Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Ми то и НДСВ, бяха първа политическа сила... ама нещо не ги виждам наоколо в момента. Кой ги дава тея 2%? Казах ти вече, това се повтаря последните 9 години. Все 1-2% най много, а на изборите 10% ... 500 -1000 са възможни, но при определени условия. В този формат няма как да стане. Ти като си мазохист и обичаш постните пици си е за теб. Всъщност точно ти трябва да си най-големия фен на Сидеров, нали на заплата чакаш, мен заплатата толкова не ме интересува. Интересува ме дотолкова, че хората да имат пари, по лесно се прави бизнес като повечето хора живеят спокойно и имат пари за харчене, не само за парно и ток, както стана при Бойко.

Постната пица е сега и тепърва ще става все по постна. Герб колко пъти бие БСП на избори ? И още ще ги бие... те затова го мразят Бойко, защото е по-харесван от тях.
Аз заплата чакам ама не от България. Но дори и да чаках , Волен само обещава , само приказва . Когато дойде момента обаче , натиска послушно копчето както са му заповядали/платили господарите. С това управление се учи как се прави бизнес с цигани , защото само такива ще са бизнесмените в бг :) Ако Волен вземе 10 процента на следващите избори - за България шанс няма. Това ще е знак , че има прекалено много овце без мозък. Към момента след абсолютно неадекватните действия на Волен през последните месеци индикациите са че малка бройка още ще даде гласа си Волен (ти си в тая малка бройка).
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Хахах атака и 10% това приказки от 1001 нощ ли са :)

Волен е бита карта дори биаро няма да гласува за него, виж колко е гневен защото се чувства излъган, без да си го признава на глас. На волен много хора му повярваха в годините когато основа партията, но не за дълго. Стана дума за бунището, ами точно атака отиват там!
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Волен-политически труп! (любимо словосъчетание)
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Постната пица е сега и тепърва ще става все по постна. Герб колко пъти бие БСП на избори ? И още ще ги бие... те затова го мразят Бойко, защото е по-харесван от тях.
Аз заплата чакам ама не от България. Но дори и да чаках , Волен само обещава , само приказва . Когато дойде момента обаче , натиска послушно копчето както са му заповядали/платили господарите. С това управление се учи как се прави бизнес с цигани , защото само такива ще са бизнесмените в бг :) Ако Волен вземе 10 процента на следващите избори - за България шанс няма. Това ще е знак , че има прекалено много овце без мозък. Към момента след абсолютно неадекватните действия на Волен през последните месеци индикациите са че малка бройка още ще даде гласа си Волен (ти си в тая малка бройка).


Кой го харесва бойко бе, най-долната прослойка на обществото. Простите го подкрепят щото и той е като тях, не са мои думи, а негови:)

Стига с тея общи приказки бе, дай нещо конкретно. Кои са господарите на Сидеров и защо. Аз като ти казвам нещо се опитвам да го подкрепя с някакви факти. Примерно за това, че Борисов и всички от гроб до един са най-върли комунисти. Искаш ли доказателства? Или за това, че подкрепя Турция за ЕС и е подлога на Ердоган и Американците.... или за това, че е мутра и има контакти с баш бабаитите в България. Или за самолета, дето вози бистришпките тигри... и още и още.

Спирам да си пиша с теб, ако не почнеш да пишеш поне малко по-конкретно. Някви фрази, някви глупости, дето не можеш да ги подкрепи с никви факти и събития. Аман от герберски номера...

Ей ти едно клипче да гледаш как гроб печели избори(едно от хиляди) Един от тес мангали дето пляскат си ти:) http://vbox7.com/play:ce80f606
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Тука ти е грешката. Бойко го подкрепят младите хора или поне по-голямата част от тях. БСП са старци и цигани, Атака - само лудите.
Фактите - Волен на не един митинг казва как мрази незаконната партия ДПС (има клипове и всичко) и след това се коалира с тях. Защо ? За пари , платени от Доган.
Лумпените дето подкрепят още Волен , са по-болни и от самия него. Как е възможно да подкрепяш едно белокосо джудже , което е готово да се сбие с всеки и обижда граждани по улицата.(отново има клипове от протестите, затова и се кри като мишка под масата).
Лошият Бойко - това е теза на всички останали партии. Те не изброяват своите положителни качества , те говорят за лошият Бойко.
Атака - никога повече няма да види парламент, Герб и Бойко пак ще са 1ви на изборите. А ти като спреш да пишеш няма да ме натъжиш. Все пак ми писна да ти обеснявам неща като на дете 1ви клас. Отвори очи и прогледни! Как живеят хората в останала Европа и как живеят българите! Огромна разлика! За която основната , най-голямата вина има една единствена партия дето е била най-много в управлението на страната .Същата партия в момента е в управляваща коалиция отново - прост народ , слаба държава.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

ГРОБ И БСП са абслютно еднакви партии, все бивши комунисти вътре. ФАКТ! ТОВА СА ЗАЩИТНИЦИ НА СТАТУКВОТО, КАК ДА ГО НАБИЯ В ТЪПАТА КРАТУНА! Да беше кур, добре, ама то акъл, няма как да стане... Докато се гласува за някоя от тея партии все така ще е. Ти наистина си толкова тъп, за колкото те мислех обаче.

Аз му казвам тоя е престъпник, той ми отговаря, че другия бил джудже, що за простотия! Пиши квот си искаш. То да беше нормален човек да спорим, ти ме разби с глупости... не знам що си губя време с неадекватник като тебе... бегай!


Тука ти е грешката. Бойко го подкрепят младите хора или поне по-голямата част от тях. БСП са старци и цигани, Атака - само лудите.
Фактите - Волен на не един митинг казва как мрази незаконната партия ДПС (има клипове и всичко) и след това се коалира с тях. Защо ? За пари , платени от Доган.
Лумпените дето подкрепят още Волен , са по-болни и от самия него. Как е възможно да подкрепяш едно белокосо джудже , което е готово да се сбие с всеки и обижда граждани по улицата.(отново има клипове от протестите, затова и се кри като мишка под масата).
Лошият Бойко - това е теза на всички останали партии. Те не изброяват своите положителни качества , те говорят за лошият Бойко.
Атака - никога повече няма да види парламент, Герб и Бойко пак ще са 1ви на изборите. А ти като спреш да пишеш няма да ме натъжиш. Все пак ми писна да ти обеснявам неща като на дете 1ви клас. Отвори очи и прогледни! Как живеят хората в останала Европа и как живеят българите! Огромна разлика! За която основната , най-голямата вина има една единствена партия дето е била най-много в управлението на страната .Същата партия в момента е в управляваща коалиция отново - прост народ , слаба държава.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Отново когато нямаш аргументи , прибягваш до обиди. Бай Ганьовския манталитет предполагам. Сега като ми кажеш идиот по мъж ли си в форума? Доказа ли тезата си ?
Като Герб и Бсп са едно , а БСП е на власт , благодарение на гласа на Атака , харесва ли ти ? Нали си подкрепил Атака като алтернатива уж ? Твоят анти горой Бойко , направи и магистрали , откри и болници и детски градини и паркове , хората , които разчитаха на европейските пари ги получаваха редовно. Сегашните управници променят закона и поставят лицето Пеевски за шеф на ДАНС. За което още никой не пое отговорност. Също така заместник председателят на парламента е прал пари! С това ще ви запомнят хората. Това са велите дела на гнойната коалиция - БСП/ДПС и Юруш на Волен Ага. Как даже намираш думи да ми опонираш , при положение че подкрепяш един ненормален човек , дето племенницата ми дето е на 5 години , се държи по възпитано от него. Обърни се в ъгъла и се срамувай #izwinisebe
 
Re: От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Тука ти е грешката. Бойко го подкрепят младите хора или поне по-голямата част от тях. БСП са старци и цигани, Атака - само лудите.
Фактите - Волен на не един митинг казва как мрази незаконната партия ДПС (има клипове и всичко) и след това се коалира с тях. Защо ? За пари , платени от Доган.
Лумпените дето подкрепят още Волен , са по-болни и от самия него. Как е възможно да подкрепяш едно белокосо джудже , което е готово да се сбие с всеки и обижда граждани по улицата.(отново има клипове от протестите, затова и се кри като мишка под масата).
Лошият Бойко - това е теза на всички останали партии. Те не изброяват своите положителни качества , те говорят за лошият Бойко.
Атака - никога повече няма да види парламент, Герб и Бойко пак ще са 1ви на изборите. А ти като спреш да пишеш няма да ме натъжиш. Все пак ми писна да ти обеснявам неща като на дете 1ви клас. Отвори очи и прогледни! Как живеят хората в останала Европа и как живеят българите! Огромна разлика! За която основната , най-голямата вина има една единствена партия дето е била най-много в управлението на страната .Същата партия в момента е в управляваща коалиция отново - прост народ , слаба държава.

