Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Всичко на всичко три изречения: Кой назначи Пеевски, Оставка (опа това е само една дума), и Червени боклуци. Това са думите на всички протестиращи още от как стана грешката с Пеевски. Интересно къде бяха всички тея протестиращи когато на тиквата правителството правеше гаф след гаф и след него нов.
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Кой предложи Пеевски ? Кой управлява държавата ? Това са актуални въпроси , Орешарски навежда глава ,: не помня... ами като не помниш , оставка. uni-web дори и такива заблудени индивиди като теб , един ден ще се осъзнаят. Само се надявам да не е прекалено късно , когато България я няма на картата. Основното което трябва да асимилираш е че в момента България е политическа , социална и каквато се сетиш криза. Изхода е нови избори догодина , дотогава нови партии ще се появят , които дори и ти да харесаш. Въпреки че ти каза че харесваш всички само да не са герб....
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Гафовете на Бойко са несравними с сегашните злини....
Всичко на всичко три изречения: Кой назначи Пеевски, Оставка (опа това е само една дума), и Червени боклуци. Това са думите на всички протестиращи още от как стана грешката с Пеевски. Интересно къде бяха всички тея протестиращи когато на тиквата правителството правеше гаф след гаф и след него нов.
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

:) Кое е несравнимо?

Мишо Бирата, Буда, Пътешествия с Бистришките Тигри, или скандалните записи излезнали с Борисов, Кокинов и Найденов. Или е по-малко скандално фалшивите бюлетини или фейсбук страници и туитър акаунти за по 50 000 парчето, скандалното представяне на Гребнелиев? Кое щото мога да карам още много!!!!

Гафовете на Бойко са несравними с сегашните злини....
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Всичко на всичко три изречения: Кой назначи Пеевски, Оставка (опа това е само една дума), и Червени боклуци. Това са думите на всички протестиращи още от как стана грешката с Пеевски. Интересно къде бяха всички тея протестиращи когато на тиквата правителството правеше гаф след гаф и след него нов.
Партизанските заучени фрази се реят навсякъде :) Да кажем,че хората са решили,че не искат повече да търпят да се гаврят с тях?Или една кражба не се счита за кражба,ако преди години не е бил заловен крадецът?"РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАДЕЙ", 3 думи показват какво точно се прави в момента с обществото.Имам въпрос към всички,които смятат,че протестиращите и студентите имали грешни искания и тем подобни - ЗАЩО НЕ СТЕ ТОЛКОВА ВЗИСКАТЕЛНИ КЪМ УПРАВЛЯВАЩИТЕ ВИ 20 ГОДИНИ?АКО БЯХТЕ ВЛОЖИЛИ ЕНЕРГИЯТА СИ В ТОВА ДА БЪДЕТЕ СИЛНИ СРЕЩУ ВЪЛЦИТЕ,А НЕ СРЕЩУ ОВЦИТЕ СЕГА НЯМАШЕ ДА ЖИВЕЕТЕ КАТО МИШКИ !
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

И още да допълня кое пак е несравнимо? Да изхарчиш над 9 милярда резерв или да теглиш 1 милярд заем за да обършеш задника на един цървул! Въобще тези дето ми го защитавате направо нямам думи......
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

И още да допълня кое пак е несравнимо? Да изхарчиш над 9 милярда резерв или да теглиш 1 милярд заем за да обършеш задника на един цървул! Въобще тези дето ми го защитавате направо нямам думи......
Едно си баба знае,едно си баба бае...
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Когато през 90-те години някой вдигнеше глас срещу разграбването при Беров или срещу безумията на "масовата приватизация", дежурните тръбачи на укрепващата червена олигархия предупредително крясваха: "Ти какво, да не би да искаш да върнеш на власт Филип Димитров - онзи луд, онзи..." Когато след 2001 г. някой протестираше срещу рафинирания и удивително безсрамен грабеж на управлението със "синя кръв" или срещу откровено бандитската Тройна коалиция, пропагандните брокери на пост-милиционерската мафия застрашително ръмжаха: "Ей, ти, да не би нещо за Иван Костов да си се затъжил...?" Ако днес някой публично се обяви срещу марионетките на корпоративно-търговската общност на власт, яростните дудуци на неизменно прогресивните сили изскачат в транс и вопият: "Този иска да върне Бойко и Цецо на власт..." Пригласят им ниско платените гъдулки на свободния от всякакъв срам наакан печат: "Е-то-о, соросоидите и кръгът Капитал тикат Плевнелиев да прави служебно правителство..." Има ли нещо общо между Филип Димитров, Иван Костов, Бойко Борисов и Росен Плевнелиев? Съмнявам се ... нищо общо няма. С изключение на едно - червено-кафявата партия и производната й милиционерска олигархия вече 25 години не могат да попаднат на опозиция... Не могат да си намерят опоненти по вкус...
Още

Много добре казано, мисля, че много точно пасва на посоката в която тръгна темата...
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Явно ББ е накърнил икономическите интереси на uni-web повече, отколкото на СлТрифонов.

А аз го мислех за скромен уеб разработчик...
 
От: Re: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

А тези от УНСС били окупирали някаква чалготека в Студентски град. ;) Ето това вече ме притеснява. :D :D :D


Не точно. От днес е окупирана и една от залите в УНСС. На този етап само една, за да не се пречи на искащите да учат. Важна е символиката - беше прекъсната (всъщност прекъсната не е точната дума, защото въобще не намери смелост да се появи) лекция на Румен Гечев , депутат от сегашното и министър от Виденовото правителство. По- старите от вас сигурно добре са запознати с глупостите на "експерта по хиперинфлацията", аз само съм чувал легенди. :)
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

https://bg.wikipedia.org/wiki/42_Народно_събрание

Ето кои предложи делян пеевски в wikito какво пише прочетете го

от 14 юни 2013, когато депутатите от Коалиция за България, ДПС и Атака избират за шеф на ДАНС противоречивата кандидатура на Делян Пеевски, предложена от премиера Пламен Орешарски, но от 2 юли 2013 се провежда и контрапротест в подкрепа на правителството, който съответно пък настоява за оставката на президента Росен Плевнелиев.
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Кой е бащата на Пеевски? КОЙ? КОЙ?
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Добър ден на всички,
Изчетох повечето коментари по темата. Първо искам да благодаря на всички, които подкрепят окупаторите на 321 аудитория във ВТУ. Аз съм един от тях. Не съм платен. Никой от нас не е платен. Повечето от нас са протестирали и срещу правителството на ГЕРБ, и срещу сегашното. Не крием, че още на втория ден имаше опити от някои партии за подкуп, но организаторът Светлин Тачев директно затвори телефона. Ще отбележа някои неща около нашата окупация - натискът срещу нас е жесток. И от ръководство , и от Студентски съвет, който изобщо не е студентски, а организация на ВМРО - не знам дали там има човек, който не е член на тази партия. Всичките са или пияници, или пияници и продажници в едно. Казват, че политизираме нещата - тогава нека отговорят какво прави огромният транспарант на ВМРО точно на главния вход на Ректората? Нека ректорът отговори защо въведе казармен ред и в университета не се допускат хора, които не учат или работят във ВТУ. Защо не се допуснаха студенти от СУ на публично мероприятие в Аулата? Знаем, че няма да получим отговори. Знаем и че още нощи ще бъдем принудени да спим в студената зала без право да пуснем печка. Но това ни сплотява още повече. В понеделник (4.11.2013) ще поставим исканията си пред Ректора на срещата-разговор със студенти на тема "Проблеми на висшето образование". Посетете сайта ни - occupyvtu.eu , в който публикуваме всичко случващо се около окупацията. Бяхме заплашвани, че ще останем без крака,ръце и уши. Ректорът лъжеше за пропуска в ректората - имаме доказателство, че той лъже - публикувано е в сайта. Тепърва предстои да разкриваме още неща. Имаме голяма нужда от подкрепа - предимно морална. Защото тук настройват студенти срещу студенти и всякакъв опит за информация на студентите от наша страна бива моментално блокирана. Затова разчитаме на медиите и онлайн присъствието. Благодаря още веднъж на всички за подкрепата.
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Хората не искат да се управляват старите. Тези които са от 20 години в парламента.

ГЕЯ който НЕ е българин (за самосъзнание да не говорим) и няма един работен ден - хората не искат такива
много от тях (предаването на Господарите го потвърждава) НЕ подкрепят и ГЕРБ
но това не означава, че трябва да се примирят със сегашните

тези да си вървят, ще дойдат другите стари (което не е сиг) - айде пак протести и така докато се променят
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Всичките са или пияници, или пияници и продажници в едно.

Ако искаш да те приемат по-сериозно, не бъди "жълт". Не се учи от тези в НС, нито от техните "медии".
Успех!
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

И за Вигенин може да говориме много, за Пчеличката Мая и моя любимец Миков и всички комикс персони у лЕво!

Жалко, че все по-рядко виждам башибозуците Р. Овч. , Р. Петков, Агент Гоце, Бай Янаки Стоилов и прочие популярни "червени демократи"!

Обаче най-добрият, от най-добрите 5 е Ники Барков, който лично аз обожавам и ще гласувам за него на следващите избори :lol:
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Добър ден на всички,
Изчетох повечето коментари по темата. Първо искам да благодаря на всички, които подкрепят окупаторите на 321 аудитория във ВТУ. Аз съм един от тях. Не съм платен. Никой от нас не е платен. Повечето от нас са протестирали и срещу правителството на ГЕРБ, и срещу сегашното. Не крием, че още на втория ден имаше опити от някои партии за подкуп, но организаторът Светлин Тачев директно затвори телефона. Ще отбележа някои неща около нашата окупация - натискът срещу нас е жесток. И от ръководство , и от Студентски съвет, който изобщо не е студентски, а организация на ВМРО - не знам дали там има човек, който не е член на тази партия. Всичките са или пияници, или пияници и продажници в едно. Казват, че политизираме нещата - тогава нека отговорят какво прави огромният транспарант на ВМРО точно на главния вход на Ректората? Нека ректорът отговори защо въведе казармен ред и в университета не се допускат хора, които не учат или работят във ВТУ. Защо не се допуснаха студенти от СУ на публично мероприятие в Аулата? Знаем, че няма да получим отговори. Знаем и че още нощи ще бъдем принудени да спим в студената зала без право да пуснем печка. Но това ни сплотява още повече. В понеделник (4.11.2013) ще поставим исканията си пред Ректора на срещата-разговор със студенти на тема "Проблеми на висшето образование". Посетете сайта ни - occupyvtu.eu , в който публикуваме всичко случващо се около окупацията. Бяхме заплашвани, че ще останем без крака,ръце и уши. Ректорът лъжеше за пропуска в ректората - имаме доказателство, че той лъже - публикувано е в сайта. Тепърва предстои да разкриваме още неща. Имаме голяма нужда от подкрепа - предимно морална. Защото тук настройват студенти срещу студенти и всякакъв опит за информация на студентите от наша страна бива моментално блокирана. Затова разчитаме на медиите и онлайн присъствието. Благодаря още веднъж на всички за подкрепата.
Като помощ друго освен да пожелая успех не се сещам. И аз протестирах срещу Бойко и продължавам да недоволствам срещу неговите другари, които сега управляват. Докато не се промени системата да избираме наши представители вместо партии (т.е. в НС да имаме народни, а не партийни представители) и докато не се появи онлайн система за постоянно следене кой депутат отишъл на работа и какво гласувал, трябва да има протести. Депутатите трябва да почнат да работят за народа. Всеки от тях поотделно да бъде назначаван (и уволняван при нужда) от народа и да се отчита (най-евтино ще е по интернет) за да заслужи доверие и заплата.
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Искаме да съобщим, че днес за пореден път имаше заплаха срещу нас, при това вече нещата загрубяват. Бяхме нападнати направо в аудиторията - occupyvtu.eu/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%88%D0%B2%D0%B0%D1%85%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/ Тук можете да прочетете изявлението до медиите. След това се появи информация от говорителя на ОД на МВР - ВТ, че не е имало човек с оръжие в залата. Но ние повече вярваме на очите си. В сайта ни ще наемрите и официалното опровержение. В понеделник (4.11.2013) имахме среща срекатора, деканите и Студентски Съвет. Искаха да ни изпързалят и да гласуваме някаква тяхна декларация и исканията да минат под тяхната шапка. Въпреки че медиите го отразиха така - че сме се споразумяли, номерът не мина - това също бе опровергано (че подкрепяме СС) и също го има в сайта ни. Нещата при нас загрубяват, особено след като подписахме Общата декларация на студентите вчера. Въпреки заплахите, окупацията продължава. Няма да ни уплашат, само ни е нужна подкрепа от студентите и гражданите.
 
От: Студентите окупираха ВТУ, да ги подкрепим!

Хубаво сте написали кои сте ама За какво се борим? Стои празно на сайта ви, а и вие сте едни от тези които сами казахте, че нямате политически искания. Оправете си сайта, че така стои постно.

Искаме да съобщим, че днес за пореден път имаше заплаха срещу нас, при това вече нещата загрубяват. Бяхме нападнати направо в аудиторията - occupyvtu.eu/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%88%D0%B2%D0%B0%D1%85%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/ Тук можете да прочетете изявлението до медиите. След това се появи информация от говорителя на ОД на МВР - ВТ, че не е имало човек с оръжие в залата. Но ние повече вярваме на очите си. В сайта ни ще наемрите и официалното опровержение. В понеделник (4.11.2013) имахме среща срекатора, деканите и Студентски Съвет. Искаха да ни изпързалят и да гласуваме някаква тяхна декларация и исканията да минат под тяхната шапка. Въпреки че медиите го отразиха така - че сме се споразумяли, номерът не мина - това също бе опровергано (че подкрепяме СС) и също го има в сайта ни. Нещата при нас загрубяват, особено след като подписахме Общата декларация на студентите вчера. Въпреки заплахите, окупацията продължава. Няма да ни уплашат, само ни е нужна подкрепа от студентите и гражданите.
 

Горе