Среща в гр.Варна

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте,

Имам желание да направя една среща с предприемачите от гр.Варна.
Идеята е да се обмени опит, да си бъдем полезни.

Ако има желаещи, нека да пишат направо в темата ( може и на ЛС - ако искате индивидуална среща )

Дата на срещата : 25.02.2012 ( Събота )

Час : 17:00

Място : Пицария Тремата Мускетари


Информация къде се намери, снимки и допълнителни материали : тук
 
Последно редактирано:
От: Среща в гр.Варна

А каква е темата на срещата?
Къде ще е събирането - в кръчма или конферентна зала? :)
 
Ех, преди 2 седмици бях там на празненство. Защо тогава не се бе случило, щеше да е супер. Градът е супер и с всяка визита започвам да го упознавам все повече и повече. ;)

Давайте, събирайте се. На ваше място бих отишъл, в някое заведение в морската. :)
 
От: Re: Среща в гр.Варна

Тематиката според мен ще бъде главно за Уеб Технологиите - Кои с какво се занимава, базици, обмяна на опит - и т.н
За мястото на срещата не съм и мислил, може да е навсякаде където пожелаете, за мен лично значение няма - стига да няма вход 1000лв :)


Ех, преди 2 седмици бях там на празненство. Защо тогава не се бе случило, щеше да е супер. Градът е супер и с всяка визита започвам да го упознавам все повече и повече. ;)

Давайте, събирайте се. На ваше място бих отишъл, в някое заведение в морската. :)

Може би това е една причина да я посетиш отново.
 
От: Среща в гр.Варна

Много "За"! :)
V.Andreev, може да се сложи крайна дата на записване и според броя - да се определи мястото - кафе/кръчма/пейка... :-]

Много добро предложение, веднага слагам идващата събота - 25.02.2012 за дата.
 
От: Среща в гр.Варна

Перничани няма ли и те една среща да си спретнат?

се разделят на отбор ябълка и черешка...

или те само на лято че сега не се знае кои е скрил винкел в ръкава...
 
От: Среща в гр.Варна

Ей, момчета и момичета - това си е добра идея, още повече, че подобни срещи могат да станат редовни - не пречи всяка седмица да се събираме на по приказка :)
 
От: Среща в гр.Варна

а за софия няма ли, има някои индивиди къде са ми много интересни да ги видя кои са :D
 
От: Re: Среща в гр.Варна

Ех, преди 2 седмици бях там на празненство. Защо тогава не се бе случило, щеше да е супер. Градът е супер и с всяка визита започвам да го упознавам все повече и повече. ;)

Давайте, събирайте се. На ваше място бих отишъл, в някое заведение в морската. :)
Избрал си най-лошото време през годината - зимно време във Варна. Аз не виждам кое му е суперското тогава - дупки, студ, кучета, вятър, облачно, когато вали сняг - мокро, кишаво и т.н. Морската и районите около центъра са добре, но в по-крайните квартали (не говоря вилни зони и подобни) е по-зле положението.

Лятото във Варна няма просто да го коментирам... Съвсем друго си е на морето ;)

За срещата ако се правят по-чести сбирки дано да успея да дойда на някоя, за да се запознаем, но на тази няма да успея.
 
Re: От: Re: Среща в гр.Варна

Избрал си най-лошото време през годината - зимно време във Варна. Аз не виждам кое му е суперското тогава - дупки, студ, кучета, вятър, облачно, когато вали сняг - мокро, кишаво и т.н. Морската и районите около центъра са добре, но в по-крайните квартали (не говоря вилни зони и подобни) е по-зле положението.

Лятото във Варна няма просто да го коментирам... Съвсем друго си е на морето ;)

За срещата ако се правят по-чести сбирки дано да успея да дойда на някоя, за да се запознаем, но на тази няма да успея.
Ама аз и лятото бях. :) Просто сега го видях идея по-празен и можеше да си правиш разходките по-леко. Да и до крайните стигнах при визитата си, но повече се потахме из центъра. Беше яко, не знам. Винаги като отида там ми става едно приятно. Завиждам за срещата там, като цяло. :)
 
От: Среща в гр.Варна

Здравейте, бройте ме и мен стига само да е удобен часа за срещата и мястото. Предлагам механичка, кръчмичка нещо от тоя род :)
 
От: Среща в гр.Варна

Здравейте, бройте ме и мен стига само да е удобен часа за срещата и мястото. Предлагам механичка, кръчмичка нещо от тоя род :)


И аз съм като теб - ако е удобен часа ще дойда. Но удобен час за мен е през деня, понеже не съм от Варна и ще трябва да се прибирам, и за това подозирам, че няма се видим.
 
От: Среща в гр.Варна

Всеки един желаещ може да напише в колко му е най удобно да се проведе срещата.
За мен часът няма значение, ще се съобразя с мнозинството !
 

Горе