Списъци с Безплатни Директории

От: Списъци с Безплатни Директории

С помощта на тази тема си вдигнах PageRank от 0 на 2 (сайтът ми беше новичък тогава). Благодаря много :).
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Надявам се скоро да има update на директориите от submit.predpriemach.com ,че много то директориите не работят (изтекли домейни или се повтарят) ... :/
 
От: Re: Списъци с Безплатни Директории

Уеб директория bgsaitove.com - бързо и безплатно изпращане на сайт без нищо излишно, влез в категорията и натисни връзката Добави сайт, дава директен реален линк.
Има класация на бизнес сайтове, в която се влиза с изпращане на SMS, това ти дава и линк на първа страница в карето Платени връзки, както и VIP статус на линка завинаги.
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Мерси много. Гледам че в една друга тема Ган е пуснал полуавтоматично събмитване
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Полезна информация, благодаря :)

Ето я поредната спамерка. Гледайте сега как за един ден се регистрира и наспамва 10 теми за да ни предложи да цъкаме по реклами за големите пари от 19,43 долара на месец. :lol:
 
От: Списъци с Безплатни Директории

Ето я поредната спамерка. Гледайте сега как за един ден се регистрира и наспамва 10 теми за да ни предложи да цъкаме по реклами за големите пари от 19,43 долара на месец.
С риск и аз да вляза в подозрение - Благодаря и аз :)
 

Горе