Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

Здравейте, колеги!

Мисля, че в близките няколко седмици ще имам възможността да поема един-два нови проекта. По-вероятно един, отколкото два, но пак - зависи от бюджетите и предполагаемият обем работа. Минимален месечен бюджет за реклама - 1 000лв.

При интерес ми пишете на лично съобщение. Моля включвайте нишата, за която се интересувате и евентуално сайта, който се предполага че ще се рекламира, за да мога да преценя и да ви отговоря дали съответния проект е за мен или не и ако не е - да ви насоча към по-подходящ за вас вариант.

Поздрави!
 
Здравейте, колеги

Само да вметна, че за момента няма повече свободни места за нови проекти, така че услугата няма да е налична може би поне до края на месец Юли. Ще пиша, когато имам възможност да поема още работа, дотогава - успех на всички!

Поздрави!
 
Здравейте отново, колеги

Мисля, че ще имам възможност да поема един-два нови проекта в близките дни/седмици, така че услугата отново е налична до второ нареждане. :) При интерес моля пишете направо на ЛС.

Поздрави!
 
Здравейте, колеги

Все още имам възможност да поема още малко работа, така че при интерес можете да ми пишете на лични.

Поздрави!
 
Аз лично смятам, че цаката е с малко пари да привлечеш трафик/клиенти, а не с големи суми. С пет цифрени суми дори някой новобранец може да успее да го направи. Добрите в тази сфера знаят как с малко разходи да постигнат целите си.
Какъв процент от бюджета на клиентите одържаш като такса?
 
Рекламата не е разход, колега, а инвестиция.

Когато подадеш банкнота от 50лв. и насреща ти връщат банкнота от 100лв. не се опитваш да спестиш банкнотите от 50лв. а да вземеш повече от тези от 100-те лева.

Накрая на годината никой не брои колко си дал - има нзчение само колко си направил, като чиста печалба.

Благодаря, все пак, за включването.

Поздрави!
 
Рекламата не е разход, колега, а инвестиция.

Когато подадеш банкнота от 50лв. и насреща ти връщат банкнота от 100лв. не се опитваш да спестиш банкнотите от 50лв. а да вземеш повече от тези от 100-те лева.

Накрая на годината никой не брои колко си дал - има нзчение само колко си направил, като чиста печалба.

Благодаря, все пак, за включването.

Поздрави!

Има много голямо значение колко пари си дал, колега. Защото ако си дал 12 месеца по 1 000лв(12 000лв), а си изкарал двойно то не бих казал, че е успешна. Разбира се, че трябва да следиш колко инвестираш и колко са пачалбите.
Как рекламата не е разход? Разход е то много голям, в същото време рекламата е и инвестиция, както казваш. При Facebook рекламата основното което трябва да се следи е колко е средната стойност на продаден продукт от Facebook реклама. Примерно за да продадеш 1 продукт на стойност 100лв(примерно), то важно е колко пари си инвестирал в рекламата му. Защото, ако си вкарал 50лв, то това е голяма загуба. Инвестицията в рекламата ще е повече от печалбата и разхода за продукт. Което според мен е неефективно използване на Facebook Ads.

Аз също използвам Facebook Ads, като основен рекламен канал и ползите му са огромни.

Пожелавам ти успех и се надявам все някой твой клиент, за 2 години тема, да сподели мнение за услугата.
 
За да не ми се вадят думи от устата, които не съм казал - с примера си имах предвид инвестираният бюджет към направената чиста печалба, а не цената на реализацията къмто цената на продаденият продукт на сайта. И дори това е повече метафора, отколкото прогноза, тъй като нещата варират от ниша до ниша, понякога доста драстично.

Обратно на темата - а тя е за услуга свързана с платената Facebook реклама, а не за икономически дискусии, които макар и интересни, са малко излишни.

Поздрави!
 
