Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Статус
Not open for further replies.
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Понякога си забавен, а понякога само бавен. Нищо, всякак ти отива. :)
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Темата е в раздел Off Topic - в него ни обещават, че можем да обсъждаме всичко. Или викаш и това не може?

Обсъждай си, където и каквото искаш. В раздел Кофа ни обещават, че ще бъде за всички безполезни теми - като тази.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Предлагам обсъждането на темата да продължи там където й е мястото - в раздел "Кофа". Изпратил съм репорт до админите със същото предложение, за да е то по-официално. Ако има други съгласни с мен, нека също пуснат репорт за темата.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Боже, това ще осмили ли жалкото ви съществуване по някакъв начин?
Нистина ли сте толкова дребнави и злобни? С какво точно тази тема, която е в раздел оф топик ви пречи?

Правете каквото искате. За нещо наистина важно и смислено ще се криете по кьошетата, като мишки, ама щом е да правите мръсно се активизирате веднага. Тая енергия ако я вложите в нещо смислено, няма да сте толкова сърдити на живота.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Предлагам обсъждането на темата да продължи там където й е мястото - в раздел "Кофа". Изпратил съм репорт до админите със същото предложение, за да е то по-официално. Ако има други съгласни с мен, нека също пуснат репорт за темата.

Oще преди 11 страници го пуснах репорта.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Репорт и от мен.

Нанди, пусни някоя интересна тема, стига с тия глупости.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Репорт и от мен.

Нанди, пусни някоя интересна тема, стига с тия глупости.

http://www.predpriemach.com/subscription.php?do=removesubscription&t=63010
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Перфектно местоположение на темата :)
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Интиресното на димокрацията е, че мнозинството дирижира опера
Ама ако мнозинството е тъпо и не става за диригент, ебаси операта
Темата е дълга, ама простите парчета ся безкрай
Нандибанди, с простак не се спори,,, иронизирай Го
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Снощи видях темата, но нямах време да се включа. Сега може би ще подразня някои, че съм тук (както в друга тема … ), обаче не мога да остана безучастна.
Няма да ставам адвокат на Бластер. Той и не се нуждае от това. Но не мога да приема упреците, че е различен. „Правел се на интересен”. Лошо ли е? Защо трябва всички да сме еднакви? Но не мога да оспорвам и решението на админите. Нямаме право да го правим. Все пак е имало предварителни разговори, предупреждения.
Не ми допада и как се нахвърляте върху Нанди. Защо го правите? Нанди е храбър и принципен човек! Не се страхува да изрази мнението си, да защити някого. И мен ме е подкрепяла много пъти. Нанди не мисли за комфорта си тук. За нея е важно да изрази позицията си. И това ли е лошо?
И още нещо. Не се съмнявам, че сте грижовни татковци, примерни съпрузи, че се отнасяте кавалерски към колежките си. Ами добре е и тук да се отнасяте с необходимото уважение към жените. И особено към Нанди! Толкова камъни хвърлихте по нея! Не е джентълменско!
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Нямам представа кое как е, но ако смятате че форума "Предприемач" е форум за обиди, глупости и арогантност- то тогава някой потребители са несправедливо изгонени.
Аз лично, изхождайки се от името, слагам форума на по-високо ниво и възможност за някакъв културен диалог и някакъв нормален начин на изказ.
 
От: Re: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Репортите са обработени. :) Поне 4 се насъбрахя за тази тема.

Цели 4 репорта???? Лелееее, как успя да ги прочетеш всичките, бе?

Жалка работа сте всички и най-вече ти, Блинки! Не е редно да оставиш 4 дебила да те командорят и да се държат безобразно, докато в същото време се правиш на непримирим към своеволията и нарушаването на правилата. Само в тази тема видяхме много по-тъпо и грубо поведение от всички изцепки на бластера на куп. И ти ги видя, ама си мухльо и се правиш на утрепан. Не се сърди за грубия тон - заслужи си го, защото си най-безпринципния мишок в тоя форум. И следващия път не викай Касиопея да ти върши мръсната работа, а се дръж като мъж, ако изобщо можеш.

Айде, моля те кажи ми, с какво тема в оф топика пречи на форума и защо се очаква да бъде полезна точно на 4 недоклатени препродавачи на китайски калъфчета за телефони?
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Пита за свободата на изразяване, обясни ти се, че диктатурата не позволява. Спри да си мислиш, че си някакъв важен фактор във форума и се самозтрий, че взе да дразниш вече. Айде успех с каквото там се занимаваш.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Никога не съм се мислила за фактор, където и да било. Аз съм наясно със себе си и се приемам с всичките си кусури. Вие сте тези, които не могат да се примирят, че сте само една безполезна торба с лайна, че жените ви ви командват и че не ставате за нищо. Големите препродавачи, дето се изживяват, като Рокфелер!Един истински успял човек НИКОГА няма да се държи по тоя калташки начин.

Уплашиха се от една смешна тема, пусната от една смешна жена, дето не е никакъв фатор и се мобилизираха да я затрият! Ако видят на улицата да изнасилват дете, ще се направят на луди и ще избягат, ама щом е да направят мръсно са много дейни.


п.с. между другото точно в момента тъпиро прави същите безобразия в темата на страната - дали ще бъде баннат??? Да бе! Тия тинтири-минтири за правилата важат само за Бластера. За личната тоалетна хартия на Блинки няма правила!
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Аз не виждам някои да иска да ти затрие темата, а да бъде преместена, където и е мястото. Истерична си.
 
Re: От: Re: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Цели 4 репорта???? Лелееее, как успя да ги прочетеш всичките, бе?

Жалка работа сте всички и най-вече ти, Блинки! Не е редно да оставиш 4 дебила да те командорят и да се държат безобразно, докато в същото време се правиш на непримирим към своеволията и нарушаването на правилата. Само в тази тема видяхме много по-тъпо и грубо поведение от всички изцепки на бластера на куп. И ти ги видя, ама си мухльо и се правиш на утрепан. Не се сърди за грубия тон - заслужи си го, защото си най-безпринципния мишок в тоя форум. И следващия път не викай Касиопея да ти върши мръсната работа, а се дръж като мъж, ако изобщо можеш.

Айде, моля те кажи ми, с какво тема в оф топика пречи на форума и защо се очаква да бъде полезна точно на 4 недоклатени препродавачи на китайски калъфчета за телефони?

Жалка, нежалка, това е положението. ;) Има правила и това е. Всичко друго да излишни драми. И като човек, който не се радва на сапунки и някаква анархия, не знам какво има да се обяснявам. ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе