Спорът @uphero / @bamzo

От: Спорът @uphero / @bamzo

Спокойно Банко, нандито е супер полезен потребител за форума.
Пожелавам му още много като нея ;)
Още ден два да си приключа нещата и няма да се вясна тук.

Ивайло, аз може да не съм полезна (което е въпрос на възгледи), но не съм и вредна за форума - спамя не повече от останалите потребители и влизам в конфликт, само когато ме нападнат.

Ти, от друга страна може и да си бил полезен на двама-трима, но колко хора хора обиди и нагруби, ей така, от простотия? Това по-полезно ли е на форума, според теб?

Няма нужда да се фръцкаш, като ощипана госпожица. Дръж се, като мъж. Извади си поуките и си стой във форума, защото въпреки всичките ти кусури си колоритен герой, без който ще бъде скучно.
 
Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Спокойно Банко, нандито е супер полезен потребител за форума.
Пожелавам му още много като нея ;)
Още ден два да си приключа нещата и няма да се вясна тук.

Всеки е полезен....няма деление, въпросът е и в някаква степен спазва правилата. ;) Мерси за пожеланието. ;)

А решението си е изцяло твое. Успехи занапред.
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Ивайло, аз може да не съм полезна (което е въпрос на възгледи), но не съм и вредна за форума - спамя не повече от останалите потребители и влизам в конфликт, само когато ме нападнат.

Ти, от друга страна може и да си бил полезен на двама-трима, но колко хора хора обиди и нагруби, ей така, от простотия? Това по-полезно ли е на форума, според теб?

Няма нужда да се фръцкаш, като ощипана госпожица. Дръж се, като мъж. Извади си поуките и си стой във форума, защото въпреки всичките ти кусури си колоритен герой, без който ще бъде скучно.

С такива като теб и селски тарикати не искам да деля един форум.
Мерси.
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

С такива като теб и селски тарикати не искам да деля един форум.
Мерси.

Това, което ти пречи на теб, пречи и на 90% от хората на планетата - егото! Какво е това безгранично его, което не ти позволява да се погледнеш обективно и да видиш, че и ти не си безгрешен.

''Такива, като мен'' не са толкова опасни - аз знам, че греша и знам кога съм сгрешила и знам, че ще греша пак. Ти и другите с огромно его се мислите за безгрешни и от там идват всички проблеми и конфликти по света. Осъзнаваш ли колко е безсмислено всичко??? Днес те има и си мислиш, че си центъра на света, а утре те заравят в дупка и вече нищо няма значение.
Не взимай решения с егото, ползвай разума - винаги, във всяко нещо. Успех!
 
От: Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Хайде стига това към Блинки той си действа съвсем логично.... не го обичаш uphero не го обичаш - имаш това право ама не вкарвай филм за мениджмънта на форума.... ще дам пример с хостинг понеже с това се занимавам ...

хостинг може да се плати частично, но ако до датата изтичане на гратисния период не платена цялата сума системата те гаси автоматично такава е бизнес логиката която седи зад всякакви билинг системи... може да го тествате при която и да е западна компания .... при доплащане ще се активира автоматично може да се тества с коя да е от топ 10 хостинг компаниите в света

Както и преди написах преди вече не помня колко дни и двамата са некоректни... това че единия сега се вкарал в много по филм (загазил е повече с течение на времето като е подарил темата, както разбирам от тази тема заради чепатия си характер) не прави другия по-малко некоректен...

Няма да се толерира някой да има претенции като не си е изпълнил докрай нещата.... НЕ СИ ИЗПЪЛНИЛ ДОКРАЙ НЕЩАТА - НЕ ОЧАКВАЙ СЪДЕЙСТВИЕ... ама два чепати характера явно няма да се разберат вече две седмици....

ако bamzo си доплати 40 лв тогава ще има право да си иска от uphero темата ключ за нея и да тръби колко е некоректнен че не добавил 5 реда код за кукита и тнт ако реши да си пусне тема за него колко е некоректен - некомпентентен или каквото решиш без да е обида и щяхме да си я дръжим темата...

а ние щяхме изискаме от uphero (това че чепато е решил да подарява темата си е негов проблем ще трябва да я намери / купи отново) но в момента bamzo е точно в ситуация:



Сайта е спрян поради не плащане!!! - ако си получи страница на която пише това по западните стандарти си e получил точно за каквото е платил частично...



Същото щеше да важи и за uphero ако беше дал темата... през зъби се беше навил да постави кода за кукита (5 реда) можеш да си пусне тема с името на сайта на bamzo и историята как го скъсил която с висока вероятност ще илзиза при трърсене на сайта и която нямаше да махнем от форума по никакви причини докато bamzo не убеди uphero да я махнем дори и да си е доплатил в последствие...



Бих подкрепил всеки един девелопър да си отстоява правата пък дори и чепат (няма значение кой е) предоставяйки само страница на която пише Сайта е спрян поради неплащане!!! - като е ИСТИНА... и обясних казуса с частичното плащане и западните хостинг фирми... в държави измислили капитализма са ги решили тези неща така при частично плащане и бизнес логиката ги следва... на митницата е същото няма да ти пуснат стоката ако си платиш само частично митото и мога да дам още примери ако някой му трябват...


