Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

testkiwi

Well-Known Member
Е, колеги, жегите са тук, стягате ли се за море или вече сте там?

Ето ви една тематична картинка, която намерих и се смях доста :lol:

сезона_на_динит&#1.jpg
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Тъй като съм от Бургас , а лятото прекарвам повечето време в Сл. Бряг поради естеството си на работа, търся спасение от жегите на планина. Обичам спокойствието на Родопите и по-скоро Св. Константин,
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

ХАХАХАХ, като гледам снимката - к*р за морето! :lol:
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Ей такива хубави дупенца искам да гледам , а не репортажи за гей парада.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

И аз ще съм на Слънчев бряг, ама по-късно, че сега слънцето е много опасно.
 
Темичката е готина и свежа и мисля да се включа. Пък може да си проличи де с не толкова честото ми писане тук в този период. :)

Към средата на този месец заминавам на море и лека ваканция на Варна. По една случайност съвпада със семинара за туризъм, на който изявих и желание да участвам - i.seminari.bg.

След това чак края на август месец ще посетим Чифлика, една местност точно до Троян, в хубав хотел и природа. Всяка една почивка ще е по около седмица. А ако имам сили, септември месец ще се направи Гърция за 2-3 дни. Само за последното не съм много сигурен. :)
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Другата седмица си бия шута на Смокиня, и ще се отдам на алкохолно-мързелуващи занимания. Никво бачкане, никви компютри. Най-много някоя книга да прочета... докато си пия питиетата. :)
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Изкарах 8 дни в Несебър преди седмица, и към края на юли пак ще ходя там за 10-тина дни. Всяка година през лятото ходя там веднъж или два пъти, а през август мисля да отида малко към Смолян на гости и на хижичка в Стара Планина. Обичам Златните пясъци, Варна, Слънчев бряг и Приморско, заради навалицата от посетители. Нещо малките китни селца покрай морето не ме влекат..
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Трябва да се ходи на море !
image.raw

image.raw

image.raw
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Бях 5 дена на Тасос, иначе сега отсъствам от дома ( Варна ) заради сериозна работа по проект в София, но като се връщам през 2 седмици ходя на един плаж Черноморец на 15на км от Варна. Сезона мисля да приключа със малко Синеморец и Тасос.

п.с. Абе момчета кви са тия дини гледани с хербициди дето сте ги показали, малко ли има еко продукция ...дайте нещо по натурално :)!
 
Re: От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

След месец отивам и аз на Слънчев :)
@Blinky - Чифлика ми е любимото местенце в околността, особено големия басейн - яко релакс :)
Мерси много за инфото, а случайно да ми дадеш повече. Както може да се види там, в околността на въпросния комплекс, защото ще сме май в него.

Обаче доста хора от тук са за Слънчев бряг. Не е май съвпадение. :)
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Аз пък ще ходя да си почина ... писна ми от селянията в Слънчев бряг ... пияни 14 годишни .... 12 годишни рускини те питат за цигари .... мутри се правят на газари ... За мен това не е почивка ...
Истински релакси има или в частните курорти в Дюни за тези които могат да си ги позволят или за такива като мен на все още не застроени местенца като Арапя (въпреки, че и там вече хотелите никнат), след морето и планината ще уважа с едно качване до в. Ботев на палатки :)
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

И на мен не ми харесва селянията по Слънчев, но там са си най-добрите партита за БГ
@Blinky - Не знам и аз какво точно може да се разглежда там. Местенце за релакс си е - отвсякъде гори, тук-там някой хотел, виличка, басейни с минерална вода. Ехх.. направо ми се доходи и на мен :))
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

чекайте и аз да се включа. аз не мога да намеря с кой да отида, всички бачкат много, има една мацка, която навивам ама и тя няма време, гаджето също. накрая сам ще отида... иначе мразя хора, и преди време ходих на север в шабла - ебати кефа, нема ни един хотел, ни една дискотека, и само 1 кръчма :D направо супер лайф на плажа- човек през 200 метра, ако водата беше по-топла щеше да е райско
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Аз заради това ходя на Синеморец защото няма музики и хора. Миналата година бях за 1 ден на Златни и ми се додрайфа от фасове и боклуци на плажа - гъз до гъз народ, музиката ти бумти на главата, не може вълните да чуеш. Веднага те налитат тия от бара да те питат какво искаш да пиеш...ужас, а на Синеморец на Северния плаж - Велека е защитена местност и не може да правят заведения въпреки, че едни нагляри имат някакво къчме на едни скали в началото на плажа ама никой не ги отразяваше. Иначе на Шкорпиловци има километри пясъчна ивица, предния път отидох към 4 часа следобяд и бяхме ние и на километри се виждаха едни събратя дето някакви коне май къпеха в морето :):):). Аз почивката не я разбирам сред народа да се гъчкаш...из Мола примерно
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Тези като мен родени на морето, трябва ли пишем :D Иначе тука във Варна и околия има доста добри места иначе за чистотата и кеф Албена - там е класа
 
Аз преди години като ходех често на Созопол, нямаше такава свинщина. Много го харесвам курорта и всичко, но стане ли 10-11 часа вечерта се чуват всякакви селении - ту Малина, Ту Галена, Ту Емилия, Ту Константин. Не беше много приятно след като това продължаваше до 3 сутринта. Сега не знам как е, но не бих отишъл. Не съм пенсионер и мрънкало, но неква празноглава да подвиква не некви пианки-мераклии да я обърнат по гръб ми идва в повече. Ако това беше културно и добре направено парти, даже щях и да отида и аз.

Последната година бях на Приморско и Варна. И на двете места ми хареса, но повече на Варна. Това е лично мнение и реално не вярвам, че съм прав, освен за себе си. Има какво да се види и да се разходиш. В Приморско повече бутаници и купонджии, които нещо не са уцелили курорта. :) На Златните е дървена оферта, заради всякакви терикати и кифли, но в крайна сметка то без тях не може, ще се преживее. Слънчев ден е идея по-добре, а то реално и Албена не е далече. :)

@ LovechGuy, мерси за инфото. Там определено ще си почина. Това и целя. Едно пълно презареждане за новата година. ;)
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Напрао кеф ... ви е на вас. Аз събота и неделя си ходя към златните, дружба и тея варненските плажчета и сега смятам да си взема малко отпуск но не знам на къде да ида. Не ми се ходи на планина през лятото, aма не ми се ходи и на плажа през отпуската. Маи ще си пия бирата в къщи и ще дремя по цял ден.
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Който е от Варна и региона, а и за туристите , да му кажа, щото аз не знаех доскоро и не ходих по плажове, но още от едно време бащата разправя, че който има акъл ходи на следните 2 плажа - Паша дере и Черноморец, малко далече са от града, но и двете места си струват - едно до друго са.
 

Горе