Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Re: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

И междувременно инвеститорите се изнасят. :)

Ако под "инвеститори" разбираш тия с фотоволтаиците - да си събират панелите и да се махат. Аз лично бих им помогнал за по-бързото изнасяне, ако иамт нужда.
 
От: Re: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ако под "инвеститори" разбираш тия с фотоволтаиците - да си събират панелите и да се махат. Аз лично бих им помогнал за по-бързото изнасяне, ако иамт нужда.
Тия са първите. По-скоро нещо от рода на IBM, HP, нещо такова. Тези с панелите даже не ги броя. Не мисля, че са от значителна важност за БГ икономиката, но и без тях няма да е кой знае колко по-розово. :)

Но най ме притеснява факта, че може да се изпусне (около тези протести) момента със следващия период за кандидатстване за европари. А като гледам БГ бизнеса колко пари има, а да не говорим за задлъжнялата ни държава, предпочитам да имаме и една опция наречена европроекти и пари от Европа за развитие. Нищо, че с тукашните бумащини трудно се усвояват. Ама то и пари от българин да искаш за нещо, пак трудно се усвоява. Ако е за нова кола и телефон ОК, ама не може всички да сме в този бизнес, нали? :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

надали HP ще се засегнат от протестите. докато сме им евтини и няма промяна в данъчната политика не ги бърка реално кой управлява. същото важи и за така ценните ни инвеститори лидл, карфур и т.н.
може би някои нови инвеститори ще забавят навлизането си на българския пазар, но те така и така се бутат на опашка пред границите та не е много ясно...
особено след като по чуждите медии обсъждат неспособностите на новото правителство може би е по добре да разпуснат кабинета, за да имаме по-голям шанс за нови инвеститори

за евро парите тъй или иначе и в момента си текат процедурите и докато има правителство то е длъжно да си върши работата, в крайна сметка може и временно правителство да оформи документите

ако марин райков беше излязъл на изборите аз щях да гласувам да за неговия кабинет, защото ми се струва че точно той беше сформирал добър набор от кадри.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Блинки, ти съвсем си се "изпилил" от политиката - искаш те крадат?!??!??!?!?!??!?!!??!?!??!?!?!?. Искам аз, както и всичко на улицата спазване на правилата и промяна в няколко неща - това са съвсем възможни от държавата за много кратко време.
Факт, е че всички мои познати не са чувстват параламентарно представени - това е проблема, проблема е полтически - не Икономически!

Проблема е че там пет пари не дават. Ти даваш ли си сметка за 2 седмици изкараха хората на улицата, а ако са налиния цяла 1 година какво ще стане?!?

Не е нужно ББ да дойде - при промяна на изборният кодекс и част от законите - мноооооооооооооооого по-добре ще е.

Само част от изискванията да се случат - ел. гласувания, задулжително гласуване 50-50 мажоратирани и партии, забрана на гласуване ако хикс месеци не си в годината в БГ и т.н.

На този етап до 1 година може още много инвеститори да избягат, само ей така ти спомена нашите новите си обявиха война на КТБ и леко клатят банковата система - не са хубави работи с две думи.......

А гледай кво шоу ще стане с тока и инфлацията, която е на линия като ти се вдгне бензина още щото на борсите цените растят абе - то с обещания и лъжи не става, но това е силата им сега за жалост

А по линия на Райков той доста добре се справя - трябваше да променим изборният кодекс но БСП и ДПС-то якоооооооооооооооо искаха бързо нови избори що ли ? :) И двете страни не са цветя нито алтернативи
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Блинки - да знаеш! големи фирми като HP са се запътили към Термина 2
тичай да ги спреш

аз се опитах като използвах тезата, че сега покрай протестите се печатат повече плакати и ще са ни нужни повече принтери
молих им се да не затварят ЗАВОДИТЕ в България...но те бяха твърдо решили

имам една последна надежда и това си ТИ!

знам, че си зает човек..но моля ти се дай да спасим демокрацията.. опс - икономиката имах предвид! как ми се изплъзна от пръстите това демокрация незнам :-o

и еврофондовете ще ги спрат
те от ЕС като видят ГЕЯ и ПЕДЕРАСА ги спират по default
СТИГА си обиждал хората които са на улицата! не ти прави чест
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Аз 5 пари не давам за политиката ни. Мен ме интересува, като гражданин, да има положителни резултати. Не вървим на добре, факт. Но определено и има какво да се прави. И за да не си въобразяваме всички нещо прекалено, колко повече некадърници идват, толкова по-трудно ще му става на всяко следващо правителство да вдигне глава, за да вземе нещата в ръце. Казвам "вдигне глава", а не да оправи нещата. За оправяне на нещата - поне едно 2-3 правителства или едно с толкова мандата е нужно. Всяко идващо все по-лошо ги прави нещата за им е невъзможно на следващите. Не знам и до кога ще е все така.

