Сайтове на руски език за борси и бизнес

От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Можеше да питаш защо не ги пускам във forum.searchengines.ru, където им е баш мястото :)

1. През по- голямата част от годината живея в европейски страни, в които развързването на webmoney си е проблем. Наистина. Продавам WMR на 2/3 от българските оптимизатори и пак не е достатъчно, пазарът е свит. (не ми се занимава с чейндж-борси срещу процент) .

2. Потенциалните потребители в регионален форум са много по-малко, но са много по-таргетирани. Точно знаят какво искат, имат реален бизнес и не им се занимава с чуждоезични посредници.

Според мен такива проекти и бизнеси са слабо оценени в България. Няма нищо лошо че ги обявяваш за продажба в този форум , но оценката която ще получиш тук видя каква е. Аз имах един голям проект които беше за пет цифрена сума и изобщо не си и помислих да го обявявам тук за продажба след подобна драма която се случва в момента.
Нека админа си влезе в ролята и да почисти темата от привържениците на сериала, незнам защо още няма намеса от тях. :twisted:
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Такава яростна любов рядко се вижда. Но, съберат ли се поне две мъжки подобно изживяване е гарантирано.

бъркаш се в конкретния случай (trader aka copypaster си е девойка).
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Според мен такива проекти и бизнеси са слабо оценени в България. Няма нищо лошо че ги обявяваш за продажба в този форум , но оценката която ще получиш тук видя каква е. Аз имах един голям проект които беше за пет цифрена сума и изобщо не си и помислих да го обявявам тук за продажба след подобна драма която се случва в момента.
Нека админа си влезе в ролята и да почисти темата от привържениците на сериала, незнам защо още няма намеса от тях. :twisted:


1. Аз знаех каква ще е реакцията в общи линии, дори ми го намекнаха :) Но това не означава, че трябва да се зарязва даден пазар, само защото на него има тролове.
тролове има навсякъде, въпросът е в модераторите. Повечето български модератори са админи, няма как да имат необходимия опит и образование. Мой екип се грижеше в рамките на 3-4 години за два форума на известни български общонационални медии, така че съм в час горе-долу с проблемите.
2. Админите на този форум са оптимизатори по дух, вманиачени за контент демек. Много са ми симпатични, но проблеми като горепосочения ще се мултиплицират.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Модераторите или админите като изтриха някои мнения изопачиха темата. Защо не го баннахте тоя заради псувните и обидите. Двеста индексирани в такъв сайт значат 1000 лева примерно - 200 статии по пет лева. Страна се опитва да заблуди потребителите, независимо от положителен итрейдър. Така ли ще си го развивате тоя форум. Ако се хване някоя риба...

Не е вярно! Как така 200 индексирани страници значат 1000лв от 200 статии по 5лв?!? :О

Първо - не се знае с какъв брой думи са статиите и с каква уникалност, за да се определи цена (но ок, да приемем 5лв, все пак...).

Второ 200 индексирани НЕ ОЗНАЧАВАТ 200 статии в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Да не се индексират само статиите? Ами началната страница, страница за контакти, категориите и отделно тагове - които генерират доста страници, които СЕ индексират!!! Не съм разглеждала обстойно сайта, но вероятно има тагове.

Така че от 200 индексирани страници може да има само 10, които са със статии. Грешна ти е съпоставката. :)

---------------------------------------------------------------------------------

Относно по-долните коментари - стига сте се излагали! Какво е това "БЕ" и "МА"?!? :mad:

Това форум за правене на бизнес ли е или онлайн кръчма? :О

Я се стегнете малко. Обърнахте го на пазар "Псувачницата на кака".

Хич не се прави добро впечатление от подобни обидни коментари. :confused:
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Според мен такива проекти и бизнеси са слабо оценени в България. Няма нищо лошо че ги обявяваш за продажба в този форум , но оценката която ще получиш тук видя каква е. Аз имах един голям проект които беше за пет цифрена сума и изобщо не си и помислих да го обявявам тук за продажба след подобна драма която се случва в момента.
Нека админа си влезе в ролята и да почисти темата от привържениците на сериала, незнам защо още няма намеса от тях. :twisted:

По принцип това е традиция и се случва за всяка по-скъпа оферта. Според мен БГ пазара не е узрял да се предлага нещо подобно. Ако си забелязал, тук дори трудно вървят продажбите на евтини линкове и подобни вечни в статии.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Не е вярно! Как така 200 индексирани страници значат 1000лв от 200 статии по 5лв?!? :О

Първо - не се знае с какъв брой думи са статиите и с каква уникалност, за да се определи цена (но ок, да приемем 5лв, все пак...).

