Сайт за обяви - obiavi.org

Re: От: Сайт за обяви - obiavi.org

Може ли пояснение за термина:)

"обратен" търг - цената спада вместо да се покачва. Продавача намалява цената на стъпки и купувачите просто дебнат. Първия, който приеме цената печели търга
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Готиното на холандиският търг е че на всеки му се иска да изчака повече време така че да падне повече цената, но в същото време го гложди дали някой друг няма да го грабне под носът му, защото при холандският търг втори шанс няма (внезапна смърт)
И накрая на който не му издържат нервите захапва сделката и почва да се чуди дали не е избързал много :)
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

То в тоя случай всички продажби тука са тип "Холандски търг". И в някои магазини :).
Забележете обявите:
Почва се така: Продавам бял хляб 1 кг - цена 100 лв. (коментар).
След 3 дена: Нова цена 50 лв.
След седмица: Нова и ПОСЛЕДНА цена 10 лв (коментар само за сериозни купувачи).
След 2 месеца: Продаден за 1,20.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Да само дето не е предварително обявено :)
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

За 1000 има мераклии но не са достатъчни - все пак има още около половин час до края на търга може пък някой да направи изненада в последният момент.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Търгът приключи. Победител няма - ако някой за в бъдеще прояви интерес да гледа цената байнау
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

бе кой луд ши даде такива пари зо тоя хопс бре?
Аз чесно ти казвамискренно се молих се намери балък
и се сдържах от коментари да не разваля някоя оферта...
ама ти винаги си бил цифроман
това да искаш на тоя сайт дето е небаран от 5 години
с тоя грозния цмс хооп ли беше къф беше да му искаш 3 000 лева
с тея посещения дето са средно 500 на ден
че аз честно ти казвам ко го беше продал за 3000 лева
щяхда си пусна сичките сайтове за обяви
а те поне 10 от тях са по силни от твоя... и то в пъти
бах му майката
щях да взема едно 100 -200 000 пари по твоите оценки и да заеба иадсенс и сичко?
немой тоя сайт с 500 уникални
дето я изкара 50 лева на месец я не да му искаш толкуз пара бре?
Ако щеш ми вярвай... сърди се мрази ме ама се сдържам една седмица да напиша коментар щото си ретро юзър и ме сърби клавиатурата дева и почвамда пиша и го тривна ма сега не издържах и ши го изсера все едно съм ял 3 дюнера с два безплатни айряна на крайбрежна улица...
но тва е ебати цифроманията!
ДАй да договорим да продаваш моите сайтове на комисион...
че ти за един сайт за обяви с 3000 уникални колко ще искаш пари ?
а за 5 000 ?
ам тея по1000 уникални трябва по 5- 8 000 да им искам ли как?
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Толкова пари му търся, а това че на някой не му харесва тази цена ми е през оная работа
Амуне знам че се занимаваш с обяви и ти най добре би трябвало да знаеш че между 500 уникални и 500 уникални по някога има разлика от земята до небето и че има сайтове с по 5000 уникални които може да не струват колкото такъв с 500
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Толкова пари му търся, а това че на някой не му харесва тази цена ми е през оная работа
Амуне знам че се занимаваш с обяви и ти най добре би трябвало да знаеш че между 500 уникални и 500 уникални по някога има разлика от земята до небето и че има сайтове с по 5000 уникални които може да не струват колкото такъв с 500
Така е, понякога сайт със 100 уникални може да струва повече от сайт с 10К уникални и да вади повече приходи, така че не се гледа само това.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Тоя сайт не струва и 100лв. бе пич, кое му е 3те хиляди, в смисъл, разбирам поне да има къстъм система, ама то тоя сайт не стига че е и грозен, но и безполезен! Та една седмица не мога да проумея, кое бе струва 3хиляди? Безплатната система ли? Домейна дето е за 50лв. ли? Посещенията които след като се купи сайта ще изчезнат? Приходите които ги няма ли? Просто поне аз продавам сайт се обосновавам кое колко струва за да знае този който купува какво точно купува, а тук немога да разбера кое струва 3хиляди, ако в пакета включиш и колата си, да, но инак този сайт не струва толкова при всички положения, цената е повече от брутално издута! Напълно съгласен с AMOUN!
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Тоя сайт не струва и 100лв. бе пич, кое му е 3те хиляди, в смисъл, разбирам поне да има къстъм система, ама то тоя сайт не стига че е и грозен, но и безполезен! Та една седмица не мога да проумея, кое бе струва 3хиляди? Безплатната система ли? Домейна дето е за 50лв. ли? Посещенията които след като се купи сайта ще изчезнат? Приходите които ги няма ли? Просто поне аз продавам сайт се обосновавам кое колко струва за да знае този който купува какво точно купува, а тук немога да разбера кое струва 3хиляди, ако в пакета включиш и колата си, да, но инак този сайт не струва толкова при всички положения, цената е повече от брутално издута! Напълно съгласен с AMOUN!
Аз познавам сайта - работил съм по един проблем заедно с mantaman в него и мога да кажа следното - определено струва повече от 1К защото трафикът му е реален. Зная как е оптимизиран и какво му е правено - няма да ти падне трафика, освен ако не направиш някаква глупост. Да xoops е и е гнусна система, отвратителна е за преправяне, за дизайн и дума да не става, но тук става въпрос за качество на трафика, което надува така цената
 
