Стъпка на луната 2

dalasweb

Well-Known Member
Миналия век само веднъж е стъпвал човек на луната, да не би марсианците вече да не им разрешават:)
 
От: Стъпка на луната 2

Има сериозни опровержения на това дали изобщо е стъпвано там ...
 
От: Стъпка на луната 2

Американците са ходили по Луната.
Най-голямото доказателство е при руснаците.
Те са ги следяли от близо, при тоя медиен шум и надпреварата между тях, ако не се е случило, представяте ли си какъв шум щеше да предизвика съветската пропаганда.
Използвали са ръкета наречена Луна 14 за да наблюдават цялата операция. Даже някой твърдят че на нея е имало модул който да прибере американцита в случай че нещо се издъни и космонавтите немогат да се върнат на Аполо.
 
От: Стъпка на луната 2

Внася малко светлина върху въпроса, а и е хубаво мотивационно видео:

[video=youtube;rmKlA_UnX8c]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rmKlA_UnX8c[/video]
 
От: Стъпка на луната 2

Тя луната е по наблизо - защо не я завладеем първо нея после МАрс Сатурн и етц
 
От: Стъпка на луната 2

На кого по дяволите му пука какво вярва групичка българска форумна паплач по подобен въпрос?

НАСА!, минимум :lol:

знам ли :), ти за кого мислиш?
 
От: Стъпка на луната 2

За да няма инсинуации и да има природно равновесие, както и политическо, да включим и космическото, поне в нашия си земен двор от Космоса, пийте водка Сталичная с Coca-Cola!
 
От: Стъпка на луната 2

За да няма инсинуации и да има природно равновесие, както и политическо, да включим и космическото, поне в нашия си земен двор от Космоса, пийте водка Сталичная с Coca-Cola!
Столичная с кокакола.... Май био доматите са ти промили мозъка:). Столичная се пие със Столично тъмно (филмът не се препоръчва за лица под 18 години):D
 
От: От: Стъпка на луната 2

Столичная с кокакола.... Май био доматите са ти промили мозъка:). Столичная се пие със Столично тъмно (филмът не се препоръчва за лица под 18 години):D
Скапан хейтър! :D :p

Дълго мислих и за обратен вариант - руски квас/кефир с ..., ама тъй и не се сетих за американски дестилиран концентрат... :confused:

А иначе съм пил Сталичная с Жигулёвское на бяла колосана покривка и казашки саби почти в центъра на Москва - Это совсем рядом, на 15 км от центъра. Не го препоръчвам и на лица над 18 год...
 
От: От: От: Стъпка на луната 2

Скапан хейтър! :D :p

Дълго мислих и за обратен вариант - руски квас/кефир с ..., ама тъй и не се сетих за американски дестилиран концентрат... :confused:

А иначе съм пил Сталичная с Жигулёвское на бяла колосана покривка и казашки саби почти в центъра на Москва - Это совсем рядом, на 15 км от центъра. Не го препоръчвам и на лица над 18 год...
Мадъфъкъ бе брато:DКак шъ микажъш чесън скапан хейтър:) То тва иде директно от необятните крайщъ на първосигналната ми система. Моем те запознаем с нея, пък да си мерите доматитя с нея:)
 
От: Стъпка на луната 2

Прочетете за Аполо 20. Или е е вярно, или не са стъпвали :)
 

Горе