Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

Темата направо е станала Как ще ги стигнем американците?
Имаше някакво такова предаване едно време, с Тодор Колев :)

Ама според мене не можем да ги настигнем...
 
От: От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

Ама според мене не можем да ги настигнем...

Ние отдавна сме ги минали.Тука е тарикат до тарикат....мм само 4е без пари:twisted:
 
Последно редактирано:
От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

Не обичам песимистите. Аз си имам нещо като правило: "95 % от хората които попиташ, ще ти кажат че няма да стане . 5 % ще ти кажат че е трудно НО МОЖЕ ДА СТАНЕ." Обръщай внимание на петте процента , другите ги е...и в г...... то за тях песимизмът им е оправдание за некадърността им.

Е това много ми хареса
"Начинът винаги е 1 и същ: Просто си харесваш някоя зелена ливадка, забиваш си колчетата, изчиташ каквото има относно зелените ливадки, ограждаш нивичката и започваш да копаш..."
 
От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

Живота е пред теб има доста колчета да забиеш и да четеш за ливадки докато дойдеш на моя. Аз не се оплаквам от постигнатото в живота просто се опитвам да ви обясня че тук нещата се сговнясват с всеки изминал ден и е по добре да си набивате колчетата на други ливадки
 
От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

А сакън, тука че седите :) Който гласува за тоя отдолу няма морално право после да напуска кораба :)

sergei-stanishev1.jpg
 
От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

За долупоказания никога не съм гласувал и не съм му симпатизирал но със сигурност икономическата му политиката (водена от десният Орешарски) колкото и да беше калпава е по добра от безидейните експерименти на сегашното правителство да унищожи дребният бизнес
 
От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

Низнам на къф хал е....
ама тая сутрин се пробуждам и гледам ...
140 импресии и един клик и тоя клик от 1 евро и нещо....
и викам ибах му мамта кой са набута в тоз грозния сайт да пусни реклама на такава цена
и кой знае кой чикиджия му е кликнал на банера и само го е набутал па нема да има файда...
луда работа това... че и сайта от хедъра до футъра си е на чист бълхарски език... татарска ни работа...
 
От: От: От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

Ние отдавна сме ги минали.Тука е тарикат до тарикат....мм само 4е без пари:twisted:

да се чуди човек за какво са им българи на американките ...при такова положение.
 
Последно редактирано:
От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

А сакън, тука че седите :)

То вече не по желание:

БОЙКО подписа геноцида на България за години напред с влизане в "Евро +"! ШВЕЦИЯ, ДАНИЯ, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ, ЧЕХИЯ - Не


Предполагам много не са го чели щото даваха по новините по-важни работи - за рожденият ден на Доби и това остана малко встрани. Много внимателно прочете коментара под статията за да разберете за какво иде реч и какво е направил пожарникаря. После се замислете дали ГЕРБ е по-малкото зло. На печелившите честито! :)
 
Последно редактирано:
От: От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

България за пореден път ще захапе тротоара :
България ще стане гарант за над 6 млрд. евро на прахосници в ЕС
Държавата ще внесе на първо време над 354 млн. евро, за да участва в механизма за стабилизиране на еврозоната
Най-бедната държава в ЕС България ще стане гарант за 6.09 млрд. евро по новия Европейски механизъм за стабилност (ЕМС), който ще възлиза на 700 млрд. евро, след като бъде задействан през 2013 г. Отделно тя ще трябва да внесе близо 700 млн. евро в капитала му, възлизащ на 80 млрд. евро. Финансовите й задължения ще произтекат от новия пакт за еврото ("Пакт за еврото плюс"), към който премиерът Бойко Борисов обяви, че я присъединява, на завършилия вчера Европейски съвет в Брюксел.
Интересно и как никоя медия не вдигна шум около тоя грандиозен провал на ББ - ако статията е реално издържана без излишна пропаганда излиза,че през следващите деситилетия обикновенния човек остава обречен на глад,мизерия,ниски заплати,високи цени и за награда да умре като куче без да успее да се пенсионира.

Колкото и песимисти да има относно ИТ сектора съм сигурен,че на никой няма да му се наложи да работи за 300 лв по 10 часа на ден.
Някои си мислят че ако не спят и работят в несвяст един ден ще са следващия Стив Джобс или Уорън Бъфет - има изключения и винаги ще има хора,които успявят да се измъкнат достатъчно високо и да се отърсят от лайната.Въпроса е че те са 1-2% от всички,какво правим с останалите 98-99% ?