Второ 200 индексирани НЕ ОЗНАЧАВАТ 200 статии в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Да не се индексират само статиите? Ами началната страница, страница за контакти, категориите и отделно тагове - които генерират доста страници, които СЕ индексират!!! Не съм разглеждала обстойно сайта, но вероятно има тагове.

Така че от 200 индексирани страници може да има само 10, които са със статии. Грешна ти е съпоставката. :)

Четете бе хора, обявената цена за номер 4 не е заради индексираните страници, а монетизацията. Колкото до вярно или невярно, то това е проблем на продавача и потенциалния купувач.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

По принцип това е традиция и се случва за всяка по-скъпа оферта. Според мен БГ пазара не е узрял да се предлага нещо подобно. Ако си забелязал, тук дори трудно вървят продажбите на евтини линкове и подобни вечни в статии.

Хората просто са недоверчиви, а тези, които не са сключвали сделки изобщо или не са сключвали сделки за големи суми, такива цени им се струват нереални - просто не могат да си ги представят, което е разбираемо. И по тази причина почват да мислят, че всичко е фейк. Получава се същата работа като при обикновения българин незапознат с онлайн търговията.

Питаш го "Що не поръчваш от онлайн магазин?"
Той ти отговаря "Да бе, да ми откраднат парите!"
Ти му казваш "Ама то е фирма, има адрес, телефон и т.н."
Той ти вика "Бегай ги тука те така лъжат..."
Ти му викаш "Ползват разни сертификати, за да не изтичат данни, те са администратори на лични данни, няма да ти ги откраднат. Плюс това се плаща при доставка - наложен платеж"
А той ти вика: "А ся данните ми иска, адреса ми иска - ша дойди да ма убере"

... и си спори, ако си нямаш работа....

Тоест, мисълта ми е, че когато един човек има предрасъдъци, каквото и да му говориш, ако сам не поиска да се отърве от тях, то никой не може да го отърве. Така е при хората дето още смятат, че всеки ще ги лъже в интернет, просто щото има много измамници и те са си изградили предрасъдък, който им пречи да преценят реално кой би могъл да е измамник и кой не - как да правят разликата.

По същия начин е тука с подобни сделки. Гледат се показателите и оттам се преценя струва ли си или не. АМА АКО РАЗБИРАШ!!! Ако не разбираш от НЕЩОТО, то и да ти обясняват и да не ти, пак няма да разбереш и после се заглождва предрасъдък породен от неразбиране и няма отърване от него...

А пък евтините линкове, верно, че не вървят - сякаш са крастави баси..., а има някои хора, които продават скъпо в едни убити сайтове... когато и да го делийтнеш все ще му е късно. Така, че може би и при тях има предрасъдъка "Евтиното излиза скъпо". Тцтцтцц...
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Четете бе хора, обявената цена за номер 4 не е заради индексираните страници, а монетизацията. Колкото до вярно или невярно, то това е проблем на продавача и потенциалния купувач.

Не говоря за цената. Просто отговарих на потребителя, че смята грешно. Не става дума за цената по сделката. Ъфкоурс, че когато има приходи няма се брои контента само я. СЪВКУПНОСТ от показатели дето се вика... :)
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Не говоря за цената. Просто отговарих на потребителя, че смята грешно. Не става дума за цената по сделката. Ъфкоурс, че когато има приходи няма се брои контента само я. СЪВКУПНОСТ от показатели дето се вика... :)

:roll: Просто се чудя как се завъртя всичко около незначителното, а се пренебрегна важното. Щеше да се получи интересна дискусия с по-важни въпроси.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Не е вярно! Как така 200 индексирани страници значат 1000лв от 200 статии по 5лв?!? :О

Първо - не се знае с какъв брой думи са статиите и с каква уникалност, за да се определи цена (но ок, да приемем 5лв, все пак...).

Второ 200 индексирани НЕ ОЗНАЧАВАТ 200 статии в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Да не се индексират само статиите? Ами началната страница, страница за контакти, категориите и отделно тагове - които генерират доста страници, които СЕ индексират!!! Не съм разглеждала обстойно сайта, но вероятно има тагове.

Така че от 200 индексирани страници може да има само 10, които са със статии. Грешна ти е съпоставката. :)

Написах го примерно, не ми се вярва за такава обявена цена дори и 10% от индексираните страници да са от тагове. Иначе какво продава? 20-50 статии? И химера... нали ако изкарваше сайтчето толко пари нямаше да го продава, а щеше да кешира само. Мен ми е интересно да видя някакви доказателства за изкарани пари примерно 1 година назад.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Просто се чудя как се завъртя всичко около незначителното, а се пренебрегна важното. Щеше да се получи интересна дискусия с по-важни въпроси.


Тя, дискусията, не е приключила. само изчекай каките да изтрезнеят tongue.gif
 
От: От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Мен ми е интересно да видя някакви доказателства за изкарани пари примерно 1 година назад.

Ако беше започнала с това, а не директно със слънцето, то темата щеше да поеме по друг път. При реален интерес би трябвало да се предостави тази информация. Аз ако съм продавач само на наддаващите бих показала подобни доказателства. Иначе не е сериозно.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

бъркаш се в конкретния случай (trader aka copypaster си е девойка).

Не знам, уж по подразбиране женските са по-внимателни...
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

На тъмно не се стреля, ако беше направил обявата като хората и без да заблуждава навалицата, ако беше постнал доказателства за приходите никой нямаше да тръгне да се заяжда с него. Та чакам доказателства и може да се включа в търга.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

... Та чакам доказателства и може да се включа в търга.

Това strana ще си реши. Под сериозно това имах предвид, но къде е сериозното в твоето изречение? Единствено кой беше nikolai33 има право да получи тази информация.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Кви са тези глупости
Българския пазар не бил готов за такива сайтове
Ми вижте сайта, който продава и казвайте кво ви харесва и защо не го купите кат ви съ струва ефтин
Няма лошо да земе голамата пара, не съм му душманин, ама тръгна кофти от самото начало прие сяка критика за заяждане
Админите му виновни, потребителите на форума не го дооценяват като голяма работа и так дале

За мен този пършив сайт на джумла 1,5 на няколко месеца немонетизиран уникалност 33пр не давам пукната копейка
Собственика кат си изчислува печалбата по тоз неговия начин, да си го запази и да си прай големите пачки
Що немия го предложи на руския пазар за тез пари, щото там май ши го яде големия
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Е бате виждам какви са ти клакьорите - пършивци като теб :) Оня льольо "надалавера" имал проект за 50К ама видиш ли нямало да го пусне тук щото сме беснеели ахахаха и за сметка на това пък си търси ПРОМОКОД ризбириш ли :D да намали от 4лв на 2лв месечно :lol: Е такива сте - ПОЗьОРИ, ПЪРШИВЦИ :twisted:

И се надате да излъжете некой за 5 криви лева.

Ама аз са си чакам да ви видя сделката :twisted: щото си мислите че ше минете метър, ама не и тоя път обаче :wink:

А такива умрели сайтове кат тая пършива джумла ви ги праа за 2 дена и един за статиите.... тоя ви фана за балъци тук...умреляка ако моеше да ги е продал по .ru да го беше направил, ама само УСТАТА МУ Е ГОЛЕМА. Дай бате кривак, пусни ги se.ru да се скъсам от смях - обещавам там ще съм по любезен.....вервай ми :lol:
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Вие нормални ли сте?
@strana си е пуснал офертите като хората. Не като повечето тук, на които трябва да им се молиш за някаква информация.
Цената като не ви кефи... еми просто е подминавате.
Кои сте вие да определяте цената на продукт, който не е ваш?

Защо не вземете да излезете малко да ви види слънцето пък кой знае може да помогне.
Жалко е, че модераторите допускат такъв хаос.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

10x, AMitrev

То именно затова е и този моветон (mauvais ton) от моя страна в темата - за да се привлече вниманието на модераторите, че от коментарите на подобни безработни лапетии няма как да стане и една нормална сделка, ама всуе се мъча явно.

И при положение, че съм дал url на сайт, неговото име, посочил съм борсите, в които го има, посочил съм му характеристиките (ако не знаят как се ползват операторите на търсачките) вместо просто да се логнат в тези борси и да погледнат какво продава даден сайт (пък и сайтовете на останалите колеги там) и на какви цени (и че тези цени не са завишени, а средни), предпочитат да се лигавят и да пречат.

За стойността на подобни сайтове - същата работа. Като не си запознат с даден пазар е съвсем естествено да влезеш във форум, в който се търгуват подобни сайтове, да погледнеш сключените сделки и да си направиш сметката кое колко струва.

Да, ама не. Бутат се между шамарите с блеснали очички и мечтаят да купят фейсбук-страничка, за да я наспамят.
 

Горе