Спорът @uphero / @bamzo

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Благодаря за поредния комплимент.Няма да те питам от коя планета си,защото ти си от гората.Как са те пуснали да излезеш от нея си е просто загадка.Не можеш ли 1час,1 ден или 1 седмица да не обиждаш(по-големи срокове явно ще са научна фантастика). Това поне направи като не си довършваш работата и като приватизираш теми.

Бамзо се пише не бъмзи.

http://www.dpbkarlukovo.bg/department1.html
 
Re: От: Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Човек стига се излага с тая тема.
това, че си се вързал на някакъв пълен олигофрен не трябва да го раздухваш, а тайно да се срамуваш.

Ти честно ли говориш за излагане? Човека, който за 40 лева насра 10 страници в черният списък, не даде на човека лиценза за темата за която си е заплатил, рева на админите да го банват, изтриха маса неудобни за теб коментари от новата тема, в която по най-просташкият начин подари нещо, което не е твое?

Та говориш на човека, който е изгорял с 4 цифрена сума, че се излага с темата си в която изразява възмущението си?

Честно, не просто ми падна в очите, направо се срина.
Същото се случи и с администраторите, които са решили да ти ходят по ощипаните претенции.
Язък ти за мненията, язък ти за репутацията, язък ти за всичко.
Язък и че реших да отворя форума след толкова време.
 
От: Re: От: Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Ти честно ли говориш за излагане? Човека, който за 40 лева насра 10 страници в черният списък, не даде на човека лиценза за темата за която си е заплатил, рева на админите да го банват, изтриха маса неудобни за теб коментари от новата тема, в която по най-просташкият начин подари нещо, което не е твое?

Та говориш на човека, който е изгорял с 4 цифрена сума, че се излага с темата си в която изразява възмущението си?

Честно, не просто ми падна в очите, направо се срина.
Същото се случи и с администраторите, които са решили да ти ходят по ощипаните претенции.
Язък ти за мненията, язък ти за репутацията, язък ти за всичко.
Язък и че реших да отворя форума след толкова време.

Да, да си плати мизерните 40 кинта. Селски тарикати ли да се толелират?
 
Re: От: Re: От: Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Да, да си плати мизерните 40 кинта. Селски тарикати ли да се толелират?

Да си беше написал шибан договор, в който ясно да му опишеш какво ти дължи и срещу каква сума, където ясно и точно да е упоменато какво си длъжен да изпълниш. Защита за теб, защита за него. В случая и двамата сте некоректни, но твоето си беше жива цигания. Да му държиш темата за заложник, а в последствие да я подаряваш. Просто си жалък.

Тъй, че в тази тема, нямаш право да коментираш и да говориш кой се излага, защото ти явно показа как умееш да го правиш ;)
 
От: Re: От: Re: От: Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Да си беше написал шибан договор, в който ясно да му опишеш какво ти дължи и срещу каква сума, където ясно и точно да е упоменато какво си длъжен да изпълниш. Защита за теб, защита за него. В случая и двамата сте некоректни, но твоето си беше жива цигания. Да му държиш темата за заложник, а в последствие да я подаряваш. Просто си жалък.

Тъй, че в тази тема, нямаш право да коментираш и да говориш кой се излага, защото ти явно показа как умееш да го правиш ;)

Като не иска да си плаща аз как да си взема парите? И 1 лев да беше, няма да се оставя точно такива "бизнесмени" да се ебават с мен.
 
Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Договор. Ползвай това нещо, което се намира между ушите ти. Както казах - той е некоректен, но и ти също. Проблемите ви в комуникацията са си ваш проблем. Научете се да говорите, а и да следвате бизнес отношения. Явно има върху какво да работите.
 
От: Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Договор. Ползвай това нещо, което се намира между ушите ти. Както казах - той е некоректен, но и ти също. Проблемите ви в комуникацията са си ваш проблем. Научете се да говорите, а и да следвате бизнес отношения. Явно има върху какво да работите.

Аз си научих урока вече, даже и на брат ми ще разписвам договор вече, но пък устната уговорка не е ли също договор?
 
Re: От: Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Аз си научих урока вече, даже и на брат ми ще разписвам договор вече, но пък устната уговорка не е ли също договор?

Абе човек ти в гора ли си расъл? Устна уговорка - само с човек, с който или се познаваш или имаш прекрасни впечатления от него. Накратко - след като имате изградено доверие.
 
От: Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Аз си научих урока вече, даже и на брат ми ще разписвам договор вече, но пък устната уговорка не е ли също договор?



Да беше я спазил тая уговорка,да ги беше сложил тея бисквитки,както пое ангажимент.И макар да ми беше казал да се спасявам и да си ме блокирал в скайп щеше да си получиш цялата сума.Само че ти си почнал да ме лъготиш от самото начало.
Кой ти дава право да продаваш или подаряваш нещо което не е твое и не си купил със собствени пари?Кой ти даде право да звъниш на потенциални рекламодатели от мое име и от името на фирмата без да си упълномощен за това.Да не си прокурист на тази фирма без да знам аз.Утре да не се окаже че си ми продал или подарил фирмата или си подписал някой договор от мое име.Опряви си бакиите момче,оправи си държането към хората.
Няколко дни беше на платен стаж при мене за да се види можеш ли да правиш сайтове или не можеш.Аз не мога и ти не можеш-това е резултата.Недовършения сайт нямам намерение да ползвам .Платих си отново и се прави нов сайт,защото много хора от форума ме обвиниха че искам да си спестя 40 лв.Не само не спестявам а давам доста повече,защото съм селски тарикат и т.н.
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

15 страници?

Ако ви плащаха да ги пишете...

Май имате нужда от доза „Противоотрова“.

