Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

В един от вестниците, ще излъжа кой беше, имаше голямо заглавие "Доларът 1,63 зимата". Ама си бе бая статия, направо да откъшиш от нея. Беше на съседната маца вестника в един госпожин и нямаше как да се зачета по-сериозно. И това беше уж сериозен вестни, от ранга на Капитал, 168 Часа, но наистина не си спомням кой беше. Ако това стане, няма на е зле, но много трябва да се сдуха нещо в европа или доста доволно да дръпне икономиката на САЩ до тогава. Все пак не е далече това число, но ще е връх за тази година. ;)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Дали ще се покачи никой не може да каже.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Дали ще се покачи никой не може да каже.

Може, може ;) Това , че никой от нас не знае, не означава че няма хора, които не знаят ;)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Дали ще се покачи никой не може да каже.
Еми уж трейдърите, ама и те малко не са наясно за какво иде реч, като гледам по телевизиятра. Всички с тази криза са като патета в калчище.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Пак тръгна "надоле" тоя долар. :( И аз пак имам доста гущери и да ги обменям ли да ги оставяли не знам. Поне на 1.50 да се задържи, че по-лесно се смята. :wink:
 
От: От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Пак тръгна "надоле" тоя долар. :( И аз пак имам доста гущери и да ги обменям ли да ги оставяли не знам. Поне на 1.50 да се задържи, че по-лесно се смята. :wink:

А недей така аз и на 1.60 ги смятах добре а най-лесно се смята на 2.00
 
От: От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

А недей така аз и на 1.60 ги смятах добре а най-лесно се смята на 2.00
Чул те оня горе. Дай боже. И такива прогнози има, ама много оптимистични ми се виждат. :)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Обосновавам се. Гледайте златото - тръгне ли да пада - долара скача и обратно.
Тази закономерност до сега не е нарушавана.
Курса на златото си го търсете в нета или на телетекста.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Не мога да разбера защо искате долара да е скъп ?
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Добре си е нисък долар ... Я и аз да задам един въпрос :)
Кагато долара беше 3 лв. някой спомня ли си какво беше?
 
Последно редактирано:
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Аз си спомням. Беше много весело, отиваш сутринта купуваш нещо за 2 лв, после като отидеш след няколко часа същото нещо 4 лв. Най яко беше за тези дето имаха да връщат пари, а най-гадно за тези дето имаха спестени. От тази гледна точка, ако това се повтори голям банкет ще направя... за жалост няма как да стане.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Абе долара да е левче... откакто гугъл пращат в долари вече не искам долара да се вдига :( Сега ако от cpalead почна да изкарвам ще искам долара да е 3 лв :D
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Най яко беше за тези дето имаха да връщат пари, . ... за жалост няма как да стане.
Дано и да не става , дори ако може 1: 1 да стане :)
За тези дето имат да връщат пари никога не е яко, ако питаш мен :) И тогава не беше , знам няколко случая на инфаркти , че лихвата им беше станала 300 %, а други излязоха в нелегалност или се побъркаха , че иначе би трябвало да са у затвора. Дойде дюшеш само за много малък процент, дължащи сумички, които общо взето тогава се изравниха с една заплата .
 
Последно редактирано:
От: От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Дано и да не става , дори ако може 1: 1 да стане :)
Дойде дюшеш само за много малък процент, дължащи сумички, които общо взето тогава се изравниха с една заплата .


Точно за това говоря и аз. Много хора тях години им се налагаше да си плащат ведомствените апартаменти и така с по една заплата се оправиха всички.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Да пада тоя долар че много ме удря под кръста ...
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

обърнах си парите в долари !

Да видим дали съм прав или не съм :)
Мисля че си прав.
Шест европейски банки са я закъсали здраво.
Пет са Испански
На 29 септеври в Испания е обявена общо национална стачка,
като се очаква да се повторят събитията в Гърция.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Кризата си е на всякъде, трудно ще се получи нещо хубаво.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Гледам сега в сайта на ОББ курса на долара и се изненадах от разликата между курс купува и курс продава. Обикновено е много по-малка.



Обаче рекорд по неизгоден курс за сега държи Първа инвестиционна банка:



След като вдигнаха таксите за теглене от банкомат двойно за последните две години идва ред и на обменните курсове.
 

Горе