Сайт за обяви - obiavi.org

От: Сайт за обяви - obiavi.org

Всеки сам си определя цената на нещата които продава.Човека може и 10 000 да иска за сайта си,и това си е негова лична работа.Жалко че тук почти всяка цена за сайт се оплюва.Май всеки иска да купува за без пари без да оценява труда и времето на другите.Пък или купуваш или не,коментарите са излишни,или става въпрос за завист ?
На собственика на сайта мога да му пожелая само успех с продажбата.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Всеки сам си определя цената на нещата които продава.Човека може и 10 000 да иска за сайта си,и това си е негова лична работа.Жалко че тук почти всяка цена за сайт се оплюва.Май всеки иска да купува за без пари без да оценява труда и времето на другите.Пък или купуваш или не,коментарите са излишни,или става въпрос за завист ?
На собственика на сайта мога да му пожелая само успех с продажбата.

Ти на мицинатин ли са правиш или на биг турбо моралистин? НА твое място ще подам жалба в Страсбург срещу коментарите в този сайт и ще алармирам "Адвокати без граници" за да защитят правата на човека а? :)
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Има такова понятие като верни потребители.

Аз имам една джвъчка пусната преди Гугъла да стане известен и има 99.07% директен трафик над 2500-3000 уникални на ден. Или по 30 000 уникални на месец. Общо за година ми е показвало 200 000 уникални. Просто хората за запомнили адреса, влизат, вършат си работата и си излизат. И системата си работи без проблеми, поддръжка и промяна над 10 год. на фрее хостинг. За съжаление не носи много кинти, но пък са редовни и предвидими, няма изненади, няма спад на трафика, няма покачване, няма потенциал за развитие, няма риск, няма начин да се кешира по-добре, няма начин да се продаде. Просто седи си и си работи. Експериментирах да слагам линкове към други мои проекти - ефектът е почти нулев. Кликат 0.005%.

Така, че верни потребители дето да ти влизат в сайта редовно има, но те не носят много пари, щото са научили всички реклами наизуст. Поне при мен де.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Ти на мицинатин ли са правиш или на биг турбо моралистин? НА твое място ще подам жалба в Страсбург срещу коментарите в този сайт и ще алармирам "Адвокати без граници" за да защитят правата на човека а? :)
Като ти чета глупостите се сещам за лафа "акъл море глава шамандура".Влез в някой сайт за автомобили и почни там да коментираш цените на автомобилите,кой защо искал толкова пари за калпавата си кола,даже няма да се учудя ако и това правиш понеже плювните ти в тоя сайт не задоволяват вътрешното ти его.Поздрави.;)
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Краси, правата на форума позволявт да се коментира на воля дори и в раздел продажби.
Всеки има право да изказва мнения или открито да се заяжда.
В началото е малко стряскащо за потребителите но после се свиква :)
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Краси, правата на форума позволявт да се коментира на воля дори и в раздел продажби.
Всеки има право да изказва мнения или открито да се заяжда.
В началото е малко стряскащо за потребителите но после се свиква :)
По скоро е дразнещо.Много е лесно да се критикуват другите ,а тия дето плюят са идеални и безгрешни,техните сайтове са много по хубави и биха ги продали за много по малко пари.:)В такъв случай да се извиня на AMOUN.Извинявай че те нахраних без да искам.Повече няма да пиша в темата.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

По скоро е дразнещо.Много е лесно да се критикуват другите ,а тия дето плюят са идеални и безгрешни,техните сайтове са много по хубави и биха ги продали за много по малко пари.:)В такъв случай да се извиня на AMOUN.Извинявай че те нахраних без да искам.Повече няма да пиша в темата.
Никой не си нахранил. На тебе ти сипаха с големия черпак, докат гребеш усърдно с кафяната лъжичка... :) .