Като казваш за 2те седмици, нека бъде така формулирано - "за две седмици след Бойковото управление", за да се разбира защо народа е така настървен. Все пак всеки търпя, търпя и накрая като дойдоха некви нови (но не съвсем), му дойде в повече. ;)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Господарите са направили цял репортаж за телевизия от която се информира Remind - http://www.gospodari.com/?go=video&p=detail&videoId=8573
сега си направете заключение за неговата особа

иначе много "разбира от политика"

=======================

https://www.bivol.bg/plevneliev-offshore.html

При наличието на толкова нескопосен фалшификат е трудно за вярване, че иначе авторитетни издания като агенция БГНЕС и първоначално Offnews.bg и вестник "Гласове" се вързаха и тиражираха безкритично това класическо активно медийно мероприятие. Но е факт. И това показва до какво дъно е стигнала в деградацията си българската журналистика. Деградация до степен, че уж сериозни издания на могат да бъдат различени от пропагандните центрове на мафиотите, изпаднали в истерия от решението да се изтеглят държавните пари от банките "гнили ябълки".
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Куул батенце - кво стана със свободата на словото?!??!?!??!?!??!??!?!??!?!??!?!??!

Норти изпревари ме таман го гледах и щях го пускам.

Бе Алана е страшен политически анализатор, не го обиждай - той сам каза преди че чете по десетки медии на ден - Я бързо му се ИЗВИНИ, ИЗВИНИсеБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :D
 
Re: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Куул батенце - кво стана със свободата на словото?!??!?!??!?!??!??!?!??!?!??!?!??!

за кое точно направено от новите какво стана :) факта е че сега си пишете свободно във форума по тази тема и не ви треперя че някой ще ви привика задето си пишете точно това (стига да не пишете някакви много големи глупости подобни на каквото споменах по рано в тази тема...)

по време на мандата на герб пък беше точно на опаки... доста съм ви мислел след като ми съобщиха някой факти... и както ти бях споменал не ми ги каза засегната страна макар че във форума влизат достатъчно много хора който са засегнати от предното управление... а човек от БТВ на който вярвам щото макар и продажна тази телевизия и в нея се срещат да работят нормални хора...
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Алъна се скри като мишок. Най-много да се включи с някое мъдро послание от типа: "Бой по герберите"
После ще иде на инструктаж при станишката. След това ще си пусне тв7 да се информира и си лега :).
 
От: Re: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

за кое точно направено от новите какво стана :) факта е че сега си пишете свободно във форума по тази тема и не ви треперя че някой ще ви привика задето си пишете точно това (стига да не пишете някакви много големи глупости подобни на каквото споменах по рано в тази тема...)

по време на мандата на герб пък беше точно на опаки... доста съм ви мислел след като ми съобщиха някой факти... и както ти бях споменал не ми ги каза засегната страна макар че във форума влизат достатъчно много хора който са засегнати от предното управление... а човек от БТВ на който вярвам щото макар и продажна тази телевизия и в нея се срещат да работят нормални хора...

Явно не разбра за какво го казах, правя аналогия с онази статистика. Тв7 са супер цензурирани - там никва свобода няма, това ми бе мисълта :)

А да ти кажа, никога не съм се притеснявал какво съм писал във форума нито сега нито преди години - абе имам некви съмнения, много често почнаха некви проблеми с нета последните дни - да не влизам в конспирации :D

Честно казано не знам, официално някой от форума да са го привикали или са го спирали да пише каквото и да е, освен Алана ама то неговото по друга тема. Не знам но във фейсбука много хора им се трият полтическите статуси се чуди човек?!??!?! И то последните седмици това ....... А и като така сещам се Гамизов поне по няколко пъти на седмица му трият някой статуси свобода на словото найс :)

Ти нали ти е ясно, че ако почнеш да пишеш неудобни неща по един или др начин ще се опитат те спрат, то и не случайно всички медиии са под някой контрол. Ей на Тв7 на Пеевски и ко - виж как "обективно" отрази новините! Добре, че са господарите малко гавра им правят - че в момента Тв7 взеха палмата на цензурата!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Алъна се скри като мишок. Най-много да се включи с някое мъдро послание от типа: "Бой по герберите"
После ще иде на инструктаж при станишката. След това ще си пусне тв7 да се информира и си лега :).

