Сериозно обащание от Сидеров

vandv

Member
WOW... не го бях гледал това, доста силно обещание от страна на Волен!

[video]http://vbox7.com/play:42ad82a4f4[/video]

Според мен, ще му докара доста гласове на изборите. Честно да си призная, много, ама много ми се иска да му повярвам... ама дали?!?
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

Гледах го - прекалено лесно става това обещание, проблема са после последиците :)
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

еххх тези наркотици...... тоя поне има пари да си купи качествена дрога, защо се мъчи с пасти забъркани в някоя хотелска стая от някой гимназист.... :-/
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

еххх тези наркотици...... тоя поне има пари да си купи качествена дрога, защо се мъчи с пасти забъркани в някоя хотелска стая от някой гимназист.... :-/

Хахахахахахахахахах е те това ме свали от стола :lol::D
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

"Сериозно" и "Сидеров" не трябва да са в едно изречение. Сидеров върви с думички като "болен" и "психопат". А "сериозно" май не върви с никое име на политик.
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

Проблема на Сидеров (според мен) е, че предлага и иска все безсмислени неща.
тук дава обещание за доходи 500 и 1000 лв мисля,че това е пенсия и мин. заплата - тези неща ще ги постигне със сигурност
И бойко може да ги направи толкова - още утре, но за последствията как ще отговаря...?

По-добре да обещае, че ще намали безработицата до 5% - реална цифра.

"Сериозно" и "Сидеров" не трябва да са в едно изречение. Сидеров върви с думички като "болен" и "психопат". А "сериозно" май не върви с никое име на политик.

к'ви са тия определения?
сигурен съм, че не го познаваш

мисля, че си прост
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

Идват избори, Атака е застрашена да не влезе в парламента и Сидеров да остане на улицата.

Нормално е да се напъва, но всички го знаем що за стока е.
 
От: От: Сериозно обащание от Сидеров

к'ви са тия определения?
сигурен съм, че не го познаваш

мисля, че си прост

Аз пък го познавам и пак мога да кажа същото сигурно щото и аз съм прост.
 
От: От: Сериозно обащание от Сидеров

Аз пък го познавам и пак мога да кажа същото сигурно щото и аз съм прост.

Не съм казал, че всички които твърдят горното са прости?
казах какво мисля за @Pavlin.. мнение ли вече не може да изразяваме

и под "познавам" нямам предвид това
2528072_F.gif
не само ти и Павлин можете да го познаете като го видите на улицата
2528072_F.gif
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

мнение ли вече не може да изразяваме
То и Павлин може да попита същото с малката разлика че аз поне не съм те обиждал :)
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

карай...
просто казах какво мисля за човек раздаващ такива определения за други които едва ли ги е виждал на живо...камо ли да е разговарял с тях...да не става дума за познанство :wink:

То и Павлин може да попита същото с малката разлика че аз поне не съм те обиждал :)

Павлин коментира Сидеров, аз коментирам Павлин
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

На приказки всички политици са нумеро уно
ама след като вземат властта малко не им се получават нещата ....
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

Давам му властта :)
Айде сега да го видим какво ще направи за мен ...
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

карай...
просто казах какво мисля за човек раздаващ такива определения за други които едва ли ги е виждал на живо...камо ли да е разговарял с тях...да не става дума за познанство :wink:



Павлин коментира Сидеров, аз коментирам Павлин

А аз коментирах твоя коментар, а ти се сърдиш :)

Предполагам че и ти не познаваш Павлин
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

Доста големи думи.. дайте му властта бе :lol: после на гражданската война се молете да оцелеете :lol:
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

Ясно е че това го казва за да хване най-наивните, ама не мога да разбера защо трябва да мятате лайна по единствения политик, който говори по този начин! Толкова ли сте изпростяли? Като не го харесвате поне си мълчете. Единствената националистическа политическа партия, която е направила нещо значимо и вие серете ли серете. Защо? Защо не серете така по виновниците за жалкото положение до което ни докараха? Защо? Понякога ми е трудно да ви разбирам, наистина.

А за изборите мога да ви кажа, че атака ще вземе най-малко 10% Гаранция.
 
От: Сериозно обащание от Сидеров

То лесно се нарежда минималната заплата да е еди-колко-си със закон и от 10 работника в една фирма 5 се уволняват, а оставащите на работа ще трябва да работят двойно, за да се постигне тази заплата. А с яхване на изпълнителнатата власт трудно ще изпълни обещанието си. Корекции са нужни от законодателната власт спрямо съдебната и другите контролни органи. Когато контролните органи проработят като спрат да толерират рекет и корупция (толерантността в момента е чрез прекомерен контрол не където трябва) и осигуряват условия за свободна пазарна икономика (т.е. уж съществуващото ни право на труд) не е нужно някой да ни оправя. Тогава просто ще си работим и живеем нормално.
 

Горе