Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Аз им затворих телефона веднага
после пак ме набраха от друг телефон , аз им казах да не ме тормозят по телефона
после пак ме набраха от трети телефон и ми казаха буквално "прост селянин" и ми затвориха

та това е положението
всеки ден някой ми звъни с подобна простотия

Предпоследния път пък ми излязоха с номера , че имам "Голям Проблем" , сайта ми не излиза в гугъл , а те щели да направят презентация срещу скромните 80лв на промоция
и така нататък , на краставичар краставици да продават ................
 
От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Забихме на домейна, инак сайта е на 80% готов. Много добре сме го замислили само най-важното ни куца защото искаме да стане сериозен сайт на който потребителите да имат доверие.
Пък и ако някой има желание да помогне е добре дошъл.

Vzimash si edin sertifikat i shte ti imat doverie. :D
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Ей, вече се чуствам прекаран. Не си взех сертификата, как ще я карам сега? А догодина като ме вкарат в "ония" списък- край. Клиентите с какво да подмамя, те само на сертификати налитат. Имам идея: коректна фирма 2015-2020 само за 5,00 лв. Сертификата си го правите сами на принтера. Лепите го където ви падне, издател : "Институт по аналитичен бизнес маркетинг и европейски авангардни иновации" седалище Женева.Печат: не се чете, подпис ( заменя се с код) . Хубаво и евтино...:D
 
Най-после и с мен се свързаха. Айде честито да ми е. Отразях я в зародиш някаква мърла. Фирмата ми била се класирала за сертифициране Коректна фирма. Баси вица. Ако ми се говореше, можеше и да да си побъбрим с мацката, ама то там и без това карат по един лист с възможни отговори, та реших, че и от това няма голям смисъл. Еми очаквам още няколко човека днес да ми звъннат, които са притеснени от тази велика фирма с перфектния бизнес модел. Някой друг днес сертифициран? :)
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Накрая всички ще ни сертифицират на 100% :D
 
Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Накрая всички ще ни сертифицират на 100% :D

Да, максимата им е "Да не остане несертифицирана фирма". :) Всеки е коректен в тази държава, за това сме на този хау. :)
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

8094751W.jpg
 
Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

И така се излага гордо сертификата :)

c54e79ccb1cb7b575520fdeb7b9a1643.jpg

Яката работа. Ще покажа и аз една снимка, като стигна до нея. Едно заведение, което и то гордо си го е шибнала. :) Пълни идиоти.
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Абе много идиоти в тая държава...
Май сме малцинство, отново. Депресирам се ежедневно , тук сме има-няма 2%
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Защо не я помоли тая мърла за два-три сертификата направо. Може и ТО да ти направят. Щeше да я хвърлиш в музиката, бас държа че нямат отговор на тези въпроси. Щеше да зацикли кифлата, и без това в главите им е мармалад.
 
Последно редактирано:
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Днес видях, че един тъпанар си е лепнал такава лепенка на селския магазин за тонери.
 
Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Днес видях, че един тъпанар си е лепнал такава лепенка на селския магазин за тонери.

Да, има ги много заслужили с гордо плеснати стикери. Да са живи и здрави и все така да ни забавляват. :) Ххахаха, не знам за какво въобще се пънат да доказват глупости.
 

Горе