Някой добре се изказа по-горе - не всеки е за предприемач.Ако си нямал късмета да си на правилнито място в подходящото време направо вземи сам си сложи въжето и ритай стола ? Държавата трябва да играе ролята на регулатор и да осигури работеща икономика,която да даде на "некадърните" нормален жизнен стандарт.Ние в момента осигуряваме стандарта на Западна Европа.
 
От: От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

България за пореден път ще захапе тротоара :
Интересно и как никоя медия не вдигна шум около тоя грандиозен провал на ББ - ако статията е реално издържана без излишна пропаганда излиза,че през следващите деситилетия обикновенния човек остава обречен на глад,мизерия,ниски заплати,високи цени и за награда да умре като куче без да успее да се пенсионира.

Ще отразят грандиозен провал на ББ медиите...мармоти и станиоли. :wink: Напълно си е реална статията без пропаганди, аз попаднах случайно на новината във вести или в дир-а не помня, обаче в тези човека е обяснил нагледно какъв може да го ядем в другите си го бяха поспестили.
 
От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

Хммм добре, тука е може и аз да се съглася :) Ама пак е нищо в сравнение с 10те млрд за АЕЦ Белене, дето Гоце и съсела ни набутаха.
 
От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

До момента са набутани 1 млрд. а не 10 - И сега е момента да се откажем от проекта, но не забелязвам ББ да има такова намерение защото от останалите 9млрд. ще остане поне 1 плячка.
 
От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

Низнам на къф хал е....
ама тая сутрин се пробуждам и гледам ...
140 импресии и един клик и тоя клик от 1 евро и нещо....
и викам ибах му мамта кой са набута в тоз грозния сайт да пусни реклама на такава цена
и кой знае кой чикиджия му е кликнал на банера и само го е набутал па нема да има файда...
луда работа това... че и сайта от хедъра до футъра си е на чист бълхарски език... татарска ни работа...

OK, пич, аре давай тука списъка със сайтовете си. Нека ги видим, да разгледаме, може и да кликнем/купим нещо.
Или има проблем?


@темата: малък пазар, нисък стандарт, това е в БГ. И така ще бъде. Успелите (като gsmarena.com) се броят на пръсти.
 
От: От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

OK, пич, аре давай тука списъка със сайтовете си. Нека ги видим, да разгледаме, може и да кликнем/купим нещо.
Или има проблем?


@темата: малък пазар, нисък стандарт, това е в БГ. И така ще бъде. Успелите (като gsmarena.com) се броят на пръсти.

ПИЧ ЩЕ ВИКАШ НА ОНЯ ДЕТО ТЕ Е НАПРАВИЛ - А КАТО СИ НАПРАВИШ ТИ ОЛИГОФРЕНЧЕТА ИМ ВИКАЙ ПИЧ НА ТЯХ ... ЛАЙНО

ПУТЬОООО ПУТЬООО УСПЕЛИТЕ СЕ БРОЕЛИ НА ПРЪСТИ... ти ко искаш за всеки идиот като тебе да има пари ли ?
аз ако чакам на такива като тебе да кликнат или купят... по-добре да си бия ламшика и
ЩЯЛ ДА МИ КЛИКНЕ...
ДА НЕ ТИ КЛИКНА АЗ НЯКОЙ ЗАД ВРАТА ... КЕЛЕШ...
ЩЯЛ БИЛ ДА МИ КЛИКНЕ...

малък бил пазара... ми малък е затва и конкуренцията е малка и е лесно.
 
От: От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

кликач... щял бил да ми кликне...
или да си купел...
Я АЗ ДА ТИ КЛИКНА ЕДИН МИНУС ДА СИ ИМАШ...
 
От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

ПИЧ... .
 
От: От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

Селтак, хахахаах
нема такъв селянин като тебе.
а най-смешното е че си верваш.
казах ти дай списък да те видя къв си тарикат, путьо.
 
От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

къф списък ма нали ти казвам че имам сайт на бг със 140 импресии и един клик.
та еба у дребляка - кликач долен
 
От: От: Ситуацията е следната... или На какъв хал е ИТ браншът?

Селтак, хахахаах
нема такъв селянин като тебе.
а най-смешното е че си верваш.
казах ти дай списък да те видя къв си тарикат, путьо.

путьо? путьооо путьооо
даже и обида не мой да измислиш путак смотан ... копирвач...
ела да ми кликнеш та еба у кликундера
 

Горе