След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е чия?

От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

http://auto.fishki.net/comment.php?id=109375

списък и снимки на колите, които са му взели на оня тарикат

Този бая се е освинил:

2010 Maserati GranCabrio, M-FB 212 или DH-GC 470
2009 Mercedes-Benz E500 Coupe, FEG690
2005 Mercedes-Benz CLK DTM, GOOD
2004 Mercedes-Benz CLK DTM AMG 5.5L Kompressor, EVIL
2010 Mercedes-Benz S65 AMG L, CEO
2008 Rolls-Royce Phantom Drop Head Coupe, GOD
2010 Mercedes-Benz E63 AMG, STONED
2010 Mini Cooper S Coupe, V
2010 Mercedes-Benz ML63 AMG, GUILTY
2007 Mercedes-Benz CL65 AMG, KIMCOM
2009 Mercedes-Benz ML63 AMG, MAFIA
2010 Toyota Vellfire, WOW или 7;
2011 Mercedes-Benz G55 AMG, POLICE или GDS672
2011 Toyota Hilux, FSN455
Harley Davidson Motorcycle, 36YED
2010 Mercedes-Benz CL63 AMG, HACKER
2005 Mercedes-Benz A170, FUR252
2005 Mercedes-Benz ML500, DFF816
1957 Cadillac El Dorado
2010 Sea-Doo GTX Jet Ski
1959 Cadillac Series 62 Convertible
Von Dutch Kustom Motor Bike
2006 Mercedes-Benz CLK DTM
2010 Mini Cooper S Coupe, T
1989 Lamborghini LM002, FRP358
2011 Mercedes-Benz ML63

Има по-голям парк от 50 Cent. :)

Малкото лакомо момченце. :D
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

Странно е как са хванали човек с толова пари. С толкова пари можеш да следшиш дали се предприемат действия спрямо теб. Ако беше малко по-разумен, трябваше да помисли за някоя от държавите, от които няма екстрадиране.
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

Добре де интересно ми е няма ли някаква страна където няма закони за такива работи.. например нали торентите се слагат в Холандия? щото там няма кой какво да им направи? хубу зако не слагат сървърите на мегауплоад там? и да си ги управляват дистанционно или някакъв остров където няма никой.. :Д Например сега аз ако искам да пусна такъв сайт... къде ще е добре да си взема сървъри?


П.С. Направил толкоз много пари после да си купи един остров където няма някой да си пусне един сателит към световния интернет и да си бачка сам човека :Д
 
От: От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпрос

Странно е как са хванали човек с толова пари. С толкова пари можеш да следшиш дали се предприемат действия спрямо теб. Ако беше малко по-разумен, трябваше да помисли за някоя от държавите, от които няма екстрадиране.

като гледам как си е живял, май не му е хрумвало, че ще падне от високо. ама какво безгрижно шупарче само. коли, къщи, ексурзии, яхти, курви, партита. бил е точно като тукашните ала бала бизнес-син-сити-фолк-осеменител персонаж. точно такива бухеми ядат дървения. и го заслужават в голяма степен.

не мен не ми е никак жал. даже добре са го нагъзили. ако имах тези пари щях да имам поне 2 офшорки, които да са авариен план, плюс силни юристи до мен, и купчина други инвестиции. да едно е сугирно - такъв силен бизнес да участва в няколко благотворителни кампании.

поне си е изиграл добре ролята, младия - фет ПИМП.
 
От: От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпрос

като гледам как си е живял, май не му е хрумвало, че ще падне от високо. ама какво безгрижно шупарче само. коли, къщи, ексурзии, яхти, курви, партита. бил е точно като тукашните ала бала бизнес-син-сити-фолк-осеменител персонаж. точно такива бухеми ядат дървения. и го заслужават в голяма степен.

не мен не ми е никак жал. даже добре са го нагъзили. ако имах тези пари щях да имам поне 2 офшорки, които да са авариен план, плюс силни юристи до мен, и купчина други инвестиции. да едно е сугирно - такъв силен бизнес да участва в няколко благотворителни кампании.

поне си е изиграл добре ролята, младия - фет ПИМП.
Вие какво искате от него бе?
Той има супер много милиони..
Да си ги държи в банката ли ?
Да му седят там да се топлят..
1 Живот живееш, живей го като хората...
Човека си е правил точно това което е искал.. нямал е задръжки..

Това, че не е предвидил, че така може да му сипят.. си е негов проблем.. За това и ще страда, но аз съм на пълното мнение, че като имаш пари тряя се харчат яко..
Имаш ли много.. от кво да се притесняяш..
пускаш 3 милиона в няква скрита банка, и отиваш си живееш живота на макс.. тва е ;d
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

Тоя баси шефа :D. Все пак продължавам да си мисля, че на края ще пуснат мега ъплоад и на всичкото от горе ще е 10-пъти по-полурен :D

Те такава реклама му направиха тея ченгета,че даже и тези който не са чували за сайта вече го зная. Бих казал,че ако го пуснат ,ще отиде в Германия именно немците нямат споразумение със Сащ така,че там не могат да го барнат с пръст те затова и не го пускат.Иначе не 10 пъти а 1000 пъти,ще стане популярен. Между другото утре е делото за другите му трима Авери Kolk, Batato и Ortmann.
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

