СПЕШНО! Имам нужда от написването на ЛИС

Статус
Not open for further replies.

VAsk0

Well-Known Member
Рейтинг - 85.7%
18   3   0
Спешно имам нужда от написването на ЛИС (Литературно Интерпретативно съчинение). Темата е: Тревогата, любовта и саможертвата на жената от снихотворението "Жена" на Блага Димитрова.


Трябва ми до довечера, най-късно до утре!

Оферти тук или на ЛС.
 
Аман от тъпи теми. Имаш червено от мен. Ей ти го уеб турист, ей ти го тийнпроблем, какво ни занимаваш? Не мога да си обясня...
 
От: СПЕШНО! Имам нужда от написването на ЛИС

бе защо изобщо трябва някой друг да ти го пише седни проети си произведението, напрегни си мозака и това е, без да се учи не става тва е...
 
От: СПЕШНО! Имам нужда от написването на ЛИС

Колкото и да е жалко,но в този форум няма да останат сериозни хора,да не говорим,че такива не биха се регистрирали...
 
Много ми е интересно после на изпитите на кой ще платиш да ти напише ЛИС-а..
 
От: СПЕШНО! Имам нужда от написването на ЛИС

Това не е тема за Freelance Jobs & Projects. Ако Coolice я остави в този раздел, направо си плюе на форума.
Едно време нямахме Интернет и сами си пишехме съчиненията.
 
Едно време имахме интернет и пак сами си пишехме нещата и продължаваме да го правим (лъжа - съучениците ми не са написали и една тема сами дори и на матурата преписваха, повечето ми съкурсници също...). Въпросът е дали човекът се чувства добре и достоен сам, като прави такива неща. За мен е въпрос на чест да съм си свършила сама нещата и заради това искам и другите да го ценят. Интересно ако някой друг ми го пише какви права имам да изисквам каквото и да е било?

Не ознавам Васко и нямам нищо лично, но такива неща винаги са ме дразнили много.
 
От: СПЕШНО! Имам нужда от написването на ЛИС

Колкото и да е жалко,но в този форум няма да останат сериозни хора,да не говорим,че такива не биха се регистрирали...

offtopic-a е преди пазара - иди виж там какво става
особено темите на dalasweb :lol:
 
От: СПЕШНО! Имам нужда от написването на ЛИС

Спешно имам нужда от написването на ЛИС (Литературно Интерпретативно съчинение). Темата е: Тревогата, любовта и саможертвата на жената от снихотворението "Жена" на Блага Димитрова.


Трябва ми до довечера, най-късно до утре!

Оферти тук или на ЛС.
Тук надали някои ще успее да ти помогне с написването му, не ми се вярва някои да е чел "Жена" скоро и да му е прясно в главата. Пробвай в помагалата дали няма нещо близо до това и го преработи малко. :)
 
Re: От: СПЕШНО! Имам нужда от написването на ЛИС

Тук надали някои ще успее да ти помогне с написването му, не ми се вярва някои да е чел "Жена" скоро и да му е прясно в главата. Пробвай в помагалата дали няма нещо близо до това и го преработи малко. :)

Аз за половин час мога да го напиша. Не е това въпроса:

1. Не му е мястото в този форум.
2. Заплащане от 10лв не ме надъхва нещо... (каза го на лични като му дадох червено).
 
От: СПЕШНО! Имам нужда от написването на ЛИС

Пробвай в помагалата дали няма нещо близо до това и го преработи малко. :)

Направо може да го пусне през някой content spinner. Тогава бих искал да видя изумения поглед на даскалката. :)
 
От: СПЕШНО! Имам нужда от написването на ЛИС

Спешно имам нужда от написването на ЛИС (Литературно Интерпретативно съчинение). Темата е: Тревогата, любовта и саможертвата на жената от снихотворението "Жена" на Блага Димитрова.


Трябва ми до довечера, най-късно до утре!

Оферти тук или на ЛС.

:)

и 2 ка да ти пишат все тая : "Оценката в училище,не е критерии за Оценката ти в живота"

та прави това което ти се прави и хич да не ти пука ...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе