Продава се: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

И какво сега, казаха ли Ви и от тАлавизора, че работи както е описано?
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

казаха ни, че скоро може да си имаш гости от НАП :wink:
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

казаха ни, че скоро може да си имаш гости от НАП :wink:

Ще им приготвя баница тогава с кисело мляко. Няма нужда да се плашим, има време за деклариране на доходи от физическо лице до 30 април 2016 :))
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Ще им приготвя баница тогава с кисело мляко. Няма нужда да се плашим, има време за деклариране на доходи от физическо лице до 30 април 2016 :))

Тази сутрин го слушах, що не ги затапи тея кретени, щом си плащам данъците и всичко е в норми, какъв е проблема ? Ако няма да поръчвате за какво ми звъните ? Мене като ме попитат понякога това законно ли е им отговарям че не съм адвокат, да се посъветват с някои адвокат.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Ще им приготвя баница тогава с кисело мляко. Няма нужда да се плашим, има време за деклариране на доходи от физическо лице до 30 април 2016 :))

Много ти завиждат, ама то с и е нормално за булгаристан.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Ще им приготвя баница тогава с кисело мляко. Няма нужда да се плашим, има време за деклариране на доходи от физическо лице до 30 април 2016 :))

Майтапа на страна, но си опечи добре нещата, че ако те подпукат с ревизия на ФЛ, отиде 3-4 г, през които запори, това-онова...
Поне ако стане напечено, сега имаш алтернатива- хвърляш си ЛК и бягаш в Германия бежанец. ;) :lol:
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Поне ако стане напечено, сега имаш алтернатива- хвърляш си ЛК и бягаш в Германия бежанец. ;) :lol:

В Норвегия е много по на далавера. Ще го свържа с походящи хора и ще стане прекрасен образец на българин от Сирия. ;)
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Спокич, имам тип L американска виза.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Тази сутрин го слушах, що не ги затапи тея кретени, щом си плащам данъците и всичко е в норми, какъв е проблема ? Ако няма да поръчвате за какво ми звъните ? Мене като ме попитат понякога това законно ли е им отговарям че не съм адвокат, да се посъветват с някои адвокат.

Не разбра ли крайния резултат от целия репортаж. НЕ Е ЕФЕКТИВНО! Пък той нека си плаща данъците...
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Продаде ли го :D

Продава се www.nanosticker.bg, който го интересува да ми пише ЛС - 5500 лв. само + материали за 20 000 лв.!

Продавам също и www.bezglobi.bg, който го интересува да ми пише ЛС - 5500 лв. само + материали за 20 000 лв.!
 
Последно редактирано:
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Продаде ли го :D

Продава се www.nanosticker.bg, който го интересува да ми пише ЛС - 5500 лв. само + материали за 20 000 лв.!

Наспами се и най-накрая се изцвъка. Само кой те направи зелен не мога да разбера.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Наспами се и най-накрая се изцвъка. Само кой те направи зелен не мога да разбера.

Сам се е направил, 100% си има и друг акаунт тука.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Да разбираме, че вече няма далавера?

Аз продавам част от бизнеса на някои, като не са се сетили да си регнат bg домейн :D
Който иска, ще се възползва от този пропуск. За момента съм откраднал около 10 поръчки на единия сайт без да правя нищо. Утре пускам и другия и ще пиша резултат.
Оптимизирате си ги и много хора ще идват на тези домейни, защото единия е малоумен com а другия още по-тъп eu :D
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Да разбираме, че вече няма далавера?

Фишовете, особено ако са те снимали в друга област от тази, в която ти е адресната регистрация, идват след 3 до 12 месеца от нарушението(знам и за случай 1,5 г.). Предполагам, че самоуверените "тарикати", които са си купили хипер-ултра-мега-гига ефикасните нано-цифрички, вече са започнали да получават едни симпатични препоръчани честитки от КАТ с примамливата оферта в рамките на 1 месец да платят 70% от сумата написана в тях и... офертата е напълно логична. :)
Лично според мен, би трябвало от КАТ да му дават по 10% от всяка глоба на колегата, че бая им е вдигнал приходите. ;)
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Спрете да завиждате, а се фокусирайте върху вашия бизнес :wink:
 

Горе