Списъци с Безплатни Директории

От: Списъци с Безплатни Директории

Имам един поддомейн на румънски, искам да го събмитна насам натам из румънски сайтчета. Някой има ли списък на румънски директории или нещо подобно?
мерси предварително!
 
От: Списъци с Безплатни Директории

искам да попитам ако сайта ни е на български език има ли смисъл да го добавям в английски дериктории и ако трябва описанието и заглавието на АЕ ли да ги пиша ? Ако може и да ми дадете един линк към български директории
 
От: Списъци с Безплатни Директории

а примерно в тези директории мога ли да добавям освен линк на сайта ами и под линкове примерно някоя статия и да си напиша описание и тн. или пак нещо от менюто (дали ме разбрахте )
 
От: Списъци с Безплатни Директории

а примерно в тези директории мога ли да добавям освен линк на сайта ами и под линкове примерно някоя статия и да си напиша описание и тн. или пак нещо от менюто (дали ме разбрахте )
 
От: Списъци с Безплатни Директории

не мога да разбера защо след като вече преди една седмица си събмитнах сайта във всички сайтове от http://addurl.start.bg днес търся из тези сайтове ( някои) няма и след от моя сайт.

И искам да попитам как в гоогле като напишеш определена дума излиза примерно някъква статия от гонг.бг (с тази дума) , а от моя сайт пак няма и следа намирам го само като напиша дума от описанието или мета. Това със съмбитване в директории ли става
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Привет!
Подобни въпроси ме мъчеха и мен и затова пуснах тази тема:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=7901

Иначе ми се струва, че малко бързаш. Първо в общия случай минават няколко дни докато ти публикуват линка в директорията, ако изобщо го добавят. После трябва и Г да мине през нея, че да види твоя линк - може и да не стане много бързо - 5-10дни.
Много директории вече не слагат жив линк, което пък отделно е причина да не жидаш сайта си в Г :(

Успех!
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Търсих сума ти време и не можах да намеря списък с БГ директории ... ??? Англоезични колкото щеш,но бг няма като изключим старт.бг
Къде мога да видя някакво списъче с бг директории ??
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Търсих сума ти време и не можах да намеря списък с БГ директории ... ??? Англоезични колкото щеш,но бг няма като изключим старт.бг
Къде мога да видя някакво списъче с бг директории ??


в настоящата тема някъде посредата имаше линкче :)
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Ето и от мен един списък. Никъде не го видях в темата.
addurl.nu
 
Последно редактирано:
От: От: Списъци с Безплатни Директории

Ето и от мен един списък. Никъде не го видях в темата.
addurl.nu

графата ПР няма много общо с действителността , но списъчето изглежда добро
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Благодаря за полезната информация, макар че моето лично мнение, е че няма смисъл от публикуването на сайтовете във всичките тези директории, или поне не наведнъж, аз практикувам по следния начин:

-първоначално публикувам само в силни директории с висок ПР и т.н. и търся само силни линкове, изчаквам определен период от време да видя как се позиционира сайта и следва нов етап от линк билдинг, но принципно си подбирам добре линковете.

Известно е мнението "линка си е линк", но аз лично не мисля така и практиката ми го е доказала.
 
Последно редактирано:

Горе