Темата е образователна. Грубостите са за бонус.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

По скоро е дразнещо.Много е лесно да се критикуват другите ,а тия дето плюят са идеални и безгрешни,техните сайтове са много по хубави и биха ги продали за много по малко пари.:)В такъв случай да се извиня на AMOUN.Извинявай че те нахраних без да искам.Повече няма да пиша в темата.

Пиши...ама то и да пишеш полза нема за никого...важното е да четеш... мой да научиш нещо:)
Глей къв съм даровит и духовит и... бах тоя ябълков сайдер...
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

С риск пак да ме обвините, че трупам мнения, ще се включа и тук!
Аз следях с интерес търга и бях сериозно заинтересуван, но цената не беше реална за мен, за това и не участвах!
Аз съм ламер, но според мен сайта не струва повече от 500 лв, само заради посетителите, които днес ги има утре ги няма....
Поздрави :)
ПП: не трупам мнения, просто реших да си кажа мнението от страна на ламер.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

За 500 кинта може да се снимаш до него :p
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Абе така е, аз за това спрях да продавам сайтове - явно нищо не се оценява вече. Имах няколко за продажба, но ще ги оставя да си изтекат и да си заминат подобаващо, вместо да ги дам на мизерна цена.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Добре де, все пак този, който купува търси да си върне парите нали? Всички сме съгласни, че цената е тази, която купувачът е готов да даде? Та този сайт има възвращаемост на инвестицията от 37 месеца! (да сме живи и здрави). Или си ги дръжте великите сайтове и им развивайте големия потенциал или като ги продавате дайте на човек поне 1 добра причина да ги купи. То е ясно, че като се продава сайт то не е защото е много печеливш.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Това беше най-глупавото нещо което прочетох в темата :)
Нормално е да си гузен. Продал си го навремето - не ми се мисли за какви пари е било (добре оценен). Ето, човекът търси да го ликвидира - не става. Сега и да му адвокатстваш и да не, смисъл няма.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Нормално е да си гузен. Продал си го навремето - не ми се мисли за какви пари е било (добре оценен). Ето, човекът търси да го ликвидира - не става. Сега и да му адвокатстваш и да не, смисъл няма.
Това пък какво общо има не разбрах. Казвам че е глупаво това което каза - че когато някой продава сайт, значи той не е печеливш.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

То е ясно, че като се продава сайт то не е защото е много печеливш.

Точно обратното е, когато е най-печеливш - продавай ;)
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Само не разбрах как ги сметна тия 37 месеца - Общоприето е сайтове да се продават за от около 6 до 18 месечни печалби не че съм длъжен да се съобразявам с това но посочената от мен начална цена на търгът мисля че напълно се вмества в златната среда на тези показатели и то без да се броят евентуалните приходи от адсенс които вероятно ще са още почти толкова.
И тъй като реална оферта никой не направи заковах цената на горната обявена с цел кибиците да разберат че не съм на зор за пари и да не ми предлагат смешни оферти от по 1000лв.
Когато ми остане време ще се занимавам да пусна адсенса и тогава ще се види реално дали офертата е била скъпа или евтина.
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Какво очакваш от адсенс?
Аз ще ти кажа приходите ти от тозисайт какви ще са

В най - лошия случай
10 смс-са на месец
и по 1 лев на ден от адсенс
в най-добрия случай
20 см-са на месец
по 1 ойро на ден от адсенс

---------------------------------------
40 - 80 лева на месец
значи средно 60
кат махнишразходите
600 лева годишно...
?
бъркам ли?
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Амуне математиката ти е слаба дисциплина врачуването още повече.
Сайта до момента за месец септември има 27смс за 66лв предполагам че до краят на месеца ще станат около 80лв.
За адсенса приеми средно между двете неща които са написал са още около 50лв
Извади 20-30лв на месец за разходи и сам прецени дали бъркаш
 
От: Сайт за обяви - obiavi.org

Манта, много ме съмняват тия числа...
Амоун е много по-близо до реалното за сайтове с обяви ;)
 

Горе