кво го мислите тоя, и да го опандизят, и да не го, си е поживял като цар. че е простичък си е простичък, вероятно го е направил тоя сайт ей така за ташак преди 10-15 години (не съм запознат, щото честно казано въобще не ги ползвам нито тоя нито там какъв беше рапидшер и подобните) и по едно време е заваляла парата и направо се е гмурнал в жакузито на живота :D така и трябва де, и на мен да ми паднат 100 милиона няма да мисля за бекъп планове, пък офшорки, пък глупости -живота веднъж се живее и евала на дебелака,че е грабил с пълни шепи. всеки би живял така ако му се отдаде възможност. какъв е смисъла да къташ пари и да живееш на някакъв самотен остров, нали парите са за да се харчат сред хора, които имат по-малко пари. тва е положението.
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

Kim Schmitz не обича да се покрива, още от времето когато участваше в Gumball имаше супер добри бъзици с полицията :)

Интересно е дали ще успеят да го задържат в ареста и какво ще се случи на делото предвид, че Mega е сутрудничала в голяма степен на носителите на авторските права и не са извършвали действия които пряко нарушават закона. Освен това компанията не е регистрирана в щатите и следващия въпрос е кой им дава право на ФБР да арестуват новозеландски гражданин?
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

и на мен да ми паднат 100 милиона няма да мисля за бекъп планове, пък офшорки,

Точно това е плюса на многото пари (сигурно:mrgreen:), че другите започват да мислят и да се тревожат, вместо теб. Ти само си плащащ за това.
 
Последни новини свързани с Megaupload

Тримата му авери са пуснати под гаранция но,ще бъдат наблюдавани едва ли не всее едно са участници в BIG BROTHER:twisted:. А Dotcom ще е в Ареста минимум до 22.02.2012.:twisted:
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

Според мен няма да могат да го осъдят на ефективна присъда. Но ще видим, делото ще е много интересно и ще служи за пример в бъдеще. :D
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

Според мен няма да могат да го осъдят на ефективна присъда. Но ще видим, делото ще е много интересно и ще служи за пример в бъдеще. :D
Ако се водят по закона, а те това реално трябва да направят, няма как да го обвинят даже. Всички знаем какво представляват тия сайтове и кои реално са разпространителите. ;)
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

Файл шеринга никога няма да умре, сега се отвори такава ниша че просто си нямате на престава, само планет сузи имаше близо милион потребители онлай в петък, събота и неделя.

Въпрос на време е да му намерят цаката и най важното кои ще бъдат "новите" стари играчи, а тогава ще видим и кой поръча това активно милиционерско мероприятие.

PS

Орон вече отвори афилейт програмата си, но само след проверка и одобрение на акаунта ви
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

Интересно как подписват такива договори зад гърба на народа.
Доколкото разбирам става въпрос за договор с препоръчителни клаузи. Всяка държава би трябвало сама да измисли как да се бори с "пиратството". Е, може и да не съм разбрал правилно. Нали всичко е задкулисно.
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

Чифутити са гладни, печатането на пари от Ротшилд и световната банка не може да огрее навсякъде пък и вече не върши работа

След май ще видите какво става, да не говорим за юли когато Иран затвори Ормузкия пролив
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

Чета коментарите в дневник по повод спирането на афилейт програмата на Filesonic и умрех от смях

- Май е време и в САЩ да се направи пиратска партия. Малоумните действия на властите, ще направят така, че следващите парламенти да се напълнят с гамени. Със силови действия, нищо добро не може да се постигне. Музикалната и киноиндустрията, по-добре бързо да се преориентират към киносалоните и концертните зали и да забравят зааа война със Интернет, щото ще я загубят!

- В България и пиратската партия а направиха милиционери... http://e-vestnik.bg/8842 С 2 думи, ние сме безнадеждни...

- Лошо, лошо, много лошо. Навремето така пре-б-ха и СДС-то....Ще трябва да се измисли нещо ....
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

Много стегнаха нещата вече videoweed, movshare, divxstage и novamov изгоряха.
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

Извод: Всички сайтове от САЩ да бягат към Европа.
Ако някой бъде осъден е разбираемо да му се наложи някакво наказание. Възможно е и със съдебно определение да се нареди на собственика като временна мярка да спре достъп до конкретни материали в сайта си докато тече делото. Какви са тези "Абе, спираме ти всичко без значение какво е обвинението". Обвинение "общо пиратство" не съществува (може в САЩ да се е появило такова животно). Трябва да се посочи точно кои материали създават проблеми, на кого и на основание какви договори между кого и кого.
Радвам се, че не съм американец. Нямам намерение да се отбивам до тяхната държавица, че току-виж ме набедили за терорист, а както знаете обвинените за терористи нямат никакви права.
 
От: След Megaupload хазарите удариха и Filesonic - 2012 ще се лее "кръв", въпроса е

И Европа не е супер дестинация за хостване на проблемно съдържание. Реално в момента почти навсякъде по света има оптична свързаност така че дали един сайт се хоства на 100 метра от потребителя или на другия край на света разликата е милисекунди, а пропусквателната способност на връзката почти не страда. Срува ми се че има достаъчно привлекателни държави, които стоят доста над дреболии като авторско право и няма шанс скоро да си променят позицията предвид, че президентсвтото е наследствена длъжност от 3-4 поколения :)
 

Горе