Спорът @uphero / @bamzo

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@bamzo - отказа да заплати цялата сума, дължи ми 40 лева.





Ако си беше свършил работата докрай нямаше проблем да получиш днес вместо 120лв сумата от 160 лева.
И ако си изтрил хронологията аз я имам цялата мога да ти я дам.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@bamzo - отказа да заплати цялата сума, дължи ми 40 лева.





Ако си беше свършил работата докрай нямаше проблем да получиш днес вместо 120лв сумата от 160 лева.
И ако си изтрил хронологията аз я имам цялата мога да ти я дам.

Във онлайн версията на скайп я има, чакам си парите.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Във онлайн версията на скайп я има, чакам си парите.



Да има я,има и недовършена работа. Има обиди ,има нареждания,има много неща.
Може би щеше да е по-добре да не ти правя превод днес изобщо.
Защото всички са настройчици тук ,а ти специалиста си остави работата недовършена.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да има я,има и недовършена работа. Има обиди ,има нареждания,има много неща.
Може би щеше да е по-добре да не ти правя превод днес изобщо.
Защото всички са настройчици тук ,а ти специалиста си остави работата недовършена.

Няма недовършена рабпота.
Сори бате, но ти изкара мен измамник на дребно за 10 лева, така че не ми говори за обиди.
Може би не трябваше да ти правя услуга изобщо.
Ти реши да не ми плащаш, после ревеш, за "недовършена работа" - добавяне на съобщение за бисквитки.
Кажи и защо съм те блокирал в скайп, чакам си парите ти казах.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Няма недовършена рабпота.
Сори бате, но ти изкара мен измамник на дребно за 10 лева, така че не ми говори за обиди.
Може би не трябваше да ти правя услуга изобщо.
Ти реши да не ми плащаш, после ревеш, за "недовършена работа" - добавяне на съобщение за бисквитки.
Кажи и защо съм те блокирал в скайп, чакам си парите ти казах.



Още вчера ми заяви че няма да оправяш нищо повече, и ме блокира в скайп.А може би не трябваше както казах да ти превеждан никакви пари днес.
Търпях ти обидите,после четох извинения.Така не се работи с клиенти.
Аз съм лаик на тема сайтове и не го крия,не ме е срам да го кажа.Но не обичам да ме хвърлят по пързалката с елементарни похвати и действия.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Още вчера ми заяви че няма да оправяш нищо повече, и ме блокира в скайп.А може би не трябваше както казах да ти превеждан никакви пари днес.
Търпях ти обидите,после четох извинения.Така не се работи с клиенти.
Аз съм лаик на тема сайтове и не го крия,не ме е срам да го кажа.Но не обичам да ме хвърлят по пързалката с елементарни похвати и действия.

Всички тук чакаме да видим с какво съм те метнал по пързалката.

Чакам си парите!!!
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всички тук чакаме да видим с какво съм те метнал по пързалката.

Чакам си парите!!!

И кои сте Вие които чакате.
И аз чаках да си довършиш работата,но така и не дочаках.
Желая ти успех в работата(работиш добре и бързо),но нещо много яко ти куца.Казвам кое е,няма да те оставя да гадаеш.Куца ти отношението към хората,нямаш търпение,прибързваш със заключенията и др.
Може би е по добре да правиш сайтове а друг да води разговорите с клиентите-замисли се.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И кои сте Вие които чакате.
И аз чаках да си довършиш работата,но така и не дочаках.
Желая ти успех в работата(работиш добре и бързо),но нещо много яко ти куца.Казвам кое е,няма да те оставя да гадаеш.Куца ти отношението към хората,нямаш търпение,прибързваш със заключенията и др.
Може би е по добре да правиш сайтове а друг да води разговорите с клиентите-замисли се.

Няма кой да остане спокоен след като го изкарат мошеник на дребно, в случая за 10 лева ставаше дума.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Няма кой да остане спокоен след като го изкарат мошеник на дребно, в случая за 10 лева ставаше дума.


Няма и кой да търпи празни обещания,няма кой да плаща без да знае за какво,няма кой да плати нещо а да не бъде свършено.Повярвай ми.
Така и не ми показа фактурата в пей пал за темата. Подготовка за плащане не ми върши работа - искам фактура да видя.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Няма и кой да търпи празни обещания,няма кой да плаща без да знае за какво,няма кой да плати нещо а да не бъде свършено.Повярвай ми.
Така и не ми показа фактурата в пей пал за темата. Подготовка за плащане не ми върши работа - искам фактура да видя.

Загуби си правото, да видиш каквото и да било вече. Влез в темефорест, подготви поръчка през пейпал и ще видиш колко ти струва темата и сам!!!!

Кое не е довършено?

Пп това е въпросната тема, всеки може да провери дали съм го излъгал или подвел - http://themeforest.net/item/smartmag-responsive-retina-wordpress-magazine/6652608

8314734p.png
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Загуби си правото, да видиш каквото и да било вече. Влез в темефорест, подготви поръчка през пейпал и ще видиш колко ти струва темата и сам!!!!

Кое не е довършено?


Не съм загубил правото - просто фактура няма :).
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пп това е въпросната тема, всеки може да провери дали съм го излъгал или подвел - http://themeforest.net/item/smartmag-responsive-retina-wordpress-magazine/6652608
Снимката която му дадох и се съгласи с нея.
8314734p.png

После поиска да види фактурата и нямаше кой да я покаже.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

После поиска да види фактурата и нямаше кой да я покаже.