Като и бих подкрепил всеки един клиент който си е ПЛАТИЛ а не си е получил...


Всякакви други опити да се оказва натиск върху Блинки както прави bamzo (внушавайки че бил негов човек затова не взимал решение) или като uphero иска да баннем бамзо сигурно над 10 пъти досега противоречат на НЕ СИ ИЗПЪЛНИЛ ДОКРАЙ НЕЩАТА - НЕ ОЧАКВАЙ СЪДЕЙСТВИЕ...

ПС темата изглежда счупена понеже в секцията Кофа е изключен ббкода

Това ми е последното писане в тази тема-не защото някой ми се е скарал или може да ми накриви шапката.или пък някой е взел страната на друг и т.н.
Отнесох много обиди от хора незапознати със ситуацията-ще го преживея.
Отнесох обвинения че не съм бил направил договор и затова ми се падало да изгоря.
Не съм поискал пари за темата от Иво макар че официално я подари-продаде без да има право,няма и да поискам.Не струвам 140 или 320 или колкото си решите пари.Няма да полвам и продукта му-правят ми нов сайт.
Казах още в самото начало че тези 40 лв няма да ги платя защото има НЕИЗПЪЛНЕНИ АНГАЖИМЕНТИ.Да в множествено число са-има още работи несподелени от мене от хронологията в скайпи.
Няма да ги платя защото не искам да работя с човек на който всяка 2-ра дума е обида за мен,за някой друг и т.н.
Няма да търся друго решение на проблема защото ще навреди на форума,а на мене този форум ми харесва(преди няколко месеца съм се регистрирал но го следя от 5 години).
Дошъл съм тук да ползвам услуги и да си плащам за тях,кога са успешни уговорките-кога не това са подробности.
Аз мойто си го постигнах-доказах че имам причини да не се пуснат тези 40лв и забележете-ПАРИ ПРЕВЕДЕНИ СЛЕД КАТО СЪМ БИЛ ОБИЖДАН,БЛОКИРАН И МИ Е КАЗАНО ДА СЕ СПАСЯВАМ.
Под небето има място за всички.И всеки върви по пътя който е избрал сам.
Желая успехи на всички предприемачи от форума.


П.П. Банко(ако не може да ти говоря на име кажи как да се обръщам към тебе) защо ми я няма репутацията която имах преди да се почне тая прословута сага или са изтрите положителните и са оставени само отрицателните?Много ще се радвам да получа някакъв отговор-ако ще и нецензурен да е.И отново успехи и много работа и пари за всички.
 
Последно редактирано:
От: Спорът @uphero / @bamzo

За пръв път ще пиша в темата. Хора..., изписали сте 400 поста!!! Не можете ли да се разберете? Добавяте се наново в скайп и каквото било, било. Всеки влиза в положението на другия, изяснявате си нещата без караници, довършвате си работата и всички са доволни.
 
От: От: Спорът @uphero / @bamzo

За пръв път ще пиша в темата. Хора..., изписали сте 400 поста!!! Не можете ли да се разберете? Добавяте се наново в скайп и каквото било, било. Всеки влиза в положението на другия, изяснявате си нещата без караници, довършвате си работата и всички са доволни.

Там е работата, че аз съм си изпълнил всичко.
Пиша за да кажа, че съм се свързал и очаквам да прехвърлят темата на спечелилия я.
 
Re: От: Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

П.П. Банко(ако не може да ти говоря на име кажи как да се обръщам към тебе) защо ми я няма репутацията която имах преди да се почне тая прословута сага или са изтрите положителните и са оставени само отрицателните?Много ще се радвам да получа някакъв отговор-ако ще и нецензурен да е.И отново успехи и много работа и пари за всички.

ММ, бъди по-конкретен, защото репутации не се трият, особено като има спорове от този характер. ;) Дай ми скриншт нещо, да видя, защото нямам идея какво е било преди, а реално не съм пипал нищо, не съм и трил, предполагам и другия админ не го е правил. ;) И няма проблем да ми говориш на име. Не виждам защо да не можеш.
 
@Blinky bamzo говори че няма Reputation Power.... понеже постовете в кофата не се броят се пада под 50 поста под 50 репутейшън паура става на нула....

затова и по преди говори и за рязко изчезнали постове понеже -

@ Bamzo

1. всички постове кофата добавят 0 поста към общия ви брой... като имаш 100-150 и повечето от тях в няколко теми като админите ги изхвълят в кофата падаш рязко на до посотве в нормалните секции... и съответно се променят някой параметри

темата като не е в кофа имаш
Posts 157

Rep Power 8

като е в Кофата си на сегашното ниво така че няма световна конспирация срещу теб... и админите не са те трили (освен някой обиди както споемна другия админ)


2 Bamzo просто единия от вас трябва да стане коректен за да може да изискаме от другия а и ти с тези съмнения в начлото (2-3 страница) че не е взел темата а че ти сложил нулата че не била такава цената съвсем се изложи че е на фотошоп че му били аверчета тези дето не те подкрепиха фактурата съвсем се изложи пред колегите и загуби кредибилити...
 

Горе