Среща на форума Predpriemach.com - 16.06.2017 г. от 20:00 часа в София

Аз съм за, бройте ме
Тебе те преброих дежурно, аз съм втория. За това каах на Славчев, че сме 2-ма до тук и залога от "0" не важи.
 
Хахах Нандито се е притеснила от толкоз кочове, ама нормално, разбирам я, като няма жени за подкрепа. Може би трябва по женски да си излязат ама май ги няма много във форума.
 
Хахах Нандито се е притеснила от толкоз кочове, ама нормално, разбирам я, като няма жени за подкрепа. Може би трябва по женски да си излязат ама май ги няма много във форума.
Че той uphero/sky се притесни, та аз ли няма. :)

Колкото до женската сбирка - би било чудесно. Всички мацки в този форум са готини. Даже с Касиопея бих се радвала да се срещна очи в очи. :)
 
Последно редактирано:
Е, Нанди при толкоз кочове няма от какво да се тревожиш, достатъчно е да си 5/10 и ще бъдеш кралицата на бала :). А, ако се 7-8/10 името ти ще се възпява до следващата среща и бизнеси ще бъдат посвещавани на теб.
 
Е, Нанди при толкоз кочове няма от какво да се тревожиш, достатъчно е да си 5/10 и ще бъдеш кралицата на бала :). А, ако се 7-8/10 името ти ще се възпява до следващата среща и бизнеси ще бъдат посвещавани на теб.

Особено след третата ракия :D
 
Здравейте! Как мина срещата? Аз имах желания да се дойда на тази среща, но бях възпрепятстван тъкмо този ден. То аз почти никой не познавам от форума, освен 1-2 души, но и целта на такива срещи е да се запознаем. При следващо събиране в София ме бройте и мен :)
 
Е, Нанди при толкоз кочове няма от какво да се тревожиш, достатъчно е да си 5/10 и ще бъдеш кралицата на бала :). А, ако се 7-8/10 името ти ще се възпява до следващата среща и бизнеси ще бъдат посвещавани на теб.

Точно затова не исках да ходя на срещата. Щяхме да си станем дружки и после няма с кого да се сдърляш, ей така, от спортна злоба. :)
 
Здравейте! Как мина срещата?
Идеално беше , хем полезно , хем забавно . Хубаво е по-често да има такива срещи.
Точно затова не исках да ходя на срещата. Щяхме да си станем дружки
Ако домакин на форума в Арбанаси е Митьо Пищова и Нандито доиде , не може да ви събере един автобус.:)
 
Здравейте! Как мина срещата? Аз имах желания да се дойда на тази среща, но бях възпрепятстван тъкмо този ден. То аз почти никой не познавам от форума, освен 1-2 души, но и целта на такива срещи е да се запознаем. При следващо събиране в София ме бройте и мен :)
Много хубаво мина. Аз съм много доволен от тази среща и определено ще трябва скоро време да има и друга. Дори сега като се замисля може нещо да организираме някъде декември - предколедно примерно. Хем всички са тук, хем не е чак толкова работно.
 
Какво значи тук, аз съм тук във Варна, ама то не е твоето тук.

Ой Нандиня, ел мамита, не се тревожи винаги ще има кой да наредиш след това. Кажи сега не съжаляваш ли, че не отиде при тез ухилени момци?
 
Има ли някаква документация от срещата ?
Снимки, видео, selfie ?
Има даже и фактура от вечерта за сметката....
 
Има ли някаква документация от срещата ?
Снимки, видео, selfie ?
Има си снимки. Не са много, но са от сърце. :) Документи - имам една фактура снимана, ако се води за някакъв документ, че се е състояла срещата. :)
 
Има си снимки. Не са много, но са от сърце. :) Документи - имам една фактура снимана, ако се води за някакъв документ, че се е състояла срещата. :)
Дейба верно ли изтри моя пост....
 

Горе