Колко са ви пропуснатите ползи от това, че се занимавате с глупости?
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Психари. Тая енергия да я бяхте вложили да изкарате някой лев.
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Хайде спрете се вече. То ако всеки почне да пуска сапунки с недоклатени сделки и скам, форума ще се пръсне по шевовете от "контент".....
 
Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Кое ме прави психар-че си отстоявам позицията ли?

Да, прави те точно това. Верно ли за 40 лева опищя форума? Ти си от оня ти "клиенти", дето да бегаш през глава. Бате, един приятелски съвет от мен, ако живота ти е толкова евтин, не си давай мнгоо зор в бъдеще. ;)

Ъпхирала го знаем всички, но знаем колко струва един сайт, а от корепсонденцията ви малко си и попрекалил в исканията си. За това замълчи и бъде нормален, колкото и трудо да ти е. ;)
 
От: Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Да, прави те точно това. Верно ли за 40 лева опищя форума? Ти си от оня ти "клиенти", дето да бегаш през глава. Бате, един приятелски съвет от мен, ако живота ти е толкова евтин, не си давай мнгоо зор в бъдеще. ;)

Ъпхирала го знаем всички, но знаем колко струва един сайт, а от корепсонденцията ви малко си и попрекалил в исканията си. За това замълчи и бъде нормален, колкото и трудо да ти е. ;)

Единственото искане е било да се сложи съобщението за бисквитките.Така че чети и тогава коментирай.И не съм опищял форума за откраднатата тема-пак прочети и коментирай.Точно защото съм нормален си отстоявам позицията и не сипя обиди.Или за тебе е нормално да плащаш,да се се молиш и да не ти е довършен сайта.Да си платил тема и някой друг да я подарява или продава.Бъди нормален по този начин ти но не вярвам да ти хареса.

Простичко ще ви го кажа и се надявам да го разберете.Разчитайки на това че е стар потребител и мислейки се за мноооого велик професионалист(това е мнооого спорен въпрос)Иво се изгаври с поръчката.с мене като клиент и с вас.Аз парите дето изгубих в тоя проект ще ги прежаля и съм си платил за нов сайт.Но нещата излезнаха наяве-просто от срам не си го признавате.И колко струва един сайт ти ми кажи,защото за мене струва колкото клиента и "майстора" се разберат.Ако не се довърши струва по-малко.
 
Последно редактирано:
От: От: Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Единственото искане е било да се сложи съобщението за бисквитките.Така че чети и тогава коментирай.И не съм опищял форума за откраднатата тема-пак прочети и коментирай.Точно защото съм нормален си отстоявам позицията и не сипя обиди.Или за тебе е нормално да плащаш,да се се молиш и да не ти е довършен сайта.Да си платил тема и някой друг да я подарява или продава.Бъди нормален по този начин ти но не вярвам да ти хареса.

Ти къв си смотан не е истина. Ей ти линк https://wordpress.org/plugins/cookie-law-info/installation/ оправя се точно за 2 мин. Ако не можеш да се опрайш с тва, вместо да се занимаваш с онлайн бизнес, сайтове и т.н. и да спамиш форума, изпълни следните 3 стъпки:

1. Изключи си компютъра
2. Хвърли го през прозореца
3. Намери си няква работа, която не е свързана с компютри, примерно на полето, България има нужда от хора, дето да копат
 
От: От: Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Ти къв си смотан не е истина. Ей ти линк https://wordpress.org/plugins/cookie-law-info/installation/ оправя се точно за 2 мин. Ако не можеш да се опрайш с тва, вместо да се занимаваш с онлайн бизнес, сайтове и т.н. и да спамиш форума, изпълни следните 3 стъпки:

1. Изключи си компютъра
2. Хвърли го през прозореца
3. Намери си няква работа, която не е свързана с компютри, примерно на полето, България има нужда от хора, дето да копат

Поредния каруцар.След като е за 2 мин да го беше направил и да си вземе пълната сума.
Какво ще правя и какво ще работя го решавам аз.Може и с копане да съм изкарал парите които давам за сайтове-знае ли се.Срамна работа няма,има свършена и недовършена.
Спам за тебе е някой да си отстоява позицията ли?
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

@бамзо - спри да се занимаваш изобщо с тва, явно не е за тебе. Щом си изкарвал пари с копане, върни се към занята, не съм казал, че е срамно

@Copywriter - Никой не защитавам, ама има два варианта, тука или си с малък бюджет и разбираш, за да може да си оправиш бакиите сам накрая или си с голям бюджет, което се изключва от цялата тая вакханалия. От ника ти разбирам, че хабер нямаш от правене на сайтове и изобщо какво е нужно, за да имаш сайт.

пп. тия червени и зелени картони не ви ли стана ясно, че не ме впечатляват, или тука средната възраст на потребителите е 15 години?
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

@бамзо - спри да се занимаваш изобщо с тва, явно не е за тебе. Щом си изкарвал пари с копане, върни се към занята, не съм казал, че е срамно

@Copywriter - Никой не защитавам, ама има два варианта, тука или си с малък бюджет и разбираш, за да може да си оправиш бакиите сам накрая или си с голям бюджет, което се изключва от цялата тая вакханалия. От ника ти разбирам, че хабер нямаш от правене на сайтове и изобщо какво е нужно, за да имаш сайт.

пп. тия червени и зелени картони не ви ли стана ясно, че не ме впечатляват, или тука средната възраст на потребителите е 15 години?


Точно защото не разбирам съм се договорил да ми бъде направено.Няма как да плащаш и да си го правиш сам.Това че съм подведен и с открадната тема -не му обръщай внимание,то не е важно.
 

Горе