Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Ми на твоя сайт кой се връзва ве пич

няма какво да се връзва. бе :D аз продавам нещо, което работи. Кат по телевизията дори го казаха миналата година. Пък ако имаш съмнения, дай да ти пратя една цифра, че 8 лв са ти много сигурно :D Пък хиляди си купиха, ни един не се е оплакал. Имам изненада за всички "многознайковци" и тия дни ще видите каква е тя :)
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Не забравяйте, че доста собственици на фирми ама въобще не ползват интернет и въобще не разбират. Звънят им по телефона и те давай добре плащат и така.
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

как и от къде се вади тая простотия?
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

LoyalnaFirma . bg тези сами новите за днес :)

Копие на текста в писмото им:

ВАШАТА ФИРМА Е ИЗБРАНА ОТ НАШИЯТ
ЕКИП
И ПОЛУЧАВАТЕ
БЕЗПЛАТНО:
ПАКЕТ ЛОЯЛНА ФИРМА ЗА
2016г.

- Сертификат Лоялна Фирма
2016г.
- Включване в Европейският Каталог
на Лоялните фирми
- 24 часова реклама на
вашата фирма/бизнес в каталога
- Уеб сайт,
със собствен потребителни панел с парола
за достъп.
- Бонуси до 1000лв от нашите
Партнъори.
- Допълнителни бизнес
стимули

Помагаме на Европейските
фирми да достигнат до повече
клиенти!

Всеки пакет
се доставя с опция преглед! Направете
крачка пред конкурентите!
Забележка:
За издаване на пакета се удържа
ЕДНОКРАТНА административна такса от
9,99лв. за която се издава фактура.


Изобщо даже вече не ми е смешно като знам колко шарани ще клъвнат

Не стигат лъжите им, ами имат и три правописни грешки. Толкова ли няма кой да им преглежда и редактира тези оферти преди да ги изпратят. Малко от малко поне трябва мисъл...
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

"Комисията за защита на потребителите (КЗП) забрани на фирма да издава на търговци сертификати за коректност по неясни и субективни критерии."


Край с дейността на Коректна фирма. Освен забраната те ще бъдат и глобени. Вижте новината тук.

Браво на КЗП!
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Якооо, измамата е налице. Само дето са изкарали доста повече от тези 30 000 лв, но важното е, че официално някой се зае с тях, надяваме се и да успее да ги спре....
 
От: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Якооо, измамата е налице. Само дето са изкарали доста повече от тези 30 000 лв, но важното е, че официално някой се зае с тях, надяваме се и да успее да ги спре....

Забраняват дейността им. Само ми е чудно медиите дето правеха репортажи за тях и направо изпадаха в екстаз как това било добро за развитие на бизнеса в БГ сега дали ще направят едно разследване за цялата измамна схема.
 
От: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Забраняват дейността им. Само ми е чудно медиите дето правеха репортажи за тях и направо изпадаха в екстаз как това било добро за развитие на бизнеса в БГ сега дали ще направят едно разследване за цялата измамна схема.

Това са били платени репортажи.
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Погнаха коректна фирма: http://www.economic.bg/bg/news/6/kz...ktivni-kriterii-sertifikati-na-targovtsi.html

"Комисията за защита на потребителите (КЗП) забрани на фирма да издава на търговци сертификати за коректност по неясни и субективни критерии. Според комисията дружеството действа непрофесионално и заблуждава крайните потребители, което може да увреди икономическите им интереси. "
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Коректна фирма ("Изследователски център на клиентските мнения" ЕООД) са обявили загуба за 2015 година в размер на 24 хиляди лв. Имат задължения към доставчици 89 хиляди, други задължения 44 хиляди, задължения към персонал (работници) 22 хиляди, за осигуровки 16 хиляди. Общо задължения 133 хиляди. Но имат налични парични средства 50 хиляди. Нетните им приходи от продажба на услуги (оборот) за 2015 година е 791 хиляди.
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

А самата тая фирма дали има сертификат Коректна фирма :lol:
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Не знам, ама в колко офиса съм влязъл и сертификата "коректна фирма" е ЗАКАЧЕН В РАМКА! Помъчих им да им обясня, че са ги фанали за балъци и сертификана е фейк,,, но те ми викат, че са спечелили от тази регистрация,,, ся нема се караме,,,
 
Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Не знам, ама в колко офиса съм влязъл и сертификата "коректна фирма" е ЗАКАЧЕН В РАМКА! Помъчих им да им обясня, че са ги фанали за балъци и сертификана е фейк,,, но те ми викат, че са спечелили от тази регистрация,,, ся нема се караме,,,

Да, дори са учудващо много. :) И някои герои от държавната администрация също. :) Направо няма думи.
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Интересното в случая е , ако да кажем си платиш или си лепнеш такъв етикет " коректна фирма " дали крайния потребител би предпочел да купува от теб ( 1 идея по-добре ли ще ти върви бизнеса ? )
 
Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Интересното в случая е , ако да кажем си платиш или си лепнеш такъв етикет " коректна фирма " дали крайния потребител би предпочел да купува от теб ( 1 идея по-добре ли ще ти върви бизнеса ? )

Еми да, по две причини....сертификата изглежда доста оригинален и клиентите първосигнално мислят, че това е добре и ги кара да се чувстват идея по-сигурни, че пазаруват от там. 100% е по-скоро незнание и невежество, отколкото разпознаване на сертификата. И второ....набиването им по телевизията и радиото...нали имаше нещо от рода на "Купувайте от фирми, отличени със сертификата Коректна фирма".... И ето ти.
 

Горе