Стани богат

deffnews

Well-Known Member
Предаването...
Много скука. Билалов е голяма скука.
 
Мен ме кефи тази реклама с Рачков. "Димитре, събуди се бе"
 
Така и с предаванията....

Виж файлът 22508
Хич не му мяза този цвят на това, уж виолетовото е цвета за мъдрост. пародия, дайте да ги олпюем яко на воля както ни е на сърце. Ами онова подобие с Орлин Горанов?
Манди не харесва Цънцарова, щото е по-умна от нея.
 
Хич не му мяза този цвят на това, уж виолетовото е цвета за мъдрост. пародия, дайте да ги олпюем яко на воля както ни е на сърце. Ами онова подобие с Орлин Горанов?
Манди не харесва Цънцарова, щото е по-умна от нея.
Това е от вицовете в Дир-а.
 
Ето ти нещо интересно за това "велико" предаване: topnovini.bg/novini/881056-stani-bogat-zadade-vapros-bez-veren-otgovor

И другото, което ми направи впечатление, нещо като с 50 000 лв. и ДДС регистрацията, абе тия 100 000 не са ли вече джобни? Едно нормално жилище не може да си купиш, как така ставаш богат с 100 000 лв? Това са ти една кола и една почивка някъде. Нали, говорим и двете да са като хората. :) И тия предавания що все раздават по 100 000 лв? Още един въпрос, върху който да се размишлява.
 
Ее, ми хората масово не са бизнесмени като вас с джобни 100 бона. То предаването е за тях. За бизнесмените предаването е "Стани още по-богат" с 1млн. награда :)
 
Ее, ми хората масово не са бизнесмени като вас с джобни 100 бона. То предаването е за тях. За бизнесмените предаването е "Стани още по-богат" с 1млн. награда :)
Е, кажи ми за 20 години едни 100 000 дали са същите пари сега? За това говорим тук.
 
Е, кажи ми за 20 години едни 100 000 дали са същите пари сега? За това говорим тук.
За това - да, така е. И най-вероятно ще стават все по-малко. Още по протежението на тая година стойността на 100 бона ще намалява още и все повече. Дано е неправилно предположение, но очакванията са точно такива.

100 бона са нищо и на други фонове. Например на фона на знайните и незнайни бандюги, овършали де що има у нас, за които са си баш джобни дневни пари. На тоя фон да даваш 100 бона на някой от потърпевшите редови граждани, под слоган "Стани богат", също е доста смехотворно.
 
Е, кажи ми за 20 години едни 100 000 дали са същите пари сега? За това говорим тук.
Факт. То май и всички риалити предавания в стил ферма, остров и тн. са забили на тая сума от както ги има. При "стани богат" обаче името изобщо не кореспондира с реално забогатяване, дори и ако минеш през всичките въпроси.
 
Не са се замисляли. И 500к да са пак е малък % да бъдат спечелени. Нали се сещаш, че колкото повече пари са, толкова по-трудни ще а въпросите. Всичко е цирк, аудитория и рекламни пакети. Но си прав
 
Да, явно за тях времето е спяло. И първите биг брадъри даваха по толкова, и преди това какъвто формат се сетиш даваше толкова. Някакво късметлийско число явно идва. :) Ама що, така е супер за собствениците на тази продукция, карат си тънката лайсна, има глупендери да ходят да "забогатеят" бързо и всичко е наред.
 
За мен 100 000 са изключително много. На теория могат да се печелят за две предавания време. Тези, които са избрани не трябва да полагат особени усилия.
Ако става въпрос в миналото съм гледал чужди предавания на формата. На практика хора с доста добра обща култура там можеха да вземат милион отколкото тук 20 000.

На мен не ми харесва, че досега участниците са все от един калибър. Махнаха съзтезателния елемент. И всичко е много статично.
 
За мен 100 000 са изключително много. На теория могат да се печелят за две предавания време. Тези, които са избрани не трябва да полагат особени усилия.
Ако става въпрос в миналото съм гледал чужди предавания на формата. На практика хора с доста добра обща култура там можеха да вземат милион отколкото тук 20 000.

На мен не ми харесва, че досега участниците са все от един калибър. Махнаха съзтезателния елемент. И всичко е много статично.
То е и въпрос на кой какво знае, та не претендирам да съм прав, но ми се струва че от 1000лв нагоре въпросите рязко излизат от сферата на общата култура.
На мен би ми било странно накой да отиде там само за парите, даже не мисля че изобщо те са причината. Въпреки това усещането е, че много ги притеснява да не вземеш случайно да уцелиш отговорът. Особено на въпросите над 10 000лв.
 
Тая кака много готино игра. Ние след това си пуснахме повторение на "Последният печели" по БНТ. Е там вече каква секира са въпросите... А дори май няма никаква награда.
 
Тая кака много готино игра. Ние след това си пуснахме повторение на "Последният печели" по БНТ. Е там вече каква секира са въпросите... А дори май няма никаква награда.
Забравяш славата, с която ще ги залее ефира. :) Това е прайслес. :)
 
По БНТ е много концентрирано към това, което си го наричат златен фонд на БНТ и просто задават въпроси и става въпрос за скорост. Освен това Горанов си прави каквото си иска.

В Стани Богат ти дават четири възможни отговора. По начина на конструиране и на водене процентно ще отговорим много повече на въпроси ако участваме в Стани Богат.

Никога не съм участвал в такива игри но се записах наскоро за Стани Богат но пък като подозирам как избират участниците мен едва ли ще ме изберат, да не говорим, че съм някъде под номер 17 000 :)
Изглежда, че досега правят някакъв пиар. Дали ще влязат в някакво обичайно русло, не знам. Но практиката показва, че не се задържат дълго на екран. Не ми допада особено така наречената им анкетна карта.

Ако участвах преди години мисля че бих имал добър шанс да стигна прилична сума.

Според мен замисъла на предаването е балансиран и дава отлични шансове. Говоря специално за шаблона един въпрос - четири опции, три жокера. И елементите знание, логика, късмет и др. Те пък си имат своите козове - пуснат очевиден въпрос нагоре, друг път обратното и хората се объркват. Например задават въпрос със сравнително очевиден отговор за сума от да кажем 3 000 където по техните стандарти се очаква подвеждащ въпрос и започва объркването и двоуменето.

Всъщност това последното е много често срещано. За мен последните две предавания въпросите бяха добри и отговарящи на претенциите за ампоато на предаването. Така наречените класически въпроси в които човек със знания(смътни спомени) и логика има добър шанс да намери отговора без да го знае и ако разбира се камерите и напрежението не му повлияят негативно.

Хареса ми въпроса за това какво има право да сложи футболния отбор спечелил първенството на Италия. Отговорът не го знаех, но все пак понякога гледам футбол. Мисля, че отговорите бяха звезда, щит, ботуш и кръст. Знам, че националните отбори печелили СП на ФИФА си слагат по една звезда за всяка спечелена титла, така че звезда по-скоро го изключих, защото това да имаш звезда явно означава много голямо постижение и остава перманентно, и е доста съмнително при положение, че е имало сигурно стотина сезона в Италия да си слагат макар и временно звезда. Също така съм сигурен, че Милан и Ювентус имат звезди на емблемите. Кръст също ми се стори малко вероятно, защото много отбори в цял свят имат кръстове на емблемите и нещо не се връзва.
Ботуш ми се стори общо взето абсурдно, не ми е известно да се гордеят с това прозвище нито пък имах спомен да съм виждал ботуш по екипите. Ама човека много бързо отсече звезда и не ми даде време сам да стигна до верния отговор щит.
 

Горе