Само да си знаеш герб е лява тоталитрана партия която се опитва да се прави на дясна и ако младите гласувате за нея си прецакват бъдещето... а младежкото герб се е напълнило с алчни неграмотници желаещи да докопат кокала...

защо са лоши и са лява партия много писах - определението за ляво управление е такова която изсмуква повече пари от бизнеса за да преразпределя, управлението на герб напълно минава за ляво управление заради това че по време на тяхното управление с повишена данъчна тежест изсмукаха 6 милярда повече от бизнеса въпреки кризата (затова малкия бизнес пофалира лекинко) и усещаме кризата толкова зловещо понеже като 450 000 си свият потреблението оцелелите бизнеси страдат.....

Отделно че са и партия заплаха за демокрацията налагаща култ към личността Ким Чен Боко = Тато... Каквото каже Боко това става... със срс скандалите тотално направиха, мвр неефективно щото като се знае че се подслушва масово и без заповеди само най големите тъпаци и тези който си мислят че те контролират подслушването си говорят свободно по телефоните... от там 130 милиона за нищо - а това със подслушването е точно от номерата на Държавана Сигурност...

Цялата им борба с престъпността беше показни акции за пред медиите от който и хора от този форум пострадаха (влизат взимат им компютрите и рутерите да ги проверяват за нещо незаконно - и после нищо щото няма престъпление - водят те свидетел) но проверката може да продължи и две години докато си получиш нещата... По бтв казват каква престъност е разбита в интернет и се забравя за случая до следваия месец когато изиграват същия номер на друг безащитен уебмастър за да се отчита че работим пред медиите

Пълно толериране на герберските фирми - може да се изпише много за много частни случай, но това което им изигра много лоша шега, щото герберска фирма спечели търга за бюлетините (как пък не се намери една друга фирма а такава на общински съветник от герб) - което вднага хвърли съмнения като стана скандала...


и мога още много да изпиша защо са лоши и го вярвам щото съм го видял с очите си
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Аз пак да кажа , България е на последно място по доходи в Европа и на първо по намаляване на населението. Партията , която е имала най-много управленски дни е БСП. Герб са имали 3 години и половина , по време на световна криза , която водещи държави усетиха. Ясно е че няма идеални. Няма една партия , която да е честна , добра , да не краде нищо и да взима най-верните решения. Но от представените партии в момента Герб е най-малкото зло. Защото има някакво развитие , има някакъв опит за промяна. БСП вече ни постави най-долу в класациите , защо продължава да ни управлява ? Социалната партия столетница доказано ни направи бедни , нима очакваме сега нещо да се промени ?
Нещата сега във властта са много по тежки от по-времето на Герб. Променят се законите и се назначава човек за шеф на Данс , след обсъждане 15 мин. Човек с медийна империя зад него. Не е ясно кой дърпа конците , но тези сегашните управляващи изпълняват поръчките на тези над тях.

А относно показните акции. Сега какви акции имаме - вдига се цялата жандармерия и хваща крадец на картофи и кокошки ....
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Не съм те обиждал, това са констатации, ако те обидя ще ходиш наранен една седмица.

Не не ми харесва бсп да са на власт, но това не значи, че гроб не са по-лоши от тях. Всъщност гроб са най-лошото, което ни се е случвало за целия преход. Каквото направи го направи на гърба на хората, като открадна парите на здравната каса, бизнеса и профуква парите дето му оставиха тройната коалиция. А европейските фондове ги лапнаха на "наще хора", Да ти припомням ли сайтовете за по 5 милиона, яйцата на очи за 300 000 и фейсбук страниците пак за толкова. А за члена на гроб дето го свързаха с тоновете кокаин? И тн и тн... Както виждаш не само аз намирам думи да ти опонирам, ами направо си те затапвам отвсякъде.

И като Сидеров подкрепяше гроб не беше луд, даже беше много добър, после като сами го обърнаха срещу се бе си изведнъж пак луд... Имам чувството, че съзнателният си живот си го водил само при гроб и нямаш представа какво е било преди това. По време на тройната коалиция, че и преди това, бизнеса вреше и кипеше, всеки се занимаваше с нещо. Сега, след управлението на гроб, всичко е мъртвило. И за това вината не е само на кризата. У всички държави имаше криза, само ние ударихме дъното...


