RankSecret

New Member
Здравейте,

Всеки, който е тръгнал да прави Linkbuilding за SEO, несъмнено е срещнал проблема с намирането на качествени сайтове, които имат добри метрики като Domain Rating, Page Authority, Reffering Domains и в същото време да предлагат ниска цена за публикация.

Анализирах около 1000 домейна и сортирах от тях към 200 български медийни сайтове, които предлагат услугата guest posting на разумни цени. Ако вие сте one man show и сами правите off-page SEO на сайтовете си, през тези медии можете да вземете добри линкове на ниска цена.

Офертата ми е на символична цена и е само към собственици на малки бизнеси, които нямат бюджети за SEO агенции. Не работя с агенции, които продават 5 линка за 1000лв.


Ако има желаещи да ми пишат на ЛС. Цената на списъка е 50лв. Плащане по Банков път, Easypay, PayPal, Speedy/Econt.

*Данните от таблицата са според Ahrefs


Screenshot-4.jpg
 
Последно редактирано:
Да не се окаже че това са безплатни сайтове където може да си вземеш линк.. гарантираш ли индексиране след публикацията ?
 
Здравейте,

в списъка присъстват основно сайтове на регионални и национални медии, всекидневници и списания.

Аз продавам списък с имената на тези сайтове, заедно с цени на публикация и данни за контакт.

Не продавам линкове! Вие сами се свързвате с тях и уточнявате детайлите за публикация.

Всички сайтове предлагат публикации срещу заплащане. Няма безплатни такива.

Изтрил съм сайтовете, които публикуват:
  • Спонсорирани линкове
  • Nofollow/Noindex линкове
  • Временни линкове с годишен абонамент
  • Сайтове под 15 Domain Rating (според Ahrefs)
  • Сайтове под 1000 Traffic (според Ahrefs)
  • Безплатни директории/каталози/PBN сайтове/блогове продаващи масово линкове
 
здравейте, ако може цена за списъка и примерни 1-2 линка да разгледам на лс.
 

Горе