Репутацията страда от Инфлация

От: От: Репутацията страда от Инфлация

Не са поставени, но има още 1 човек, който е админ и е скрит

Да не започва с "А" никът му?

@ktomov кога го повишиха в генерал (много звездички, много нещо)? :D
 
Re: От: От: Репутацията страда от Инфлация

Да не започва с "А" никът му?

@ktomov кога го повишиха в генерал (много звездички, много нещо)? :D

Мани, мисля да се пенсионирам с доволна пенсия по заслуги :D

Хайде наздраве момчета и хубава вечер. Томов ис офф.
 
От: Re: От: От: Репутацията страда от Инфлация

Този? http://www.predpriemach.com/member.php?u=1 :D
Иначе моите подозрения са за друг. Имаше най-високата репутация по времето, когато се регистрирах, макар това да не доказва тезата ми де :)

не е тоя 100 процента
 
Знам, че не говориш за този "потребител". Както казах след това имам съмнения за друг, а и макар да знам, че не е той ми е през оная работа.

Не разбирам какво ви пука за репутацията. Мерило е да - полезните потребители получават +, спамерите -. Защо трябва да се обсъжда това? Някой грее ли го?
Мен да, всичките ми обяви до момента включват условие за положителна репутация, ама ми се струва, че се прекалява на моменти.
 
От: Репутацията страда от Инфлация

В момента, някак си е доста 'разхвърляна' тази репутация..
Това с автоматично ставане на админ/модератор бля бля.. хич не ми харесва..
Нека създателите на уеб сайта да си решат, кой да е админ и кой да не е.
По-скоро ще е добре за потребителите с повечко репутация да могат да си оправят заглавията на темите по всяко време.. да си ги локват.. може би..(но не и изтриват) и някакви такива.. "малко" по-големи привилеги..

И все пак казвам, че репутацията е малко разхвърляна..
Сиви звезди.. Златни звезди.. Червени звезди..
Зелени квадрати.. оранжеви.. розови..
ррр.. в повече ми дойдеха тез хавички :)

По-добре го оставете да се трупат хиляди милярди звезди, по яко е :lol:

Искам да стана такъв генерал
33e75ff09dd601bbe69f351039152189.jpg
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Ти пък си живия пример колко е саката системата за репутация! 700 мнения въпроси и общи работи, а репутацията ти като на голям разбирач:) Странно нали?
 
аз имам някаква идея да пробваме със стандартните стоиности как ще е (макар че мисля на всички ще им падне паура) и понеже си мисля че ще има сърдити

репутацията си седи по същия начин
 
От: Репутацията страда от Инфлация

За какво ти е да ги маркираш? Аз никога не съм давал червено досега. Всеки да се оправя. А зелено - да.

Не си ли? Ако искаш мога да докажа?

Аз мойто червено бая си го заслужих, сори за което. Нали знаете че всеки си има неговия момент да бъде тъп и нагъл :D

Лека нощ на всички...
 
Последно редактирано:
От: Репутацията страда от Инфлация

Ти пък си живия пример колко е саката системата за репутация! 700 мнения въпроси и общи работи, а репутацията ти като на голям разбирач:) Странно нали?
То и в живота е така.
Във всяка среда - училище, службичка, компания ... Винаги има представители на тоя тип хора - усмихнати, любезни, лъчезарни, комуникативни, избягващи конфликтите, харесващи се на всички, особено на шефовете,... :)

Това не мога да го понасям. Особено у мъже.

Докато истински ефективните и полезни биват оценявани предимно кога се налага да се свърши нещо и в разни критични ситуации.

Но конкретно Симеон и на мене ми е симпатичен. Ама зелена точка за таквизи работи не давам :) .
 
От: Репутацията страда от Инфлация

И на мен ми е симпатичен, затова и не пропускам да го стресирам с нещо като ми дойде на гюмето.:) Иначе не бих се занимавал ...