[20.8.2015 г. 16:40:00] мд комерс 2015: супер
[20.8.2015 г. 16:40:13] мд комерс 2015: колко пари още трябва да ти преведа
[20.8.2015 г. 16:40:27] Ивайло Костов: колко преведе досега
[20.8.2015 г. 16:40:48] мд комерс 2015: 200
[20.8.2015 г. 16:41:23] мд комерс 2015: и анкетата откъде се пуска
[20.8.2015 г. 16:42:55] Ивайло Костов: Значи колкото и казах че струва темата + 35 лева за превод на 2 файла - темата + плъгин
[20.8.2015 г. 16:43:34] мд комерс 2015: 54 долара ли беше тремата
[20.8.2015 г. 16:43:37] мд комерс 2015: без ддс
[20.8.2015 г. 16:43:54] Ивайло Костов: Бях ти дал колко ми ги взе от пейпал
[20.8.2015 г. 16:43:57] Ивайло Костов: секунда ад проверя
[20.8.2015 г. 16:44:36] мд комерс 2015: виж че не помня и аз
[20.8.2015 г. 16:44:56] Ивайло Костов: 144.16 BGN
[20.8.2015 г. 16:45:03] Ивайло Костов: ми е взело общо
[20.8.2015 г. 16:46:05] мд комерс 2015: тва е темата и плъгин
[20.8.2015 г. 16:46:09] мд комерс 2015: някакъв
[20.8.2015 г. 16:48:44] Ивайло Костов: не само темата е
[20.8.2015 г. 16:48:54] Ивайло Костов: виж назад ти дадох цената колко ше струва
[20.8.2015 г. 16:50:31] мд комерс 2015: 134
[20.8.2015 г. 16:50:36] мд комерс 2015: 135 ЛЕВА
[20.8.2015 г. 16:51:24] Ивайло Костов: ОК, сложило ми е кой знае каква такса, от карата ги е взело не от баланса
[20.8.2015 г. 16:51:34] Ивайло Костов: няма проблем, 134 лева
[20.8.2015 г. 16:51:36] Ивайло Костов: да са
[20.8.2015 г. 16:52:20] http://prikachi.com/images/734/8314734p.png
[20.8.2015 г. 16:52:58] Ивайло Костов: Ок, колкото съм ти казал толкова
[20.8.2015 г. 16:53:19] Ивайло Костов: моя грешка е че не съм гледал колко ми е взело след това
[20.8.2015 г. 16:53:30] Ивайло Костов: но няма смисъл за 8 лева да си губим времето

Влез и генерирай поръчка и ще видиш колко струва темата.
 
От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Влез и генерирай поръчка и ще видиш колко струва темата.


Ти фактура от пей пал имаш ли или нямаш?Какви такси ти излизат после?Таксата на пей пал се поема от продавача.
А превод на панел какво значи?1\3-та от панела или целия?
Постни и обидите,постни простотиите които изписа.
Тези 40 лв ще са за някой който довърши това което ти не си направил,ако трябва и още ще доплатя.
Отново ти пожелавам успех в работата.
 
От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ти фактура от пей пал имаш ли или нямаш?Какви такси ти излизат после?Таксата на пей пал се поема от продавача.
А превод на панел какво значи?1\3-та от панела или целия?
Постни и обидите,постни простотиите които изписа.
Тези 40 лв ще са за някой който довърши това което ти не си направил,ако трябва и още ще доплатя.
Отново ти пожелавам успех в работата.

За какво ти е фактура? Аз колко съм ти казал да ми дадеш за темата? Колкото ми е взело или съм ти казал вече един път? Разбирам да съм искал повече от това което съм казал да има проблем.
Превод на темата пише по-горе, не на панела.
Какво не съм направил?
Колко пъти едно и също да питам? Още с първия си пост, каче че съм те псукал по няква пързалка, дай да я видим тази пързалка.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Фактурата ти е платежното от пейпал - в случая Ъпхеро е платил темата, а ти си длъжен да му я заплатиш до последната стотинка с таксите (в случая той постъпва учтиво, отказвайки някакви 8 лева). Ако си платил на колегата чрез пейпал, също ти е доказателство за разход - принтираш и вписваш в книгата си за разходи. Ако искаш фактура, Ъпxеро може да ти генерира PayPal invoice със всичките екстри по услугата, която изпълнява за теб.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Фактурата ти е платежното от пейпал - в случая Ъпхеро е платил темата, а ти си длъжен да му я заплатиш до последната стотинка с таксите (в случая той постъпва учтиво, отказвайки някакви 8 лева). Ако си платил на колегата чрез пейпал, също ти е доказателство за разход - принтираш и вписваш в книгата си за разходи. Ако искаш фактура, Ъпxеро може да ти генерира PayPal invoice.

Сега ще погледна и в PayPal за фактура ако поискат администраторите, аз погледнах в онлайн банкирането колко ми е взело. Но се вижда, че не съм правил проблем - моя грешка е, че не погледнах колко общо е дръпнало от сметката ми.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Фактурата ти е платежното от пейпал - в случая Ъпхеро е платил темата, а ти си длъжен да му я заплатиш до последната стотинка с таксите (в случая той постъпва учтиво, отказвайки някакви 8 лева). Ако си платил на колегата чрез пейпал, също ти е доказателство за разход - принтираш и вписваш в книгата си за разходи. Ако искаш фактура, Ъпxеро може да ти генерира PayPal invoice.


Темата е платена до последната стотинка.Общо са му преведени 320 лева.200 е поискал за направата на сайта 135 е темата.Така че да не излиза с номера че не съм платил темата.
при всяко плащане в пей пал има invoice (фактура),изключение е само когато пратиш пари като подарък.Няма да доплащам за недовършен превод, и за недовършен сайт.
 

Горе