Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

От: Re: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

именно....


и моля не пишете неща от който форума може да го отнесе... сменихме едно тоталитарно управление с друго... дали ще е по добре незнам..

както се каза като се сметне процента на не гласувалите на тези избори се видя 87% от българите не харесват БСП, 85% не харесват герб ...

Е нали спасихме демокрацията и свободата на словото ....... щом вече и ти почна със съветите какво да пишем, това е показателно ...............................
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Това е началото към края....
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Гога малко по лекичко с личните квалификаци щото може пък някой път и да ме срещнеш лично.

Освен това нали се сещаш че не си ти човекът който може да дава акъл на потребителите къде и какво да пишат.

Трето това на снимката да ти приличат на 10 000 човека
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Гога малко по лекичко с личните квалификаци щото може пък някой път и да ме срещнеш лично.

Освен това нали се сещаш че не си ти човекът който може да дава акъл на потребителите къде и какво да пишат.

Трето това на снимката да ти приличат на 10 000 човека

И като те срещна какво? Ще ме пляскаш или ще си изпълняваш функциите?
Напрегни си мозъка и анализирай снимката!
Снимани са само част от протестиращите "100 човека"!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Да, внимавайте с писаниците. Знам, че всички са в кръга на шегата и т.н., но и на тях им трябва малко. Личи си, че е изтрещяло положението. :)

Все вярвам, че тези ще се оправят по-добре. Имам такава нагласа. Само този им ход с Пеевски малко ме изненада. Не че гласувах за тях, но все пак трябва да се става с някаква надежда всеки ден, нали? :)
 
Re: От: Re: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Е нали спасихме демокрацията и свободата на словото ....... щом вече и ти почна със съветите какво да пишем, това е показателно ...............................

е кое е показателно че потребител от чужбина написа че трябва да се хвърлят гранати? свобода на словото ?

просто ви го написах по меко че някой неща и на базик дори казани може да бъдат изтълкувани сериозно... като не исках да ви казвам за какво е ставало дума...

ама веднага го изтъкувахте зле.... пишете си чупете си главите този дето го написа е в чужбина и го боли... вие му пригласяите за хвърлянето и играйте с огъня и твърдете че това е липса на свобода на словото... и че ви казвам че не трябва да се пишат такива неща е показателно за липсата му...
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

И като те срещна какво? Ще ме пляскаш или ще си изпълняваш функциите?
Напрегни си мозъка и анализирай снимката!
Снимани са само част от протестиращите "100 човека"!

Айде ти си напъни мозъка и прочети какво съм написал в предишният пост - По любимият ви пропаганден канал БТВ показаха стотина човека и репортерката се напъваше да обяснява как едва ли не до преди малко са били няколко хиляди ама хей на тамън си тръгвали.

Днес си говорих с един познат дето е активен гербер и му викам ще ходиш ли на митинга довечера и той ми вика - хич ми се не ходи в тоя дъжд ама няма начин такава е партийната повеля. И си е право момчето има си хубава службичка в столична община що да си подритва хляба особено сега когато сумати връзкари излетяха от министерствата и областните управи всички напират да се доредят в общината ама е тясна няма место за сичките.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ти си голям малоумник!
Друго не мога да кажа!
 
От: Re: От: Re: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

е кое е показателно че потребител от чужбина написа че трябва да се хвърлят гранати? свобода на словото ?

просто ви го написах по меко че някой неща и на базик дори казани може да бъдат изтълкувани сериозно... като не исках да ви казвам за какво е ставало дума...

ама веднага го изтъкувахте зле.... пишете си чупете си главите този дето го написа е в чужбина и го боли... вие му пригласяите за хвърлянето и играйте с огъня и твърдете че това е липса на свобода на словото... и че ви казвам че не трябва да се пишат такива неща е показателно за липсата му...
ами в чужбина сам ко да правя в бг то нали виждате кво става няма оправия.революция без жертви няма трябва да е ясно. :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=VQgtc8V7-uc
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Цитат:
"Защо имате по 11 деца, като не можете да броите до 10?!"

По-малко от сто човека :lol: на протеста снощи:

935920_10151705843469391_1525670663_n.jpg


Още снимки за неумеещите да броят.
 