То и в живота е така.
Във всяка среда - училище, службичка, компания ... Винаги има представители на тоя тип хора - усмихнати, любезни, лъчезарни, комуникативни, избягващи конфликтите, харесващи се на всички, особено на шефовете,... :)

Това не мога да го понасям. Особено у мъже.

Докато истински ефективните и полезни биват оценявани предимно кога се налага да се свърши нещо и в разни критични ситуации.

Но конкретно Симеон и на мене ми е симпатичен. Ама зелена точка за таквизи работи не давам :) .
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Туй дет го твърди нокето ни е вярно...

аз съм дръпнат, учтив но не и любезен - комуникативен - дума не може да става.
Ама сички ма аресват, особенно бабите и гейовете :) ти харесваш ли ме ?
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Амоуне, защо имаш такъв гузен подпис :lol:

По темата, гледам да давам предимно зелени, но не се случва твърде често. :) Системата за мен си е ок, до сега не съм видял активен член на форума, който да допринася или пък дори да дискутира редовно в офтопик раздела и да не е светел в зелено. :)
 
От: От: Репутацията страда от Инфлация

Амоуне, защо имаш такъв гузен подпис :lol:

По темата, гледам да давам предимно зелени, но не се случва твърде често. :) Системата за мен си е ок, до сега не съм видял активен член на форума, който да допринася или пък дори да дискутира редовно в офтопик раздела и да не е светел в зелено. :)

Сега го смених.. ама трябваше преди година...
Много съм зле с паметливия нерв...

Гледам ника и не се сещам какво сме си писали с него. не само тук във форума а навсякъде.
Много бързо забравям детайли и подробности.
И много пъти са ставали недоразумения. Хората се чудят що вчера съм бил добър с тях а днес ги псувам... а аз не помня че съм бил добър :)


Виж теб те помня че си неориентиран още ама имаш надежда.
и никс го помня че е атила и добро не заслужава...

аз допреди няколко месеца бърках харкон със хорацио
танипо със един друг с китаиски ник... щото ми звучи еднотипно.
им ного други примери има...
така си измивам ръцете... ако съм сбъркал имам оправдание :)

и даже и нокето бъркам със един друг ама няма му казвам ника че ще се сърдят и двамата :) / а и не се сещам за ника му точния в момента мамака му и памет.../
 
От: Репутацията страда от Инфлация

ЗА ДА ИМА ЕФЕКТ ТАЗИ РЕпУТАЦИЯ И ДА СЕ БОРИ НАРОДА ЗА НЕЯ
ТРЯБВА ДА Е ПО ЯСНО ИЗРАЗЕНА КАТО ЗНАЦИ...

Глупости! Все ми е тая как ще изглежда, и дали ще се вижда, ако се усеща... :)
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Липсват ти първите 7 месеца форумно възпитание.
Толкоз ли не те научиха у съседния форум? :rolleyes:

WTF? какъв форум, какви 7 месеца, какви 5 лева?
 
От: Репутацията страда от Инфлация

О, верно бе, бях те забравил :)

Не си ли? Ако искаш мога да докажа?

Аз мойто червено бая си го заслужих, сори за което. Нали знаете че всеки си има неговия момент да бъде тъп и нагъл :D

Лека нощ на всички...

* фак, как да ги изтрия или обединя?
 
От: Репутацията страда от Инфлация

@YuRiX мерси между другото, бях си го заслужил, защото като съм ядосан не знам какво говоря, напоследък имах адски много проблеми и си го изкарвах на другите, което е огромна грешка, но след няколко интересни книги насочени към човешката психика разсъждавам по-трезво и гледам да се оправям малко от малко.
Извинявай ако си се почувствал обиден, не съм целял това, най-малко аз имам правото да те обиждам..
Та сега по темата, абе напоследък получавам едни сиви квадратчета, какво представлява това?
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Имаме си нова форумна валута - репутациите:).
 

Горе