Re: От: Сайт за обяви - obiavi.org

Аз познавам сайта - работил съм по един проблем заедно с mantaman в него и мога да кажа следното - определено струва повече от 1К защото трафикът му е реален. Зная как е оптимизиран и какво му е правено - няма да ти падне трафика, освен ако не направиш някаква глупост. Да xoops е и е гнусна система, отвратителна е за преправяне, за дизайн и дума да не става, но тук става въпрос за качество на трафика, което надува така цената

Какво качество на трафика, какви пет лева? Кой го определя това качество? Как ще го докаже този потенциал, като гледам в момента продава крушки само. Май най-добре да се пренесете в темата за голям-потенциал.инфо.

Гараниции от гугъл ли даваш, че няма да падне трафика? Или само честна дума? Нишата с обявите е изключително рискова последните месеци. Водещите сайтове се сменят почти всяка седмица (с изключение на един два), сумати стари сайтчета като този изгърмяха и вече ги няма в първите хиляда. В тази ниша уникално съдържание просто няма как да имаш, утре ще те хване поредния ъпдейт на Г и си до там.

Сайта си има доста предимства, спор няма, ама все пак да сме реални.

Той mantaman всъщност не искаше да го продава май, ами само ей така ако се беше намерил някой абсолютен дебил да го вземе за 2500-3000 :)
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Най-голямото му предимство е, че се запази в топ10 - това ти е гаранцията - мина панди, слонове, маймуни и камили

ПП мнението ми не е препоръка за купуване - споделям си впечатленията, които имам аз
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

ТЕО що си хабиш клавиатурата да отваряш очите на ламерите. Както казах и в предният пост сайта е мой аз му определям цената и това че на някой не му харесва ме боли кура, не карам никой да го купува на сила.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

ТЕО що си хабиш клавиатурата да отваряш очите на ламерите. Както казах и в предният пост сайта е мой аз му определям цената и това че на някой не му харесва ме боли кура, не карам никой да го купува на сила.

айде и аз да се обадя но малко офф - аз да съм ламер да ама vaskoa да е ламер в тая ниша,дълбоко се съмнявам :)

но иначе си прав че ти си определяш цената, за което напълно те подкрепям,а който иска купува

успех с продажбата
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

помня тоя сайт като го продадоха за 50 лева преди няколко години...
оттогава досега не се е променило нищо, освен че по рано правеше 50 уникални -сега прави 300 ли колко...
да му се искат 500 - 1000 лева да няма лошо, но наистина 3000 е цена само за... ценители? :)
 

Горе