Отново когато нямаш аргументи , прибягваш до обиди. Бай Ганьовския манталитет предполагам. Сега като ми кажеш идиот по мъж ли си в форума? Доказа ли тезата си ?
Като Герб и Бсп са едно , а БСП е на власт , благодарение на гласа на Атака , харесва ли ти ? Нали си подкрепил Атака като алтернатива уж ? Твоят анти горой Бойко , направи и магистрали , откри и болници и детски градини и паркове , хората , които разчитаха на европейските пари ги получаваха редовно. Сегашните управници променят закона и поставят лицето Пеевски за шеф на ДАНС. За което още никой не пое отговорност. Също така заместник председателят на парламента е прал пари! С това ще ви запомнят хората. Това са велите дела на гнойната коалиция - БСП/ДПС и Юруш на Волен Ага. Как даже намираш думи да ми опонираш , при положение че подкрепяш един ненормален човек , дето племенницата ми дето е на 5 години , се държи по възпитано от него. Обърни се в ъгъла и се срамувай #izwinisebe
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Не съм те обиждал, това са констатации, ако те обидя ще ходиш наранен една седмица.
КАК ДА ГО НАБИЯ В ТЪПАТА КРАТУНА! Да беше кур, добре, ама то акъл, няма как да стане... Докато се гласува за някоя от тея партии все така ще е. Ти наистина си толкова тъп, за колкото те мислех обаче.
Добре.
У всички държави имаше криза, само ние ударихме дъното...
Далече от истината. При България промяна нямаше защото вече бяхме на дъното , просто си останахме там. И за това дъно главния виновник е БСП. Това ти си го набий в Умната кратуна и ходи да се кланяш на лудия си побелял лидер....
1393630899_8.jpg
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Не виждам обиди, аз така говоря и на приятели те си, за щастие няма такива като теб между тях:)

Сигурен ли си, че БСП са най-виновни. А Костов с приватизацията? А царя с концесиите и ЕРП-ТА. Кой мислиш, че научи ДПС как се краде? Царя ги научи, първо при него видяха истинска власт, да е проклет за което... Но най-голямото зло, което направи, е това че прокара пътя на боко за политиката. Като ти казвам, че нищо не знаеш трябва да ми вярваш. Обвиняваш за всичко бсп и атака, щото само това помниш, ама нещата са далеч по-дълбоки. Нормално за гербераст да вижда само повърхността.

Добре.

Далече от истината. При България промяна нямаше защото вече бяхме на дъното , просто си останахме там. И за това дъно главния виновник е БСП. Това ти си го набий в Умната кратуна и ходи да се кланяш на лудия си побелял лидер....
Виж файлът 9291
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Естествено всяка една формация , която е била във властта има принос. Все пак досега нагоре не сме тръгнали. Но най -голямата е на партията управлявала най-дълго. Тя е имала най-голямото време да направи някаква промяна. БСП е най-виновна , да сигурен съм. И скоро ще им дойде края , като погине основния електорат - възрастните хора. Въпреки че празните редици вече се попълват от ромските братя. Ето вдигнаха им детските , вкараха и депутат циганин - Бат Сали. Не мога да си кривя душата - мразя ги много, защото съсипват България и не правят абсолютно нищо (освен за собствените си джобове).
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Всички са е те такива дудуци:lol:

1898132_720499351306352_1294682966_n.jpg
 
Леле. Колко мъка има по този свят. Бойко бил харесван от младите. Кои млади бе момче? От пуберите дето по цял ден си мислят как да им е вътре и за тях мутроподобен индивит се класира най-добре. Ти си уникат. Било по-добре при Бойко. Да. Ако мама и тати те хранят и при Хитлер ще ти е добре. Пробвай се да правиш бизнес по герберово попечителство. И тогава ела да ми обясняваш как с герберчето си интимен под душа.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Е какво му е различното сега по Пеевско време, да не би да се прави по-лесно бизнес?
Аз чакам дудука той ше оправи системата:D
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Леле. Колко мъка има по този свят. Бойко бил харесван от младите. Кои млади бе момче? От пуберите дето по цял ден си мислят как да им е вътре и за тях мутроподобен индивит се класира най-добре. Ти си уникат. Било по-добре при Бойко. Да. Ако мама и тати те хранят и при Хитлер ще ти е добре. Пробвай се да правиш бизнес по герберово попечителство. И тогава ела да ми обясняваш как с герберчето си интимен под душа.

Не, че нещо ама по времето на герб имаше криза в цяла европа и сащ, по същото време никъде по-света бизнес не се правеше лесно, не знам защо смяташ, че БГ трябва да е изключение, може би защото сме първа икономическа сила? Това ти го казвам като човек който работи за голяма международна компания - 2012, 2013 бяха ужасни(според СЕО-то). Ако смяташ, че бсп което по онова време беше другата алтернатива щеше да се справиш по-добре трябва да си луд.