Аз лично смятам, че цаката е с малко пари да привлечеш трафик/клиенти, а не с големи суми. С пет цифрени суми дори някой новобранец може да успее да го направи. Добрите в тази сфера знаят как с малко разходи да постигнат целите си.
Какъв процент от бюджета на клиентите одържаш като такса?
Големи бюджети са за мащабиране. Номера на големия бюджет е не да направиш някакви продажби, а да направиш огромни продажби :)
 
Здравейте, колеги

Няколко от клиентите ми бяха така добри да ми разрешат да споделя различни портфолио благинки... така че да започваме:

Пример 1:

0.09€ Add to Cart( Добави в кошницата) конверсии на гривна струваща 27.00$( ~80% марджин) за чуждестранен онлайн магазин за бижута. Конверсиите са с трафик от САЩ, Обединеното Кралство, Австралия, Канада, Ирландия и Германия - едни от най-конкурентните( и скъпи) пазари, що се отнася до платен Facebook трафик. Снимката е за периода 1-ви Октомври 2017 до 1-ви Ноември 2017.

1001_Watermark.jpg


Пример 2:

1.78$ Add to Cart( Добави в кошницата) конверсии на дамски йога клинове струващи 60.00$( ~75-80% марджин) за чуждестранен онлайн магазин за спортни стоки. Конверсиите са с трафик от САЩ, Канада и Германия - отново, едни от най-конкурентните пазари въобще. Снимката е за периода 1-ви Октомври 2017 до 1-ви Ноември 2017.

1002_Watermark.jpg


Пример 3:

0.01£ Post Engagement резултати на пост във Facebook страницата на клиента, рекламиращ продукт в чуждестранен магазин за мъжки модни стоки. Отново става въпрос за трафик от доста конкурентни пазари като САЩ, Обединеното Кралство, Австралия, Франция и няколко други страни от Западна Европа. Снимката е за периода 1-ви Октомври 2017 до 1-ви Ноември 2017.

1003_Watermark.jpg


Пример 4:


0.02$ Link Clicks към различни маркови луксозни часовници( с цени 200-500лв.) в български онлайн магазин за маркови и луксозни часовници. Трафикът е от България и снимката е за периода 1-ви Октомври 2017 до 1-ви Ноември 2017.

1005_Watermark.jpg


Примерно 5:

0.001$ Post Engagement резултати на пост във Facebook страницата на клиента, рекламиращ продукт в български онлайн магазин за детски стоки. Трафикът е от България и снимката е за периода 1-ви Октомври 2017 до 1-ви Ноемвери 2017( но поста реално вървя едва три дни до изтичане на lifetime бюджета си, така че това не са резултати от цял месец рекламиране както при предишните примери).

1004_Predpriemach_Watermark.jpg


За по-удобно ъпдейтнах и първият ми пост в темата с гореизброените примери.

При интерес можете да пишете на лични съобщения. Благодаря! :)

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Здравейте,

Да, разбира се! :) Изпратих Ви лично съобщение.

П.С. Снимките нещо се бяха бъгнали и не се показваха - може би тъй като за по-бързо ги качих в Google Docs. Сложих ги наново и дано сега си стоят където им е мястото.
 
Здравейте, колеги!

Имам едно-две места за нови проекти през идните седмици, в случай, че някой има нужда.

При интерес пишете на ЛС.

Поздрави!
 
Здравейте и Честита Нова 2018 Година

Мисля, че ще имам едно-две нови свободни места за нови проекти през Януари, така че ако някой иска да започне годината подобаващо работно, може да пише на Лични Съобщения.

Поздрави!
 
Здравейте,

Все още имам достатъчно свободно време за поне още един нов проект, така че ако някой се нуждае, може да ми пише на Лични Съобщения.

Поздрави!
 
@Mat, случайно да знаеш дали ФБ приема левова карта като платежно средство - защото не искам си правя доларова сметка към фирмата?
 

Горе