Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

1003677_391642120940063_1928098841_n.jpg
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Тези за 20 дни толкова поразии направиха, че направо са за Гинес. Всеки ден вече чакам нова простотия :D

и аз така свикнах :)
ако сутринта нямам поне няколко новини..то смятам деня за провален
направи си не е работа това...добре че успяват за сега...
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Без да се бъзикам съм го мислил.. освен на себе си как мога да разчитам на друг... а като някой каже продаваш ли принципите си срещу това децата, внуците и правнуците на правнуците им да са осигурени материално не зная дали ще съм ЗА националния интерес .. при положение, че не обичам думата толерантност..

Браво и друг си задава такива въпроси, значи щом за 1 тъпа комисия с граждани дето се избират от граждани по 100% прозраченост, може се отзоват, могат се допълват, могат се сменят и за главни комисии се искат представители от области. И след всичко това нямаш доверие, а как да имаш доверие на държавата, която нищо от горе изброеното не прави :D

Аз съм си го мислил по сериозно различни групи от граждани по интереси да съблюдават и тези главните комисии с граждани - тогава имаш силна пирамидална структура от контрол. Не забравяй живеем в много напреднал свят и всяка грешка или съмнение за минути се разбира от всички.

Защо ми допада това ли защото има десетки, които ще бъдат есенция от различни групи и тези пък ще се бъдат следвани и наблюдавани от други групи и при най-малкотото съмнение ще се писка. За това е свободния пазар, което е целта - конкурентите самите се наблюдават самите и при най-малката шашма се пускат новините, от др страна всички се борят да допринесат най-доброто на потребителите - демек 10-ки групи се контролират една другиго за теб! А сега държавата е една група заповядваща на всички и пет пари недаваща за всички!

Няма съвършенна система измислена от несъвършен човек! Но текущото и подръжане на статуквото не е решението!

Но пък живеем в такова време в което има много хора, които са много запалени в интересите си и правят всичко да ги защитават. Само справка виж колко милиони фрее неща има, виж колко опън сорсове има - това са от хора с дадени интереси и искат повече хора да приобщят към тях за по-добро. Аз мисля това и за нашето бъдеще и това да е новата политика но за нашите стандарти, направо е ................ Живеем в технологични времена трябва мислим по-мащабно и да прилагаме всичко, ново което подобрява.

В една книга имаше много хубава мисъл - Мисли глобално, действай локално.

Сигурен съм, че винаги може се измисли много добро нещо след силен брейнстроминг на креативността!

Та патентовам си примидалнта гражданска структура като 1ви за форума, сигурно и други са мислили това, че имат и по-добри идеии от мен. Има много по умни и начетени и креативни от мен - искам от тях се уча. Искам такава промяна, не искам сегашната система!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ми праветте сайтове за новини, тогава, Орешарски и борисов ще са ви идоли :) Като на мен :)

Много конкуренция :D То не си е кеф да седнеш и да пишеш за тези. Но пък на закуска да четеш топлите изцепки .....

Абе почвам да си мисля, що правят мизерии. Толкова са дебели схемите им че се нуждаят от всевъзможни скандали за да отвличат и отклоняват човешкото внимание и фокус. Нещо от сорта утре се будим с подписано Белене на цена 15 милиарда евра!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Не забравяй живеем в много напреднал свят и всяка грешка или съмнение за минути се разбира от всички.

Е кажи тогава за Мишо Бирата, Маджо, Гоцев и най - важното кои са на Гоцев шефовете... останалото го знаем всичките.. ама публичната информация е част от дезинформацията... мога да ти кажа (от първа ръка), че нищо в в медиите което се пише не е случайно. Тоталитаризмът е жив в България. а жълтите издания единствено се доближават до истината, въпреки, че става дума за недоказуеми слухове.. ти примерно си от Варна ... знаеш ли в София ТИм какво значи.. нищо... никой не знае, че има такава групировка... и наистина ли още сме в 90 - те години
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Е кажи тогава за Мишо Бирата, Маджо, Гоцев и най - важното кои са на Гоцев шефовете... останалото го знаем всичките.. ама публичната информация е част от дезинформацията... мога да ти кажа (от първа ръка), че нищо в в медиите което се пише не е случайно. Тоталитаризмът е жив в България. а жълтите издания единствено се доближават до истината, въпреки, че става дума за недоказуеми слухове.. ти примерно си от Варна ... знаеш ли в София ТИм какво значи.. нищо... никой не знае, че има такава групировка... и наистина ли още сме в 90 - те години

Много добре знам за тим, както добре знам че над 95% не знаят какво е тим, въпреки че викат срещу тях, само знаят че е абривиатура те и имената им не знаят, да да не говоря за цялата публична стуктура и да знам как в софето не се знае, въпреки факта, че там е позициониран центъра на легалният финансов конгломерат за стандартите на БГ. Ами ти кажа, те са в 21 в, но с избора от онзи ден някой хора са в 90-те се чуди човек. А и мога ти кажа, защо не ги знаете - просто това е целта - умните хора не търсят показаност - за разлика от едни болни лидери и тук не визирам само Болен Ага!