И още нещо ако беше гледал соц проучвания при гласуването, щеше да се увериш колко голям процент на млади хора под 30-те със висше образование гласуват за герб.
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Леле. Колко мъка има по този свят. Бойко бил харесван от младите. Кои млади бе момче? От пуберите дето по цял ден си мислят как да им е вътре и за тях мутроподобен индивит се класира най-добре. Ти си уникат. Било по-добре при Бойко. Да. Ако мама и тати те хранят и при Хитлер ще ти е добре. Пробвай се да правиш бизнес по герберово попечителство. И тогава ела да ми обясняваш как с герберчето си интимен под душа.
Правил съм бизнес по Бойково време . Е не ми потръгна но едва ли Бойко ми е виновен. Мама и тати не ме хранят много много отдавна. И да младите хора подкрепят Бойко.
Ти доволен ли си от вдигането на детските за циганите , дето не плащат сметки ? Доволен ли си от увеличението 4 и 50 на пенсионерите? Харесваш ли Пеевски , Бат Сали и Христо Бисеров -защото такива хора управляват в момента. И ти ли като другия заблуден биаро си гласувал за продажника Волен Ага ? Или вече си към Бареков.... Това нелигитимно правителство се ползва с под 20 % одобрение в страната - още след гафа с Пеевски трябваше да подават оставки. Но не - крадците няма да пуснат кокала докато не ги изгонят с камъни. И ти подкрепяш хора дето нямат доблестта да поемат отговорност , а се крият за колективната отговорност....верно има много мъка по този свят.
 
От: Re: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Колко е това много много... 3 месеца? Ти от два петъка се интересуваш от политика и почна много да ги разбираш. Пак ти казвам, овца си и овца ще си останеш. На бойко зомбитата са най-заблудените и най-наивните, дето приемат всичко за чиста монета и не подлагат нищо на съмнение. Типично за заплатаджия всъщност... каквото му кажат действа без да мисли и задава въпроси.

Правил съм бизнес по Бойково време . Е не ми потръгна но едва ли Бойко ми е виновен. Мама и тати не ме хранят много много отдавна. И да младите хора подкрепят Бойко.
Ти доволен ли си от вдигането на детските за циганите , дето не плащат сметки ? Доволен ли си от увеличението 4 и 50 на пенсионерите? Харесваш ли Пеевски , Бат Сали и Христо Бисеров -защото такива хора управляват в момента. И ти ли като другия заблуден биаро си гласувал за продажника Волен Ага ? Или вече си към Бареков.... Това нелигитимно правителство се ползва с под 20 % одобрение в страната - още след гафа с Пеевски трябваше да подават оставки. Но не - крадците няма да пуснат кокала докато не ги изгонят с камъни. И ти подкрепяш хора дето нямат доблестта да поемат отговорност , а се крият за колективната отговорност....верно има много мъка по този свят.
 
Много съм доволен. Не ми ли личи? :)

Доколкото ми е известно Пеевски не управлява, но щом казваш. Свалиха го, защото тези (колкото и да ги ненавиждам) поне с това се съобразиха. И какви Бат Сали и Бисеров, като цели 3 години и половина те управлява мутра, която държи наркоканалите. И използваше власта, за да рекетира други. Няма ли да питаш защо Галевите напуснаха България по неговори време. Аз ще ти кажа, защото решиха, че няма да му плащат на Бойко. Защо мислиш, че Варна пропадна, защото ТИМ не клекна на Бойко. Не знам в кой свят точно живееш, но ако това ти е на теб алтернатвата, лоша работа.

Аз пич съм десен и гласувам обикновено за нови партии, които изповядват това. Нещо, което малко ми дава надежда. Заблуденият май си ти. Бойко имал поддръжници из младите. Това пък каква болна мисъл беше, не знам. Има логика, ако новото поколение е тъпо като него. Но няма логика да причисляваш всички млади като тъпаци. Защото не ти трябва много мозък, за да разбереш, че той не е бъдещето. Поредният посредствен крадец в политиката.

Бареков нещо не ми е алтернатива, но ти явно знаеш 3-4 партийки и си си гласуваш за тях през всичките години. Няма да пуснат тия кокала, Да не са луди. Чакаха го Бойковината да се наиграе и сега е тяхното време за палане. Освен с някакви преврати и силни протести, нищо няма да се случи. Да ги изнесат както си требва. Ако има такива, може да си сигурен, че съм там. Но ако тия на площада ще връщат Бойко, лично аз ще седят да помагам на полицията да бие. :) :) :)
 

Горе