Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Е хубаво де, само вие двамата с Блинки ли ще сте лектори?
 
До 50% от времето ще е дискусия като смятаме да дискутираме това, което е изнесено като лекция :) отговори на ваши въпроси или ще се сравнява с казуси който вие имате :) като всеки от публиката да може да се включи... накрая да се получи точно идеята от първата тема: Говорим си за Интернет Бизнес :) Искаме да е уникално събитие :)

Максимум го виждам с още един лектор... трудно двама... но ще орежем времето за дискусии... все пак халф дей семинар съобразен с уебмастърите и почващ от следобед :) не е като фул дей семинар :)
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Организирайте го и дайте нещо като програма, защото времето тече :)
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

И аз я чакам тая програма. Не съм се обаждал до сега, защото още нищо не е изяснено. Та да сам малко зор и аз :p
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Е хубаво де, само вие двамата с Блинки ли ще сте лектори?
Малко ли сме ти. :) Ще се надявам някой от премиумите да дойде, и да се получи повече разискване, отколкото лекция. Все пак дебатите пораждат повече креативност. :)
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Малко ли сме ти. :) Ще се надявам някой от премиумите да дойде, и да се получи повече разискване, отколкото лекция. Все пак дебатите пораждат повече креативност. :)

Всичко далече от морето е провинция, а нафтата скъпа - иначе с най-голямо удоволствие! :)
Колкото до премиума... Каква е идеята и ползвата от "интро на профила"? До момента не виждам никаква разлика. Нито sidebar някога съм имал, нито на рекламите съм обръщал впечатление. Въпросната "кръгла маса" ако има собствен раздел във форума, в който да се прикачват клипове и да има възможност за live chat по време на сбирките - да, тогава ще си заслужава. ;)
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

как всички знаят, че ще е в София без да е споменато такова нещо... :lol:
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Малко ли сме ти. :) Ще се надявам някой от премиумите да дойде, и да се получи повече разискване, отколкото лекция. Все пак дебатите пораждат повече креативност. :)

Така е, но все пак мисля, че трябва да има зададени теми, които да се знаят предварително.
 
За видео незнам нали ще сме разположени на буквата П което изисква леко специални :) характеристики за залата за да има видео...

За темите Моите вероятни ги написах по горе, както и фокуса в началото :) А вие давайте предложения за други теми това беше идеята да има такава тема :) Може и бизнес тема да засегнем....
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Имам въпрос. Идвам от далеко за събитието, плащам си. Очаквам да науча нещо в онлайн търговията. Постигнал съм максимумите на СЕО за магазина си затова очаквам да науча нещо друго, например подобряване качеството на обслужване. Ще го получа ли?
Имам още примери но се досещате.
Момчета да не стане така да дойде някой на срещата заплатил си за всичко и да излезе и да каже. Нищо ново, само пари ми измъкнаха... Тази услуга е нож с две остриета която смятате да правите. :>

Аз ще дойда на събитието само кажете кога и къде, че пак нещо съм се дезориентирал.
 
Re: От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Имам въпрос. Идвам от далеко за събитието, плащам си. Очаквам да науча нещо в онлайн търговията. Постигнал съм максимумите на СЕО за магазина си затова очаквам да науча нещо друго, например подобряване качеството на обслужване. Ще го получа ли?
Имам още примери но се досещате.
Момчета да не стане така да дойде някой на срещата заплатил си за всичко и да излезе и да каже. Нищо ново, само пари ми измъкнаха... Тази услуга е нож с две остриета която смятате да правите. :>

Аз ще дойда на събитието само кажете кога и къде, че пак нещо съм се дезориентирал.

Ами то за това е тази тема (и старата) да се насъберат за предложения на за обсъжданите теми :) Блинки може да говори за конверсия само че ще му е за втори път тази година :) защото ще говори за това и на Сео Конфенцитята :) Съвсем скоро ще пуснем анкета с теми от който да избирате :)
 
От: Re: От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Ами то за това е тази тема (и старата) да се насъберат за предложения на за обсъжданите теми :) Блинки може да говори за конверсия само че ще му е за втори път тази година :) защото ще говори за това и на Сео Конфенцитята :) Съвсем скоро ще пуснем анкета с теми от който да избирате :)
Да, ще ми е приятно да споделя как може да се покачат продажбите даже и ако трафика не е в задоволителни количества. Естествено, ще се разглеждат частни случаи, за да се даде най-ясно представяне за нещата. Анкетата май ще реши всичко. Всеки ще има и предложения под вота си. Хубавото е, че може да се сформира и нещо като статистика, от която и други семинари да черпят инфо какво реално ще им е интересно на публиката. Все пак, който плаща, той поръчва музиката, нали? :)
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Хубаво ще е да се направят тези СЕО Конференции в два града поне. София и Варна или Бургас. Не всеки желаещ има възможността да отдели пари за транспорт за нощувка.
Блинки да не се скатава има на пъпа на Варна цял стадион. Чакаме го във Варна :)
Помислете и върху това.
 
От: Семинар на Предприемач.ком 2013 + Premium Акаунт - нова тема

Хубаво ще е да се направят тези СЕО Конференции в два града поне. София и Варна или Бургас. Не всеки желаещ има възможността да отдели пари за транспорт за нощувка.
Блинки да не се скатава има на пъпа на Варна цял стадион. Чакаме го във Варна :)
Помислете и върху това.
 

Горе