Виж миналото остава мъгляво, нека бъдещето е ясно и прозрачно - това ти казах. Трябва се направи първата крачка. Говорим си за граждани и прозрачност,а не за куфарите и генералите от ДС забулено в мистерия.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ми аз ги знам, знам и хората, които от София спонсорират някои от проектите им по курортите.. и от Турция, и от Русия и от Израел .. ама тия работи не си пишат.. имам жена деца.. нали се сещаш.. Няма охрана, не се движа с бронетранпортьор..
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Викаш орешака е добър, бъзнеса потръгна, предприемачите станаха милионери....
Стойнев, на Сергея му осран задника, свърши си работата!
 
Последно редактирано:
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Викаш орешака е добър, бъзнеса потръгна, предприемачите станаха милионери....
Стойнев, на Сергея му осран задника, свърши си работата!

Абе не е като да ке тръгна. При Бойко яко забоксува. С какво да го сравним друго? Пък и правителство на седмица-две, не знам какви чудеса очаква народа. :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ми аз ги знам, знам и хората, които от София спонсорират някои от проектите им по курортите.. и от Турция, и от Русия и от Израел .. ама тия работи не си пишат.. имам жена деца.. нали се сещаш.. Няма охрана, не се движа с бронетранпортьор..

Днес попаднах на запис как си ги купуват по 30 лева един протестиращ. Как да отида за без пари. :D

От както ГЕРБ са в политиката, думата придоби друг смисъл. Не е положителен, определено. :D
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Викаш орешака е добър, бъзнеса потръгна, предприемачите станаха милионери....
Стойнев, на Сергея му осран задника, свърши си работата!

Ми 100 пъти е по - добър от Бат Бойко. Лошото е, че го натискат. Станишката, Доган, Пеевски, и секви подобни.. Ако спорех с блеки щях да извадя цифри докато работеше с Костов и след това .. за един истински икономист "постната пица" е виц и то голям.. ще ти го разясня: Ако управляваш една държава да се оправдаваш с това, че тия които плащат данъци плащат са малко, или недостатъчно а те са 1/6 от всички в тая държава .. а после ги изстискваш, малтретираш, тормозиш... това че Орешарски назначи няколко ташака, които го назначиха, не оправдава Тиквата, който па си е тъпа мутра от 90 - те...

..знаеш ли защо всички си позволяват да го казват.. има снимки документи, свидетели.. всичко .. Никой не си позволява да пише и говори обаче за хората, на които е протеже Б.Б.. Сергей е обикновено чавдарче сравнение с Тиквата (пионерче) и Доган (комсомолец).. а алтернатива на БКП е унищожена още 45 година :p
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Днес попаднах на запис как си ги купуват по 30 лева един протестиращ. Как да отида за без пари. :D

От както ГЕРБ са в политиката, думата придоби друг смисъл. Не е положителен, определено. :D

Лошото е, че са купили дясно мислещи хора. Хора които съм мислел за демократи, либертарианци ... и най - вече независими... купили са блогъри и то, такива чието мнение означава нещо в мрежата.. хора които оказват по - силно влияние от БТВ, Бареков, или НОВА.. Най - лошото е че са купени с нашите пари..
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Лошото е, че са купили дясно мислещи хора. Хора които съм мислел за демократи, либертарианци ... и най - вече независими... купили са блогъри и то, такива чието мнение означава нещо в мрежата.. хора които оказват по - силно влияние от БТВ, Бареков, или НОВА.. Най - лошото е че са купени с нашите пари..

Кои са тези, продали се за пари?
 
Последно редактирано:
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Сергей е обикновено чавдарче сравнение с Тиквата (пионерче) и Доган (комсомолец).

:D
Добра оценка!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

5757_10152005544013986_1125076688_n.jpg
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

И аз това се чудя :shock:
 

Горе