Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Re: От: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Ако съдим по коментарите, да. Но е разпространена и коментирана във FB лъжа.
Сега, истина ли е или не? Харконе, подвеждаш масата....ще ни се отрази зле на самочувствието това. Хората фри апартаменти, а аз фри получавам само картофки с всеки голям Чиз...примерно. :)
 
От: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Ами отново някои не е догледал хубаво...и помислил, че е от сега :)


Харконя явно е внедрен агент на БСП, щом пуска теми със стари и лъжливи публикации.:p
 
От: Re: От: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Сега, истина ли е или не? Харконе, подвеждаш масата....ще ни се отрази зле на самочувствието това. Хората фри апартаменти, а аз фри получавам само картофки с всеки голям Чиз...примерно. :)

Не е истина...
аз чак сега видях, че един от коментарите е от тогава..
реших да проверя от кога е защото в сайта не пише :shock: и чичо гугъл каза, че е на година и половина

Ако е истина - до сега да е раздухано сто пъти...сигурен съм, че още тогава е проверено и от други медии.
 
От: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Харконя явно е внедрен агент на БСП, щом пуска теми със стари и лъжливи публикации.:p

В първото мнение питам, дали е вярно, а що се отнася до статията, посочената в нея дата на публикация е Сряда, 03 Октомври 2012.
 
От: Re: От: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Сега, истина ли е или не? Харконе, подвеждаш масата....ще ни се отрази зле на самочувствието това. Хората фри апартаменти, а аз фри получавам само картофки с всеки голям Чиз...примерно. :)

Никого не подвеждам. Питам, дали е вярно.

Ето публична декларация за имуществото на Фандъкова:

http://register.bulnao.government.bg/2012/D76289F5-CB5B-40E1-A647-E0195953F36546112.xml
 
От: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

В първото мнение питам, дали е вярно, а що се отнася до статията, посочената в нея дата на публикация е Сряда, 03 Октомври 2012.

къде пише 3 октомври? :mrgreen: ако е там където гледам - обзалагам се, че утре ще пише 4-ти :D
 
От: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

къде пише 3 октомври? :mrgreen: ако е там където гледам - обзалагам се, че утре ще пише 4-ти :D

Явно е така. Имат една дата за всички статии - днешната. Когато не виждаш дата на публикация, се хващаш за първата дата, която виждаш.
 
От: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Явно е така. Имат една дата за всички статии - днешната. Когато не виждаш дата на публикация, се хващаш за първата дата, която виждаш.

Явно това им е целта...да вземат да махната датата и от коментарите - така ще продължават да вярват 99.99% от тези които биха разбрали от кога е новината по датата от коментарите.
 
От: Re: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

С безплатното знаете докъде се стига нали ... до капанеца със сиренцето! Човека дал ама какво ще иска в замяна?
Това не го инзтересува висшия държавния служител. Той взима, докато е на власт:)
 
От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Като гледам декларацията, тая Фандъкова е изгледала всички дядовци и баби в София и околността, та е придобила толкова имоти с Договор за гледане...
 

Горе