Последно редактирано:
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

не е хубаво да говориш, като си вадиш извадки само от медиите. вчера бях на протеста и хората бяха от орлов мост до парламента, ПЪЛНО С ХОРА, макар че бях закъснял и се включих чак вечерта. просто бсп успяха да накарат дори бспарите да се срамуват от тях и на протеста имаше всякакви, тва е смешно твърдение, че е инсцениран.
днес съм на сватба, но утре отивам пак на протест, задължително

едит - и едно допълнение. през цялото време не видях и не чух никаква агитация, но и да се включи някой ще бъде само в негов минус. някак си успяха да ни обединят Българи срещу политици, писна ми хората да се делят заради едни и същи боклуци, но с различни имена. затова и винаги съм гласувал за по-малките партиите, просто ме е срам да гласувам за големите

И още едно допълнение, вчера го чух Кадиев и днес пак по нова и доста верни неща казва и определено ми издигна се в очите и браво и на 3мата, които не са последвали овчиците, които са им казали гласувате ЗА и точка
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Re: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

е кое е показателно че потребител от чужбина написа че трябва да се хвърлят гранати? свобода на словото ?

просто ви го написах по меко че някой неща и на базик дори казани може да бъдат изтълкувани сериозно... като не исках да ви казвам за какво е ставало дума...

ама веднага го изтъкувахте зле.... пишете си чупете си главите този дето го написа е в чужбина и го боли... вие му пригласяите за хвърлянето и играйте с огъня и твърдете че това е липса на свобода на словото... и че ви казвам че не трябва да се пишат такива неща е показателно за липсата му...

Куул бате, не можах те разбера тук ......
Явно за неква друга тема става, аз за тази коментирам - в нета много хора и познати, които са безпартийни са възмутени много познати дето си говорихме вчера, които са трайно не гласуващи и те също са възмутени- от избора - нека да си ги говорим тези неща докато можем, че утре не се знае какво ще стане и от де ще изгрее слънцето.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Oзначава, че вече е рисковано да напишеш примерно: Пеевски е свиня
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Председателят на Партията на европейските социалисти и БСП Сергей Станишев заяви пред журналисти, че освен Делян Пеевски, премиерът Пламен Орешарски имал още две кандидатури за председател на Държавна агенция "Национална сигурност"!
- Вярваме напълно, че е така - коментирало радио Ереван тази новина - другите две кандидатури са били на Братя Галеви.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

ХАХАХА, това беше добро Всикяре :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Лидерът на парламентарната опозиция ГЕРБ Бойко Борисов и депутатът от партията Делян Добрев не са гласували "против" кандидатурата на Делян Пеевски за председател на ДАНС, стана ясно от разпечатки от проведения вот, съобщи Медиапул. От пресцентъра на партията са уточнили, че двамата не са присъствали в залата по време на гласуването. Не става ясно обаче защо все пак лидерът на ГЕРБ, който изрази възмущението си от назначението на депутата от ДПС, не е влязал за гласуването, при положение, че имаше и втори вот по предложението на премиера Пламен Орешарски. Данните показват, че ако всички 120 депутати на ГЕРБ и "Атака" бяха в залата, Пеевски нямаше да бъде избран за шеф на ДАНС. Кандидатурата беше подложена на гласуване два пъти. Първия път Пеевски бе избран със 114 гласа "за", 10 "против" и 1 "въздържал се". Тогава обаче цялата група на ГЕРБ бе извън залата. Така срещу Пеевски гласуваха само шестима от ГЕРБ, трима от " Атака" и 1 от БСП. Малко след това ГЕРБ поискаха прегласуване, а всички десетина депутати от "Атака", начело с лидера им Волен Сидеров, напуснаха залата. Така в крайна сметка Пеевски бе избран със 116 гласа "за", 87 "против" и 1 "въздържал се". Всички, гласували "против", бяха от ГЕРБ.

Прочети повече на: http://www.novini.bg/news/142160-бойко-борисов-не-гласувал-против-пеевски.html
zzzzzzzzzzzzzzz
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Сега разбирам защо до 2009-та година не се е писало много в интернет за политика
а откакто ГЕРб дойде на власт се започна масово и като цяло интернет живна...

(Remind се чудеше..сега вече се надявам да му е ясно)

що махна аватара бе?:D

zzzzzzzzzzzzzzz

значи Атака пак ги подкрепи...
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Сега разбирам защо до 2009-та година не се е писало много в интернет за политика
а откакто ГЕРб дойде на власт се започна масово и като цяло интернет живна...

(Remind се чудеше..сега вече се надявам да му е ясно)

що махна аватара бе?:D



значи Атака пак ги подкрепи...

А герб не е ? :lol:
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Значи, че това за което ти говорим много хора е истина - патакламата е за пред робите, иначе са приятели и работят заедно.

Поздравления, че най-после реши да разкараш тоя аватар.
 

Горе