Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Да, много силно. Много се чувстваме по подобен начин.... за съжаление.
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Това интервю е доста плашещо. Човекът очевидно е в изключително лошо психично състояние и се нуждае спешно от помощ. Не го казвам с лоша умисъл, а наистина го мисля. (Почти) всички потребители от форума живеем в България, но не сме изпаднали чак до там. Човек трябва да се държи на положение, а ако изпадне в подобно състояние трябва да получи помощ от приятели, роднини и т.н. Че е лошо положението, лошо е, но това не значи, че трябва да се предадем. Има някакви граници.
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Много емоционално. Човекът все пак е актьор, а всеки актьор е и малко луд :)
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Не знам колеги, аз се разчуствах нещо... продължавам вечерта ей така.....

http://vbox7.com/play:b48ba652

@Test Да, случва се всеки да се отчая понякога, но нали за това сме хора. От дупка се излиза най-трудно, но затова пък и най-силните характери се създават по този начин.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Най-големите 'актьори' са политиците
Политическия сериал "Българския преход" продължава
Изборите ще минат и пак ще гледаме същото
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Колеги, не се лъжете, преход няма. Няма, не е имало и няма да има. Преход към какво?

Соц-а беше повдигнат нарочно като идея, също така нарочно беше извратен и отхвърлен като идея... за да не пожелаем да признаваме дори бегло социалистически идеи. Да ги псуваме и мразим, отивайки към другата крайност, вълчото общество. По този начин може да се прокара другата крайност - дивата "демокрация". Защо? Питайте МВФ, не мога да им знам всичките схеми... :)

Защо го казвам това? Защото истината е баланса. Не може само да обичаш или само да мразиш. Не може само да взимаш или само да даваш. Затова.
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

А пък още повече не може да се изказваш по теми, които не си наясно - към Иван Караков aka : лошия пес 2
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Всичко добре, само не разбрах защо е задължително да се гледа...бих казал, че е препоръчително да се пропусне заради времето което ще изгуби.

Относно думи и недопустимата постъпка на Мариан Вълев..няма какво да кажа - освен, че не съм очаквал да размахва среден пръст в нациалнален ефир и, че не казва нищо ново (всички знаем какво е положението и няма нужда да го слушам и гледам как показва среден пръст на всички).
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Колеги, не се лъжете, преход няма. Няма, не е имало и няма да има.

То преход може и да няма, ама филм има и всички сме масовка
То даже не всички артисти са важни, защото за новите серии повече от половината пак ще са статисти, но сценаристите са си същите
А пък филма е много дълъг, когато сценаристите излязат в пенсия, ще дойдат на тяхното място наследниците и така до края на света... или страната
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

@ReminD боли ме нали знаеш кое за твоето мнение.

@nortrant Въпрос на мнение, мисля. Ако се разгледа по-общо... да, може и да не е уместно.

@dintronix разбирам те много добре. В случая нашата скъпа родина е просто една фермичка... една от микронишовките в портфолиото. Кой й е мениджъра не е важно, стига да се отчита редовно.
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Представете си за момент, че по всички телевизии ви размахват среден пръст - включвате на канал 1 - среден пръст, минавате на бтв - среден пръст от ани сандалич, минавате на нова - там пък от люба кулзетич, да видим какво става по тв7 - и там среден пръст от милен цветкоФ :shock:
и после Мариан Вълев ще ми пили защо другите не зачитат правилата и законите...

незнам, този Мариан Вълев стана известен с нашите пари - поведението му е меко казано непростимо

никои не ни е питал дали искаме да се прави такъв филм...
аз примерно бих предпочел да направят един исторически филм - не сапунка, а документален. Пуснете History и вижте хората какво правят.
защото последните са сигурно от преди няколко десетилетия...

не ми казвайте, че сте респектирани от това, че показа среден пръст в национален ефир... (сега ще кажете, че темата е заради това което приказва - да бе да, аз пък си мисля, че ако не беше показал среден пръст - никои нямаше да го гледа :D)
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

К'во се потя......... :)

И все пак(защото си ми на сърце):
1. Представих си. И?
2. Не виждаш нещата в дълбочина.
3. Ами, направи, бе братле! Ама...
4. Боли ме за средният пръст, боляло го е, показал е(виж мнението на Test). Пас, прощаваш. Мен ме спечели това, което каза за децата... замислих се. И много други неща, които каза (да, които каза). Другото беше изблик на емоции, което е фона, а не есенцията.

Извинявам се, че няма да ти дам възможност за отговор, ама се отписвам, не мога повече, нема смисъл просто.
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Нямаше защо да го правиш!
изказвам лично мение, уважавам твоето и на всеки друг.

Според мен е крайно време да престанем да подкрепяме простотията.
Толкова пари наляха във филма, той излязал да ми се оплаква, че майка му нямала пари, ай сектир.
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Нямаше защо да го правиш!
изказвам лично мение, уважавам твоето и на всеки друг.

Според мен е крайно време да престанем да подкрепяме простотията.
Толкова пари наляха във филма, той излязал да ми се оплаква, че майка му нямала пари, ай сектир.

Е той през цялото време говореше не за него, а за ВАС !! И за секунда не си е помислил за себе си, потеше се за вашето положение и изобщо за мизерията в цялата държава. Не знам как така все го докарвате до пари, филми, и все простотията ви е в очите... ЕМИ ЗНАЧИ СТЕ СЛЕПИ БРЕ!!! Коне с капаци! Човека се е надсмогнал 5 пъти и рискува кариера като се дърви в ефир, вие пак му се огледахте, такъв бил, онакъв...а той просто за вас милее, ама, ама май правилно ни тегли и на нас една майна - ЩОТО ЯВНО СИ ГО ЗАСЛУЖАВАМЕ - гъзолизци, дупедавци, позьорковци и най най-вече СМЕТКАДЖИИ. Е евалата! Живейте си в измисленият свят на финикийските знаци, халал да ви е :rolleyes:
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Хех........... как ме докара до тука с хитрини! :D

Не си ме обидил, разбира се. Надявам се и аз да не съм. Просто си говорим...

@copypaster Респект, братле. (Освен ако не си платен писач, разбира се.)
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Е че 5лв пари ли са :lol:
 
От: Респект! Задължително да се гледа! /Не е първоаприлска шега/

Какви културтрегери, каква Ентелигенция имало тука. :D Циганите викат в ефир "смърт на българите" и "ще ви изколим" - реакция никаква. Ама некой си показал среден пръст - да се обеси. Дайте да не се правим на по-праведни от папата. :wink:
 

Горе