Сега станишката си инциира вот на доверие, много бързо ще го шитнат така че друг ще дава инструктажа - няма да е украйнеца, дето стана Българин пред 90-те :D
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Господарите са направили цял репортаж за телевизия от която се информира Remind - http://www.gospodari.com/?go=video&p=detail&videoId=8573
сега си направете заключение за неговата особа

иначе много "разбира от политика"

=======================

https://www.bivol.bg/plevneliev-offshore.html

При наличието на толкова нескопосен фалшификат е трудно за вярване, че иначе авторитетни издания като агенция БГНЕС и първоначално Offnews.bg и вестник "Гласове" се вързаха и тиражираха безкритично това класическо активно медийно мероприятие. Но е факт. И това показва до какво дъно е стигнала в деградацията си българската журналистика. Деградация до степен, че уж сериозни издания на могат да бъдат различени от пропагандните центрове на мафиотите, изпаднали в истерия от решението да се изтеглят държавните пари от банките "гнили ябълки".

Значи според ТВ7 протестиращите били същите които савлили ГЕРБ преди 3 месеца, и ТЕ същите давали кредит на доверие на пеевски. Сега разбирам защо тва мекере алана е така затъпял, че той живее в друг свят...
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Абе какво сте се разхленчили за ТВ7 като някои прости бабички с незавършен трети клас пред блока. Телевизията е на Пеевски, много ясно, че ще го защитават и ще манипулират всичко. Това го прави всяка телевизия, радио и каквото и да е друго медийно в България - защитава чорбаджиите си. Затова имате глави на раменете, за да ползвате различни източници на информация и да си вадите изводи. Свобода на словото е да можеш да си кажеш мнението. Щом можем да го правим в този форум и сайтовете си, значи все още имаме някаква свобода. ТВ7 е частна собственост и може да прави каквото си поиска. Нищо общо няма това със свободата на словото.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Абе какво сте се разхленчили за ТВ7 като някои прости бабички с незавършен трети клас пред блока. Телевизията е на Пеевски, много ясно, че ще го защитават и ще манипулират всичко. Това го прави всяка телевизия, радио и каквото и да е друго медийно в България - защитава чорбаджиите си. Затова имате глави на раменете, за да ползвате различни източници на информация и да си вадите изводи. Свобода на словото е да можеш да си кажеш мнението. Щом можем да го правим в този форум и сайтовете си, значи все още имаме някаква свобода. ТВ7 е частна собственост и може да прави каквото си поиска. Нищо общо няма това със свободата на словото.

ами и аз това викам, просто се говори за свободата и се дават некви статистики за цензури и че щом ББ го няма няма и цензура общо взето за това.

Иначе си прав докато не кажат на куул или блинки да ни банват и ни гонят, значи сме свободни да пишем каквото си искаме .....

А тв7 си е просто базик, нали държат за обективност и общественост :D
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Иначе си прав докато не кажат на куул или блинки да ни банват и ни гонят, значи сме свободни да пишем каквото си искаме .....

Хахаха. Дано не се стига до там. Може да е базик, но се случва. ;) Всеки си пише позицията реално. Нищо по-различно от останалите медийни сайтове, където даже са и по-груби и безкомпромисни в коментарите си. Но нали аз сега го играя и защитник, леко, та току-виж го вземат в предвид. В момента само ще наблюдавам и ще чакам да видя какво ще решат новите и реално ще очаквам положителни резултати, определено. Като не става, ще се почне и по тях. :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Хахаха. Дано не се стига до там. Може да е базик, но се случва. ;) Всеки си пише позицията реално. Нищо по-различно от останалите медийни сайтове, където даже са и по-груби и безкомпромисни в коментарите си. Но нали аз сега го играя и защитник, леко, та току-виж го вземат в предвид. В момента само ще наблюдавам и ще чакам да видя какво ще решат новите и реално ще очаквам положителни резултати, определено. Като не става, ще се почне и по тях. :)

Е то не се знае - нали знаеш мин. на информацията :0 може всичко го прихване. Иначе предпреимача си свободна зона, надявам се такава и остане!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Иначе предпреимача си свободна зона, надявам се такава и остане!
То затова сме тук.. иначе щяхме да си търсим друга свободна зона :) Нали са демократи нашите момчета, та затова се разбираме. coolice даже ми се струва, че либертариантски възгледи има даже :) Блинки е малко по - либерален :D:clap::clap:
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Е то не се знае - нали знаеш мин. на информацията :0 може всичко го прихване. Иначе предпреимача си свободна зона, надявам се такава и остане!

За това даже не е нужно да имате съмнения. ;)

Предполагам сте го усетили през годините. :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

То затова сме тук.. иначе щяхме да си търсим друга свободна зона :) Нали са демократи нашите момчета, та затова се разбираме. coolice даже ми се струва, че либертариантски възгледи има даже :) Блинки е малко по - либерален :D:clap::clap:

Май май, кещо такова. Щом аз вирея тук, форума е повече от такъв със свободно слово. ;)
 

Горе