Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Иначе, Блинки, помислете нещо за реална организация на реални хора от бранша, която да е с цел взаимопомощ и реални неща. И която да брани членовете си, ако се налага. Примерно арестуват някой съфорумец за това, че сийдвал клипчета с каки и ние се събираме и му помагаме кой с каквото може. Съдят друг за еди си какво - действаме организирано. Искат да променят някой закон в наш ущърб - правим пак нещо. Правим събирания, обсъждаме разни неща, обменяме опит. Тогава подобен членски внос би имал реална полза. Сега аз примерно мога и без да ми променяте описанието на ника да ви ги дам тия пари, ама ми се ще наистина да видя едно организирано форумно общество. Нещо като офроудците, ама офроуд у нета.
Да, прав си. Но си мислех, че тук са достатъчно реални хората и са едни от най-големите практици. Аз реално искам да видя практици в действие, не не теоретици. :)

Това с браненето ми харесва много, но това реално трябва да е нещо като организация, която да е с права и лицензи, ако искаме официално да можем да оспорваме. Да, това може да се дискутира и да се предложи за промяна, но лошото е, че тук всички знаем как се гласуват тези закони. Все пак глас може да се даде. Това е добра идея и ми допада много.
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Идеята е добра и определено трябваше да се появи. Доста форуми имат подобен , даже същия модел. Не знам всички какво се превъзнасят толкова. Ебаси странното, няма що. Някой е решил да предостави на хората тук нещо допълнително за определена сума, колко странно. Защо така, админи? :)

Като четох предишната тема, направо се чудя кой колко бизнесмен се мисли, че е. Неща от рода на разделения, аз знам всичко и няма на квода ме научат, било криза от бат хейтър харкон, не разбирам какво е pr, ме караха да плача вътрешно. Това е бизнес хора или купиваш или не,.

И като предложения бих дал:

1. Къстамизиране на профил
2. Оцветяване на линковете в пазар на премиум акаунтите (това мак някъде тък го четох)
3. Да си пишеш сам под аватара тайтъл
4. Дистеибуция на въпростния PR в социалните канали на форума

Това ми идва за момента, естествено и ако системата го поддържа. Бих взел участие така, нали плюс това, което до сега се предлага. Сори, азняма да изцивря, просто договарям какво би ми допаднало на мен.
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

@$INeed$ Правилно разсъждаваш, в допълнение, нека има опция за банер в подписа на премиумите?
Никога до сега не съм бил на конференции и подобни събития, смятам че е време вече и аз да започна да се уча от спецовете и се надявам найстина да има качествена, интересна и добре структурирана информация.
Сяаа ако дойда с химикал и тетрадка да си записвам надявам се няма да ми се смеете(много), защото съм много ама много назад като цяло със S.E.O./S.E.M. и т.н. :)
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Никой няма да ти се смее, много хора си носят лаптопи, тефтери, папки и други пособия, за да си отбелязват нужните неща :) Съвесем нормално нещо :)


@$INeed$ Правилно разсъждаваш, в допълнение, нека има опция за банер в подписа на премиумите?
Никога до сега не съм бил на конференции и подобни събития, смятам че е време вече и аз да започна да се уча от спецовете и се надявам найстина да има качествена, интересна и добре структурирана информация.
Сяаа ако дойда с химикал и тетрадка да си записвам надявам се няма да ми се смеете(много), защото съм много ама много назад като цяло със S.E.O./S.E.M. и т.н. :)
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Понеже темата май изостана малко де :)
Не може ли да "поканите" към пе-образната маса 1-2-3ма човека, които не разбират от тези неща но искат да се учат? Да ще кажете за какво са ни такива кибици. Въпроса е да имате странична гледна точка - винаги е полезно. По мен си съдя - занасяш се и все едно няма друго.... Дето се казва може после да ги питаш с 3-4 изречения да ти кажат какво мислят - не съвет, а да споделят - все пак ще е полезно.
 
Добавено е обясенение за плащане по банков път. Също така ще напомня че може да ви бъде издадена фактура ако заявите вашето участие от името на фирмата си :)

Който иска да се запознае със какво представлява бонуса Премиум Акаунт мога да му пусна двуседмично безплатно и напълно НЕ ангажиращо демо (без ситен текст)... само пишете в темата че искате и ви го активирам веднага като съм онлайн :)
 
Понеже няма много желаещи ... пуснах на всичкиписали в тази тема двуседмично демо (има малък проблем с аватарите но мися че ще излязат )

след малко пускам и на всички писали в старата тема...

Оферата за двуседмично демо още е валидна единственото условие е 10 дни престой 10 поста и зелена репутация

Може да ми пуснете и лс
 
Последно редактирано от модератор:
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Ехаа, тъкмо забелязах, че пише Premium :) Мерси много за демото :) Ще видим за какво иде реч :)

Някъде има ли показно, как се ползват премиум функциите?
 
Последно редактирано:
Хъм чудех се как да го опиша :) няма реклами, сайд бара има бутонче за прибиране, пълната къстамизация на профил страницата и може сами да си затваряте теми който сте оторили

ще помислим и за описание
тук има за къстамизацията на профила
https://www.vbulletin.com/forum/entry.php/2431-4-0-8-feature-Customizable-user-profiles

а интро текста е в настроиките в контрол панела

attachment.php
 
Последно редактирано от модератор:
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Преди 2-3 дена видях че пише Премиум, а не съм искал, мерси все пак за демото. Къде е тази опция за затварянето на темите ?

Също така най-доброто което може да направите ако искате това да потръгне е нещо като v BHW, имената да са различен цвят да има нещо до тях и на мястото на Premium да можем да си пишем каквото искаме. В bhw е доста агресивно направено, там обиквовените профили са доста "грозни" а донорските и jr. vip изпъкват доста и именно това е целта де.
 
От: От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

И аз така мисля.

Другото, което е, да може да се слага банер в подписа. Мисля, че това ще е голям плюс за премиум акаунта.

Преди 2-3 дена видях че пише Премиум, а не съм искал, мерси все пак за демото. Къде е тази опция за затварянето на темите ?

Също така най-доброто което може да направите ако искате това да потръгне е нещо като v BHW, имената да са различен цвят да има нещо до тях и на мястото на Premium да можем да си пишем каквото искаме. В bhw е доста агресивно направено, там обиквовените профили са доста "грозни" а донорските и jr. vip изпъкват доста и именно това е целта де.
 
става шарения с банер в подписа даже в блек хет урд ги махнаха

вместо в подписа ако искате да брандирате може да си ползвате аватара и без премиум си е 125 на 125

заключването е в Administrative над първия пост само за автора на темата

ще помислим за отличаване на профила и по друг начин
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Аз пак нещо съм се заблудил и се извинявам предварително.
До колкото разбрах от прочетеното, премиума ми дава правото да дойда на въпросната среща и да науча нещо ново, но от кого?
От Иван с 2-та блога и 3-те статии, от Петър със супер дупер мощния си скрипт за събиране на лайкове от ФБ.
Някъде имали линк където мога да прочета какво бих научил ако съм премиум?
Нали на тази среща все пак очаквам да има някой лектор доказан в това и зад гърба си да има нещо.
Нещо куца тука пазарното представяне или аз съм още сънен и не мога да видя къде да прочета всичко за Премиума да ме зариби.

Както се вижда не съм запознат с това ама пък имам и един съвет / предложение.
Надявам се ще има компетентни хора не само в това с Пингвина и СЕО -то ами във всяка ниша свързана с печеленото на пари в интернет.
От лектори за СЕО, Лектор за Трейдъри разни, Лектори за печалба от маркетинг, лектори за търговията., нали това с идеята например аз съм в Търговията и бих станал премиум да прочета и науча от някое професорче за търговията, търсене предлагане на пазара, задържането на клиент. Все пак СЕО професора знае как да изкара магазина на първа страница по дадени думи, ама не знае как да направи клиента редовен. :)
Надявам се ме разбрахте, малко ми е трудно с тези изказвания.
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Май, трябва да се помисли освен за деленето на премиум и непремиум, също и за деленето на даващи и взимащи знания. Едно е да отидеш на такава среща очаквайки да получиш нещо, а съвсем друго е да трябва да представиш нещо полезно от своя бранш.
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

И аз съм премиум, но не виждам от какво мога да се възползвам. Вкарайте някакви неща, поне профилите да са по шукаритетни.

И още, кажете какво ще има на тая конференция. Не остава много време до април, вече трябва да започнете да привличате участниците. Подайте малко информация ;)
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Няма да е шарения, понеже не мисля, че целия форум ще се юрне да си купува Premium и да си слага банери.

В блекхета не са ги забранили, просто са ги ограничили до първия пост на всяка страница или до първия ти пост в темата.

Банера дава повече свобода и място за рекламното послание и се забелязва много повече от аватара.

Хората могат да ползват за брандинг аватара си дори и да не са премиум.
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Лично аз съм позитивно настроен към идеята да плащам за това, което получавам. Но към момента не виждам какво бих могъл да получа, за парите си в момента. Заключен раздел, или ранно получаване на инфо/промоции и т.н. вече биха били стимул за мен да си платя и да съм доволен.
 
Re: От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Щях да питам за обратна връзка но ичаквах да мине поне първата седмица да имате мнение... мерси че почнхте да пишете

Относно говорещите виждате къде са позиционирани като цена конкурентните събития :) Освен това при тях има платинен споснор 5000 няколко златни с по 2000 така че ще е малко по скромно при нас но пък има други бенефитс :)

Лектори ще сме Блинки и аз засега а всеки който иска ще може да ни пита или да ни коригира :)

Подготвя ме се има три месеца без 10 дни до събитието :) Аз съм се сдобил с няколко наказани сайтове който от няколко седмици си играя да ги извадя по малко по няколко различни начини:) мисля да говоря за тях :) Ще е интересно

Другата опция е да предоставя одит на ниша и конкурентите в нея :)

Относно банерите в подписа - просто ми е трудно да го приема като опция.. ще видя дали има настроика само за първото мнение в първия пост в темата
но по скоро симисля да пуснем блогове като в дижитал пойнта
 

Горе