Реформаторите показаха истинското си лице

От: Реформаторите показаха истинското си лице

Ако говорим за удряне , нека видим кой с кого се скара преди кризата с КТБ. Ей така действа политическата мафия , чрез държавната машина.
А Раданчо днеска обвини , че ДПС ги атакували политически чрез медиите си, какви Герб ви се въртят в главите.
Въпросът дето трябва да се зададе на тия избори е : Трябва ли да се даде 2ри шанс на Герб да управлява България или трябва да се даде 10ти шанс на БСП/ДПС ?
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Аз пуснах тема за реформаторите, 3ма човека влязохте да ми обяснявате за бойко и герб, wtf is wrong with you?

На бананди ето няколко цитата, свързани директно със националната сигурност.. чесно казано и ако това не можеш да асимилираш не виждам смисъл изобщо за какъвто и да е било диалог...

И това доказва, че приближените до боко олигарси са по-добри от Ариф Агуш? wtf is wrong with you, dude?
Не считам, че съм получила адекватен отговор на въпроса си. Опитай пак, само че тоя път с аргументи. Това, че все още не са посегнали на нечия религия не значи, че не са правили по-зловещи неща. Искам да ги защитиш, за да ми докажеш, че са по-добри.:)
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Бюлетина 9 - Време е!

За гласоподавателите на БСП 22 номер - Моля задраскайте квадратчето със син химикал! Повтарям КВАДРАТЧЕТО не КРЪГЧЕТО ! :lol:
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Бюлетина 9 - Време е!

За гласоподавателите на БСП 22 номер - Моля задраскайте квадратчето със син химикал! Повтарям КВАДРАТЧЕТО не КРЪГЧЕТО ! :lol:

Бърни, ние се опитваме (аз поне) да водим смислен диалог, но ако темата е отворена само с цел предизборна агитация - извинявам се. Няма да ви развалям жалките опити. Нали не мислиш сериозно, че тук има колебаещи се, които можеш да дръпнеш? :lol:
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Бърни, ние се опитваме (аз поне) да водим смислен диалог, но ако темата е отворена само с цел предизборна агитация - извинявам се. Няма да ви развалям жалките опити. Нали не мислиш сериозно, че тук има колебаещи се, които можеш да дръпнеш? :lol:

Аз не искам да дърпам никого нито преча на смисления ти диалог. Изразявам свободната си позиция в политическа тема.

Циганите вече нареждат софрата , ще има кебапчета и 50толевки скоро. В тая циганска държава така се избират управляващите. Трябва да свикваме с новите реалности. Все пак само циганската раждаемост е положителна в страната. Все повече като Бат Сали ще виждаме за народни представители. За разумните правят метро до летището - което си е удобство.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Бърни, извинявай и биоз е от гроб, ама ти направо прекаляваш във всяка една тема пропаганда, а после викаш аз не ми е това работата.
Аз не искам да дърпам никого нито преча на смисления ти диалог. Изразявам свободната си позиция в политическа тема.

Циганите вече нареждат софрата , ще има кебапчета и 50толевки скоро. В тая циганска държава така се избират управляващите. Трябва да свикваме с новите реалности. Все пак само циганската раждаемост е положителна в страната. Все повече като Бат Сали ще виждаме за народни представители. За разумните правят метро до летището - което си е удобство.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Аз не искам да дърпам никого нито преча на смисления ти диалог. Изразявам свободната си позиция в политическа тема.

Циганите вече нареждат софрата , ще има кебапчета и 50толевки скоро. В тая циганска държава така се избират управляващите. Трябва да свикваме с новите реалности. Все пак само циганската раждаемост е положителна в страната. Все повече като Бат Сали ще виждаме за народни представители. За разумните правят метро до летището - което си е удобство.

И с какво Лъчо-мозъка и Искра Фидосова са по-добри от бат Сали? Не защитавам бат Сали, просто ти правя проверка на алтернативата.:)
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

И с какво Лъчо-мозъка и Искра Фидосова са по-добри от бат Сали? Не защитавам бат Сали, просто ти правя проверка на алтернативата.:)

Герб управляваха един път и то по време на световна криза. БСП управляваха много пъти и без световни кризи. Да дадем 2ри шанс на Герб - да видим колко струват или 10 ти на БСП - да затвърдят последното ни място по доходи. Просто ти правя проверка на адекватната логика.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Цък, цецо тъпото и разбойко никога повече.....
Герб управляваха един път и то по време на световна криза. БСП управляваха много пъти и без световни кризи. Да дадем 2ри шанс на Герб - да видим колко струват или 10 ти на БСП - да затвърдят последното ни място по доходи. Просто ти правя проверка на адекватната логика.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Не, но ще пусна празна бюлетина.
Ти нали не гласуваше ? Или вече избра партия ?
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

най-големите изродщини в законодателството (подкрепа за банките), полицайщина и рекет за бизнеса, обръчи от фирми задушаващи всичко друго, непоследователно управление и провали имаше по времето на герб. и улицата ги свали.
гасувал за първи път за герб е простимо, гласувал втори път за тях е глупост, за трети път е идиотизъм.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Герб управляваха един път и то по време на световна криза. БСП управляваха много пъти и без световни кризи. Да дадем 2ри шанс на Герб - да видим колко струват или 10 ти на БСП - да затвърдят последното ни място по доходи. Просто ти правя проверка на адекватната логика.

Не ми прави проверки, при положение, че нито виждам логика в агитацията ти, нито благоволи да отговориш на елемментарен въпрос.
Някой те е клал, ма трябва да му дадеш шанс да те дозаколи? Нем, мерси.
По-добре тия, дето стрижат до кожа ако това е алтернативата. И стига с тая криза, дето била световна, само докато боко бил на власт, че сте смешни вече.:lol:
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Велико. Двама, за които никой нищо не знае се оказаха възможно най-черните хора на света. Щото единият бил с турско име, значи дедите му (точно неговите при това, даже и той самия) са колели из Родопите, а другият пък, че бил син на баща си. Примитивизмът в обществото ни наистина е ударил дъното.
Това, че единствено партиите в РБ нямат ченгета, това, че единствено РБ се заяви против ЮП, това, че единствено РБ вижда заплаха в неандерталците от Русия, то това няма значение. Лош РБ, за всичко са виновни! Сигурно и те ще изядат Пепи!!
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

най-големите изродщини в законодателството (подкрепа за банките), полицайщина и рекет за бизнеса, обръчи от фирми задушаващи всичко друго, непоследователно управление и провали имаше по времето на герб. и улицата ги свали.
гасувал за първи път за герб е простимо, гласувал втори път за тях е глупост, за трети път е идиотизъм.

А 10ти път за БСП ? Това е вече диагноза.... Дали пък ще мръднем от последното място ? Да им дадем още един шанс , те изживяват катарзис сега - ето Миков пое кормилото.

@Нанди , да те управляват 25 години едни и същи хора и във всеки един момент от това управление народа да е бил беден - това е тенденция. Всяка една друга партия би била по-добър избор от БСП и ДПС.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Бърни, не ти ли е проблем членството на Боце в БСП? Гледам, мразиш ги уж...
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Бърни, не ти ли е проблем членството на Боце в БСП? Гледам, мразиш ги уж...
Е ти не ги ли мразиш ? Не са ли те най-виновни , че страната тъне в мизерия и младите избягаха в чужбина ? Или Бойко е виновен за 3 години и половина съсипа страхотната ни държава , която просперираше във всеки един аспект преди него ?
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Всяка тема се превръща в Бойко vs. "Останалия свят", мача на века!

Сериозно си мислех след 20 годишно отсъствие, да се явя на избори и да гласувам за реформаторите.
Но нещо хич не искам да ме "реформират" Хасан, Юсуф, Ариф и Мюмюн. Отлюспени и от ДПС.... представете си какви са тия.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Аз? Откровено. Но в устава на партията, на която симпатизирам изрично е записано, че БСП е основен враг. Същевременно в нея няма бивши комунисти. Затова нямам никакъв душевен проблем да съм привърженик на тази партия и същевременно да не мога да понасям БСП. При теб обаче не е така - Боце с неговото членство, половината Герб са партийни секретари, ченгета.. Не ти ли пречи?
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Аз? Откровено. Но в устава на партията, на която симпатизирам изрично е записано, че БСП е основен враг. Същевременно в нея няма бивши комунисти. Затова нямам никакъв душевен проблем да съм привърженик на тази партия и същевременно да не мога да понасям БСП. При теб обаче не е така - Боце с неговото членство, половината Герб са партийни секретари, ченгета.. Не ти ли пречи?
Много ми е интересно , след като РБ застанаха против Герб с коя партия точно ще се коалират , че да управляват ? Дали не остава баш БСП ? Костов е хитра лисица....
 

Горе