Спорът @uphero / @bamzo

От: От: Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Ти къв си смотан не е истина. Ей ти линк https://wordpress.org/plugins/cookie-law-info/installation/ оправя се точно за 2 мин. Ако не можеш да се опрайш с тва, вместо да се занимаваш с онлайн бизнес, сайтове и т.н. и да спамиш форума, изпълни следните 3 стъпки:

1. Изключи си компютъра
2. Хвърли го през прозореца
3. Намери си няква работа, която не е свързана с компютри, примерно на полето, България има нужда от хора, дето да копат

Тъп коментар. Човек сам решава дали да върши определена работа (без значение от нейната сложност или размер) или да ПЛАТИ НА НЯКОЙ да му я свърши.
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

То няма спор тук вече. Тия 40 лева му излязоха повече на бизнесмено.
Вместо да пускате подобна темата нямаше ли да е по-добре да вземете по-мъжко решение?
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

То няма спор тук вече. Тия 40 лева му излязоха повече на бизнесмено.
Вместо да пускате подобна темата нямаше ли да е по-добре да вземете по-мъжко решение?


Темата е пусната от тебе-просто и сложиха реално заглавие.
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

То няма спор тук вече. Тия 40 лева му излязоха повече на бизнесмено.
Вместо да пускате подобна темата нямаше ли да е по-добре да вземете по-мъжко решение?

Изказа се големия мъжкар! :lol: Я кажи, мис, какво дават по 24kitchen днес?

От тази ситуация ти излезе с простотията да продаваш/подаряваш платени от друг теми...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Спорът @uphero / @bamzo

Не разбирам хората, които нападат бамзо, при положение, че за нападане е ъпченценценценцето на блинки.

Грубо отношение към клиент! Много непрофесионално поведение и реването за 40-те лева го направи той - Бамзо само се защитава.
Бъдете обективни и адекватни и ако нямате аргументи, не коментирайте. Това е по-добре, отколкото да нападате жертвата в този казус.
 
От: Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Една банер кампания може даже да и врътнем. :)

Blinky тази тема е показателна за това дето ти казвах в една друга. Яко наказания и постоянна модерация.Имаш, нямаш време или желание трябва да го правите. Няма тема която да не се обръща за заяждане и някой да обяснява на друг или трети колко е тъп.

По-горе имаше нещо за хвърляне на компа. Честно казано доста от потребителите биха направили услуга и на нас и на себе си ако си спрат нета и си хвърлят компщтрите през прозореца.
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Аз лично видях "работата" която е свършена и смея да твърдя че бамзо е плати към 700 пъти повече от стойността на "изработеното"
И съжалявам че не направих скрийн шот.
Та да се онагледят неспособностите на най-големия .......
Който иначе винаги бърза да е компетентен по всички въпроси и да оплюе труда на другите
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Аз лично видях "работата" която е свършена и смея да твърдя че бамзо е плати към 700 пъти повече от стойността на "изработеното"
И съжалявам че не направих скрийн шот.
Та да се онагледят неспособностите на най-големия .......
Който иначе винаги бърза да е компетентен по всички въпроси и да оплюе труда на другите

Да кача кода?
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Тея теми няма ли как да се направят с вход или нещо от сорта да си ги четат и пишат само който иска
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Спорът @uphero / @bamzo

Е не, обаче като купуваш тема за клиент може поне да му я нагласиш като демото на темата....
Това е най-малкото.

Станчо, не си навирай носа където не ти е работа. Фифиффта също почна по тоя ******** начин и си млъкна.
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Вярно!
Не знаеш колко си прав. Хич не е моя работа.
Това си е между вас двамата и е напълно излишно да занимавате целия форум.
Освен това всички юзъри имат мнение по вашия казус, аз само съм малко по-добре запознат с казуса.
За мен и двамата сте си виновни, или се разберете помежду си или си се разсърдете и не си говорете повече.

Ама и Крумов е прав, форума има отчайваща нужда от по-строга модерация...
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Станчо, не си навирай носа където не ти е работа. Фифиффта също почна по тоя ******** начин и си млъкна.

Ти да не мислиш, че не следя темата бе? Престани да се опитваш да затваряш устата на всеки, който ти казва неща, които не ти изнасят.

Още вчера видях, че темата е преместена отделно за вас двамата и си направих труда да проверя - моите коментари са изтрити.

Въпросът е към Блинки: Защо са ми изтрити коментарите, които са по темата? Защо се изтриват неудобните за uphero коментари и продължава да се толерира неговото поведение? И 50 страници да е темата, пак заключението е едно и също:

И ДВАМАТА ПОТРЕБИТЕЛИ СА ВИНОВНИ

А защо? Няма да се хабя пак да пиша - аргументите са ми изтрити!!!
 
Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Т

А защо? Няма да се хабя пак да пиша - аргументите са ми изтрити!!!

Не са, в темата по-назад са. Лично ги видях при отделянето в тази тема на постовете, които си рязменят от седмица и нещо. ;)
 
Да бе, кво всички скачате за тоя негодник ъпхеро? Допринесъл е с нещо за форума ли? Регистрацията му е необходима тук? Или какво?

Бмазо поръчва услуга. Ъпхеро изсира едно лайно, което не става за нищо + това не праща темата на клиента + това не довършва докрай обещаното. И какво бамзото е некоректен, че не му е доплатил?

Ай сектир, извадете си малко главите от гъзовете и не съдете някого по разноцветните звездички.
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Станчо, не си навирай носа където не ти е работа. Фифиффта също почна по тоя ******** начин и си млъкна.



Млъкна преведено на твоя език значи изтрити мнения.
 

Горе