Репутацията страда от Инфлация

От: Репутацията страда от Инфлация

Абе те админите са замръзнали, стоят до парното и лющят ракия по цял ден, вие сега искате да седнат код да пишат. Аз ако бях собственик по една такава дълга щях да ви тегля, че ме занимавате с глупсти ма айде :)
 
От: От: Репутацията страда от Инфлация

е то се вижда :D http://www.predpriemach.com/usercp.php - вдясно под часът и датата

Не бе колега, да се виждат репутациите за всички аз като ти кликна да видя кой е дал еди си колко + -
 
От: От: Репутацията страда от Инфлация

Не бе колега, да се виждат репутациите за всички аз като ти кликна да видя кой е дал еди си колко + -

Аха, не знам това дали е добра идея...
иначе аз предлагам потребителските имена да са в различен цвят :D - според репутацията
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Много я надценявате тая репутация. Има хора с голяма репутация, дето последно време само глупости пишат и гледат къде да се заядат. Не знам кой как си я е заслужил, обаче е факт, че в последно време малцина споделят нещо важно и полезно, а повечето са общи приказки за времето,политиката и прочие.
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Заради мое мнение на много коментираната тема с Веско Маринов, някой ми е "пляснал" много лоша репутация, а коментара си за мен е на място и няма нищо лошо в него. Стремя се да пиша свестни неща без заяждане. Т.н. репутация за мен също е "избиване на комплекси" на някои недоразвити юзери. Според мен обикновеният потребител трябва да има правото единствено да дава + (плюс) на друг потребител, та ако не иска, така и няма да се вдига репутация. А единствено следещите администратори и модератори, чрез репорт на някой коментар да имат право да намаляват дадена репутация. Иначе всичко остава една безмислена манипулация..
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Напълно подкрепям мението за "само +"! Ще по-позитивно.
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Напълно подкрепям мението за "само +"! Ще по-позитивно.
Глупости.
Как ще маркираме скамерчетата тогаз?

Въобще последните 3 поста над настоящия заслужават по един минус :) .
Дори само защото показахте, че приемате тия неща вътрешно.
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Глупости.
Как ще маркираме скамерчетата тогаз?

За какво ти е да ги маркираш? Аз никога не съм давал червено досега. Всеки да се оправя. А зелено - да.
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Аз ако бях един х'администратор гад щях да ви махна репутацията, понеже все някой мрънка за нещо и да ви гледам сеира. :mrgreen:
 
От: Репутацията страда от Инфлация

То и без това има един скрит админ :D
не си ти де :D
 
От: Репутацията страда от Инфлация

За какво ти е да ги маркираш? Аз никога не съм давал червено досега. Всеки да се оправя. А зелено - да.
Липсват ти първите 7 месеца форумно възпитание.
Толкоз ли не те научиха у съседния форум? :rolleyes:
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Noke със същия успех може да направи и тема за времето:)
 
От: Репутацията страда от Инфлация

То и без това има един скрит админ :D
Ясно. Значи Блинки и Кулис са подставени лица:D
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Ами, май всеки със две жълти звезди + става админ автоматично. Ама за първите двама-трима може да са направили изключение...
 
От: Репутацията страда от Инфлация

Къде отидоха там двама-тримата дето почти бях успял да се заяда с тях? :)
За какво мислите съм я почнал тая тема?
Трябваше още от самото начало да има "Ааааа!", "УуУУу!".
Пък те някакви почти безразлични моля ти се...

Дали да не тресна по някоя точка да видим дали ще се впечатлят?
 
Re: От: Репутацията страда от Инфлация

Ами, май всеки със две жълти звезди + става админ автоматично. Ама за първите двама-трима може да са направили изключение...

Мхъъхъхъх, значи съм на една чертичка и една звездичка разстояние от админското кресло. Какви ще са ми облагите? Студена биричка, скаричка, ала-бала? :D
 
От: Re: От: Репутацията страда от Инфлация

Мхъъхъхъх, значи съм на една чертичка и една звездичка разстояние от админското кресло. Какви ще са ми облагите? Студена биричка, скаричка, ала-бала? :D

Дай да те засиля, пък да си кажеш после :D

edit: малък ми е пауъра, да ми го засилиш после от админ.креслото :p
 
Re: От: От: Репутацията страда от Инфлация

Не са поставени, но има още 1 човек, който е админ и е скрит

Този? http://www.predpriemach.com/member.php?u=1 :D
Иначе моите подозрения са за друг. Имаше най-високата репутация по времето, когато се регистрирах, макар това да не доказва тезата ми де :)
 

Горе