Списъци с Безплатни Директории

От: Списъци с Безплатни Директории

Цял ден търсех точно такава информация .:d
 
От: Списъци с Безплатни Директории

а по колко директорий на ден е препоръчително да се субмитва да не ни изгърми биг Г.?
 
От: Списъци с Безплатни Директории

а по колко директорий на ден е препоръчително да се събмитва да не ни изгърми биг Г.?
Колкото можеш повече, то така или иначе на 200-тата яко писва. Само геройте успяват да минат 500+ на ден.:) Тук е така защото има разлика между събмит, удобряване в дадената директория, дали си на индексирана страница - намиране от бота и отчитане от Г. Всичко това е с голяма разминавка. Така че спокойно, притеснителното е ако се вкарат над 1000 линка за един ден. Тук вече е съмнително. Но е голяма рядкост това ако се събмитва в директорийте.

Другото което търсачките (и специално Г) не харесват е един месец да се прави и вкарват агресивно линкове, а следващия да не се прави нищо по въпроса даже и за 1 линкче.;)
 
От: Списъци с Безплатни Директории

абе аз мога и 1000 да субмитна неска де това не ми е проблем.. и затова питам иначе вчера субмитнах в 500 и си мисля да си дам сега 1-2 дена почивка и в още 500 :)
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Какво да ти кажа бате - ти си машина. Ако контента на сайта/овете ти е уникален - направо ще жънеш много успехи. Дано и другите взимат пример от теб.;) Това е винаги за толериране - да се бачка на такива убороти - винаги дава резултати. А не да седиш и да се чудиш с каква глупост да направиш за дена и после да храниш че не става нищо.

Браво бате, такива като теб трабва да са повече, дано да са повече. ;)
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Мерси за списъка, Sobieski! Пак ми отвори работа :)
 
От: Списъци с Безплатни Директории

ха само това да искаш.. работа винаги мога да ти намеря списъци колкото искаш :p
 
Списъци с Безплатни Директории | Free Directories List

ха само това да искаш.. работа винаги мога да ти намеря списъци колкото искаш :p
Да, прав е - списъци колкото искаш. И в този ред на мисли и аз ще пусна още един нов спискък с директории, в който само 5% са станали платени за периода, в който са пуснати фри. Ето го и него: Цък тук.

Трябва да се събмитва, но с мярка - все пак някои сайтове, които са там и се класират добре, благодарение на директории с PR ранкиране са натрупали стабилен набор от линкове, от което и следва че се приемат добре и седят на първатат страница в даденатат категория.;)
 
От: Списъци с Безплатни Директории

забелязах че в някой директории ме приеха автоматично някой след потвърждение на имейла но забелязах че са пр 0 а някои не бяха индексирани... явно така наваксват с линкове знам ли .. а по големите когато хванат пр3-4-5 стават платени след пр ъпдейта може би сте забелязали как някои които до предния ден са били фрии а сега са с по голям пр и само платени линкове но след време всичко минава.. така че субмитвайте докато има фрии то до 1 месец ви преглеждат тъкмо за другия пр ъпдейт :p
 
Списъци с Безплатни Директории | Free Directories List

Да, така си е. Както и че има и такива директории с pr 4+, но само главния домейн е толкова, защото е директория от скоро - демек докато стигне до вътрешните - ще мине време, това само в случай че се запази този pr.

И едно типсче от мен, ако сайта ви или блога ви попада в няколко категорий - избирайте най-празните. Защото ако сте на първата страница на категорията е по-добър вариант от този да си на 10-тата, която по вероятност трудно се кролва от бота, или даже има и опция да не е в индекса.;)

Директорийте с голям pr са най-оферта, но определено е и по-сложно да се набуташ там фри. Но ако пише фри директори, значи шанса да ви апрувнат е голям, даже е логично така да стане. Винаги гледайте условията, за да не си губите времето с попълване.

И аз лично съм много по-навит на менюял събмите. Софтуерите не ми вдъхват доверие, особедно безплатните и кракнатите, но ако успеваемоста им е като на ръчното събмитване - ще ми стане любим начин за бек линк билдване.:)
 
От: Списъци с Безплатни Директории

сори ако е поствано преди но маи не е:

logo.gif

http://greatdirectories.org/free.html
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Олее profusion просто и представа си нямаш колко съм ти благодарен :)
 
От: Списъци с Безплатни Директории

дайте малко директорийки в вид на *.txt
 
От: Списъци с Безплатни Директории

дайте малко директорийки в вид на *.txt


сега съм на тази вълна....преди малко намерих 32.000 но само 500 са АНГ, всичко останало е руско :shock:
 
От: Списъци с Безплатни Директории

сайтове на руски нямам :) така че ако може англииски само :)
 
От: Списъци с Безплатни Директории

мерси много :p
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Още нещо за хората, притежаващи сайтове (мулти-продуктов), забелязали че определени продукти от каталога им вървят, а други не. Това е списък с директории приемащи дип линкинг субмишън. След 2 дена ще постна и мение по въпроса, но определено засилването на вътрешна страница, която е с топ продукта ви е нещо върху което може да се поработи, а това и от своя страна ще засили и самият домей.

Ето го линка: deep link directory list.

Упсешно събмитване.:):wink:

много яко тулче, налазих го :lol:
 

Горе