Световно първенство - Русия 2018

Кой ще спечели Световното първенство?

  • Аржентина

    Votes: 3 7.5%
  • Бразилия

    Votes: 2 5.0%
  • Франция

    Votes: 7 17.5%
  • Германия

    Votes: 10 25.0%
  • Испания

    Votes: 6 15.0%
  • Португалия

    Votes: 0 0.0%
  • Англия

    Votes: 2 5.0%
  • Белгия

    Votes: 3 7.5%
  • Друг (посочете кой)

    Votes: 7 17.5%

  • Общо гласове
    40
Испанците ли са много добри, аржентинците ли са много слаби... а може би и двете едновременно :D

3 гола за Иско, Аржентина играе без Меси. Ама като гледам, точно в момента и Меси няма да може да им помогне...
 

Прикачени файлове

  • Screenshot at Mar 28 01-18-45.png
    Screenshot at Mar 28 01-18-45.png
    52.4 KB · Преглеждания: 10
Испанците ли са много добри, аржентинците ли са много слаби... а може би и двете едновременно

Аржентина са трагични, жалко че имат толкова много звезди, а не могат да играят като отбор :)

La Furia Champion
 
Аз съм на мнение, че нетрябва България да участва в световното. Да не казвам, че за да участваме се закупуват слот за няколко милиона евро. Само харчат дръжавни пари за националния отбор. Даже може да се регистрира отбор с име Теленор и те да го спосорират. Така трябва да е в спорта.

Ще спечели Англия.
 
Англия - голям виц :)
Ако имат късмет (тоест другите да се "раздадат" повече) максимум 1/4 финал с Германия (за мен Англия са втори в групата си).

Аржентина ще спечелят само когато разкарат Меси и глупавия си треньор.

Ако Мартинес направи чудо и се справи с драматурзите от Белгия, тогава те имат шанс за нещо повече.

Иначе на хартия към момента Франция, Бразилия и Германия изглежда имат най-силните отбори.
 
Меси ги класира, сега да го разкарали и щели да спечелят. :D
Друго си е да се чудиш дали да повикаш Икарди, Дибала...
 
Иначе на хартия към момента Франция, Бразилия и Германия изглежда имат най-силните отбори.

На хартия Белгия е най-силния отбор. Нямат слаб пост, всички играчи са в топ отбори, но като цяло нямат голям шанс...
 
Окслейд..., Джонс... :D
След това съм съгласен да си уговорим някое басче.:D

Англия са скрития фаворит, както искаш го гледай. Но пък тук идва другото, в калефикации вече имат около 40 мача(ако не бъркам точно) без загуба, но на форумите нищо не правят. Ще ги видим, според мен състава им има добри играчи и могат да стигат далеч. Реално не съм гледал потока с кои може да играят 1/4. В групата ще им е трудно, ако успеят да бият Белгия и да избегнат Германия може да стигнат полу-финал лесно.
 
Англия - голям виц :)
Ако имат късмет (тоест другите да се "раздадат" повече) максимум 1/4 финал с Германия (за мен Англия са втори в групата си).

Аржентина ще спечелят само когато разкарат Меси и глупавия си треньор.

Ако Мартинес направи чудо и се справи с драматурзите от Белгия, тогава те имат шанс за нещо повече.

Иначе на хартия към момента Франция, Бразилия и Германия изглежда имат най-силните отбори.

Бразилия не мисля, че имат шанс да направят нещо значимо. Французите ще са мотивирани да спечелят след загубата на Евро 2016. Белгия имат силен състав, но като личности нещо не ги виждам като задружен отбор които може да бие.
 
Бразилия не мисля, че имат шанс да направят нещо значимо. Французите ще са мотивирани да спечелят след загубата на Евро 2016. Белгия имат силен състав, но като личности нещо не ги виждам като задружен отбор които може да бие.

Бразилия ще са една класа над миналото световно, защото Коутиньо и Габриел Жезус са истински играчи, а не карикатури като Фред и Хълк. За мен съставът на Бразилия през 2014 беше позор, просто не можеш да си такава футболна нация, а Фред и Хълк да са ти титуляри. Имат и много стабилни опорни халфове като Каземиро и Фернандиньо, което им гарантира малко повече сигурност в защита. Поне за мен триото Неймар - Коутиньо - Габриел Жезус трябва да се следи внимателно (освен ако Фирмино не е титуляр вместо Жезус)
 
Бразилия ще са една класа над миналото световно, защото Коутиньо и Габриел Жезус са истински играчи, а не карикатури като Фред и Хълк. За мен съставът на Бразилия през 2014 беше позор, просто не можеш да си такава футболна нация, а Фред и Хълк да са ти титуляри. Имат и много стабилни опорни халфове като Каземиро и Фернандиньо, което им гарантира малко повече сигурност в защита. Поне за мен триото Неймар - Коутиньо - Габриел Жезус трябва да се следи внимателно (освен ако Фирмино не е титуляр вместо Жезус)

Със сигурност ще са по-добре, като Хълк го няма. Фермино е добър играч, но не е типичен нападател и не знам дали в тяхната формация ще му се получи. С Коутиньо се познават и са обиграни и играта им вървеше докато бяха в един отбор.

Едно нещо се знае, изключително интерсно световно ни очаква.
 
Изключително интересно? Да не би да гледаме различни групи, защото тези които са обявени официално са пълен майтап.
 
@VMiloykov, не разбрах приемаш ли баса, за да се уговорим какъв ще е точно?
Примерно - казваш, че Англия са силни, аз казвам Франция, който продължи по-напред в надпреварата - печели, ако отпаднат на едно стъпало - здраве да е. :D
 
Дайте 1 сметка всеки да слага по 10 лв. със свой отбор, който мисли, че ще стане шампион и накрая позналите делят парите :D
 
@VMiloykov, не разбрах приемаш ли баса, за да се уговорим какъв ще е точно?
Примерно - казваш, че Англия са силни, аз казвам Франция, който продължи по-напред в надпреварата - печели, ако отпаднат на едно стъпало - здраве да е. :D

Първо не съм казал, че Франция ще паднат преди това. Просто смятам, че Англия са скрити фаворити.
Съгласен съм да се хванем, ако е на нещо яко.
 
Спомнете, си с какви игри Португалия спечели Европейското и няма смисъл да коментираме повече :) Нека не забравяме и какви мачове изигра Гана преди няколко години на световното, макар и без футболисти като Кристиано, Меси, Кейн, и т.н. Всеки е фаворит на такива форуми.
 

Горе