Рекламна мрежа garga.biz

От: Рекламна мрежа garga.biz

Няма ли някой от София, който да провери. Ако съм запомнил добре на теб ти дължаха над 500лв, което е добър стимул да се прекоси България.

Спомням си 150лв., които не ми ги изплатиха (юни), над 300 лв от юли, когато твърдяха,че аз съм ги измамил...
То стимулът е едно, но ако няма никой там? Биене на път и нерви...
Вярно някой да провери проклетия офис!
 
Дори да има някой в офиса, ако няма пари - какво ще направите? Ще отидете до там и някоя секретарка ще ви каже "шефовете ги няма, аз пари нямам за да ви платя" и точка по въпроса.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

и аз не вярвам да имат реален офис, по-скоро там живее пича с майка си... Но имайте предвид, че той с парите от замунда вероятно има охрана и не само парите няма да си видите, но и един як бой ще изядете ;)

Междудругото докато вас ви ебава с парите, си продава доста добре банерчета и новини на началната страница на замунда..има си яко клиенти, просто е решил че гаргата не му е изгодна и може да преебе няколко балъка
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

и аз не вярвам да имат реален офис, по-скоро там живее пича с майка си... Но имайте предвид, че той с парите от замунда вероятно има охрана и не само парите няма да си видите, но и един як бой ще изядете ;)

Междудругото докато вас ви ебава с парите, си продава доста добре банерчета и новини на началната страница на замунда..има си яко клиенти, просто е решил че гаргата не му е изгодна и може да преебе няколко балъка

Ти осъзнаваш ли колко глупости изръси в този пост?
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Някаква идея или съвет @ivo, който би ми свършил работа? :)
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

След 1 седмица чакане, някой се сети да отговори на писмата ми.

Здравейте,
до 2 месеца след подаване на заявката
изплащаме сумите.

Поздрави,
ГАРГА

Само не ми е ясно къде го пише това в условията за ползване, но както и да е.
Честито на печелившите :)
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

След 1 седмица чакане, някой се сети да отговори на писмата ми.



Само не ми е ясно къде го пише това в условията за ползване, но както и да е.
Честито на печелившите :)

ХАХАХА...на мен преди време ми казаха :

Здравейте,
заявките за плащане се извършват до 30
дневен срок след пускането на заявката.

Поздрави,
ГАРГА
Това е от 27 май и също никъде не беше опоменато в сайта.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Няма надежда. Аз ги забравих вече. Не се и надявам, че ще платят...
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Днес ми писаха e-mail да им пратя IBAN. Явно ще ми платят :)

Че за какво ти искат IBAN ? Нали по принцип в системата им си посочваш IBAN? Ако не си указал тогава защо очакваше да ти платят до сега?

Направо не ми се вярва да ти платят...но да видим.
 

Горе