Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Здравейте отново!

Имам хубави новини за Сашо! Вчера беше транспортиран от Ямбол до София (болница Токуда), а днес преди час и половина завърши операцията, която е преминала успешно!

Благодаря още веднъж на всички които се включиха и помогнаха с каквото могат! Радвам се, че познавам хора като вас, хора готови да помогнат, хора които все още са ХОРА!

Все още събираме средства, защото са нужни за рехабилитацията, за това ако имате желание, все още може да помогнете.

Огромно благодаря още веднъж на всички. Шапка ви свалям.
 
От: Re: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Това са добри новини!!! Пусни го в wordpress-a ;))
едит:
току-що пуснах 73 паунда - това е от мен и от Блинки. Останалите ще изпратя по-нататък!
 
Последно редактирано:
От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Това са много хубави новини. Аз живо се интересувам и искам да благодаря на Ктомов за информацията, която дава тук. Ще се радвам да ни държиш в течение и ще продължим да даряваме. Няма нищо по-важно от това да си човечен и да помагаш. Вярвам, че всичко ще мине добре. Пожелавам му бързо оздравяване. Който с каквото може да помогне. И малкото е много. ;)
 
От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Браво, добри новини!
Събират ли се още средства?
 
От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

your donation is now complete

Да се оправя по-бързо момчето :)
 
Днес се подсетих за тази тема, за да изтъкна факта какви прекрасни хора има в този форум!

Има видео за това което се случи 2 години по-късно http://www.btv.bg/video/shows/preadai-natatak/videos/v-otbora-na-dobroto.html
Неговото участие и това на семейството му е след 21вата минута.

Искам да благодаря на всички, които тогава пожелаха да помогнат на едно младо момче да се върне към живота!
Вие бяхте част от това и трябва да се гордеете с това какви хора сте. Аз съм горд, че познавам хора като вас.
 
От: Рядко се случва да моля за помощ - но се налага.

Браво на момчето! Радвам се, че се е възстановил почти напълно, дано скоро се възстанови и напълно! Дано и другото момче се справи с рехабилитацията!
Колкото можем ще помагаме и ще стискаме палци :)
 

Горе