Рекламна мрежа garga.biz

От: Рекламна мрежа garga.biz

Платиха ми всички заявки по БАНКОВ ПЪТ. Дерзайте!
Останаха по epay.bg и paypal.com
Много ме кефят.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ама как така останаха по paypal i epay ? Моите всички заявки са по банков път а не са ми платили нито една. Егати работата такава. Ще изчакам и аз ден два да видим какво що. Пише ли в менюто платена ?
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ама как така останаха по paypal i epay ? Моите всички заявки са по банков път а не са ми платили нито една. Егати работата такава. Ще изчакам и аз ден два да видим какво що. Пише ли в менюто платена ?

Да, аз от там разбрах. Като платят автоматично ми пращат мейл... иначе сигурно утре ще ми се появи и в онлайн банкирането. Явно плащането е направено следобед и още не е осчетоводено.
Ами аз имах заявени плащания по всички начини, като над 300 лв ми бяха по банков път. Но пише,че само тези по банков път са ми платени. Другите не са.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Леле тва е много гадно. Дано се разплатят навреме. Имам и аз работници, забавям плащания и на тях, след като известно време рекламирах само техните продукти. Ще чакам утре резултати. Дано и при мен вече да има плащане.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ще ви платят не се притеснявайте, едва ли ще ви оставят така. Просто са имали затруднение, но щом са почнали да плащат значи е добре.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Започнаха да ми плащат и Epay.bg, но интересно са ми платили една сума и то по-малката. Явно нямат в наличност. ;)
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Нямат, то е очевидно, щом не плащат. Важното е че имат желание :)
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Започнаха да ми плащат и Epay.bg, но интересно са ми платили една сума и то по-малката. Явно нямат в наличност. ;)

е как няма да имат в наличност като предварително взимат парите на рекламодателите :) а всъщност и с приемането на плащания имаха някакви проблеми :)
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Ха, интересно, обаче като стигнеш лимита от 500 клика и като направиш ново каре и вече са по 250 клика...което не виждам какво променя...
Имам чувството,че няма да ги има скоро....
Платиха ли Ви? Нищо не казвате?
На мен имат 145 лв (в еpay & paypal) от юни и за юли 270 лв..., които впрочем 270 лв са в сметката за август (тогава трябва да ги платят).

Но това,че ги направиха 250 клика ме съмнява,че намалят количеството, поради фалит...
Но иначе са коректни. Не е като да не плащат.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

И така, няма и 12 часа и вече ми изписва Този профил е изключен от администратора.

Форма за контакт - НЯМА!
Телефон за връзка - НЯМА!
За щастие, обаче, има името на фирмата им!
Дано се появи някой, за да обясни тази "аномалия"!!!
Защото това прелива чашата!

Има развитие по случая...ще пиша, когато видя на къде духа вятърът!
 
Последно редактирано:
От: Рекламна мрежа garga.biz

Утре смятам да пиша на КЗП, бавят ми парите от месец насам. Фирмените им проблеми и наличието на пари не ме валнуват.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Здравейте, пуснал съм заявка от 150,20 лв и все още чакаме, да не говорим, че имаме още 2 неподписани фактури за по 150лв, които чакат ( и ги разкарах от сайта докато не платят ) ....
незнам до кога ще чакаме...
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Здравейте, пуснал съм заявка от 150,20 лв и все още чакаме, да не говорим, че имаме още 2 неподписани фактури за по 150лв, които чакат ( и ги разкарах от сайта докато не платят ) ....
незнам до кога ще чакаме...

Да не те плаша, но http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17717
Особено сега, когато държавата съди Линкос, си стискат стотинките.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Много станахме чакащите май и като гледам, с чакането ще си останем...
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Що не им идете в офиса? Аз имам 30-40лв и някой ден като ми е на привършване бензина мисля да ида да си ги взема на ръка.
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Що не им идете в офиса? Аз имам 30-40лв и някой ден като ми е на привършване бензина мисля да ида да си ги взема на ръка.

Щото не си струва да прекосяваме България...при положение,че едва ли има такъв офис!
Въобще не вярвам на указания адрес да има някой...
 
От: Рекламна мрежа garga.biz

Щото не си струва да прекосяваме България...при положение,че едва ли има такъв офис!
Въобще не вярвам на указания адрес да има някой...

Няма ли някой от София, който да провери. Ако съм запомнил добре на теб ти дължаха над 500лв, което е добър стимул да се прекоси България.
 

Горе