Събиране на форума 2017

Среща на форума

  • София

    Votes: 21 43.8%
  • Варна

    Votes: 9 18.8%
  • Трявна

    Votes: 1 2.1%
  • Габрово

    Votes: 2 4.2%
  • Стара Загора

    Votes: 1 2.1%
  • Пловдив

    Votes: 4 8.3%
  • Троян

    Votes: 2 4.2%
  • Пунта Кана

    Votes: 7 14.6%
  • Бургас

    Votes: 1 2.1%

  • Общо гласове
    48
  • Poll closed .
В тоя форум не останаха други освен е**чи, шибачи, тежкари, биячи и т.н. Е*ем ти сбирката дето ще става...
 
Тоест бодваш мъже, които искат да бъдат бодвани ? Падна ти реномето на мъжага... сега стана обикновенно педерастче... Май няма те поканят на срещата.
Щом се считаш за мъж, който иска да бъде боднат, ще си прежаля реномето на мъжага но пък ще утвърдя твоето на обикновенно педерастче :)
 
В тоя форум не останаха други освен е**чи, шибачи, тежкари, биячи и т.н. Е*ем ти сбирката дето ще става...
Аз го чакам да се напълни с предприемачи :) но за сега нъцки.
 
Щом се считаш за мъж, който иска да бъде боднат, ще си прежаля реномето на мъжага но пък ще утвърдя твоето на обикновенно педерастче :)
Хах всеки отговор просто повтаряш същите думи като мен! Вложи малко мисъл в обидите , другия път може да се получи да си оригинален. Пък и в крайна сметка на тая хипер предприемаческа среща ако всичките са такива заядливи бабки като теб по добре да не се състои!
 
Добре , засега София има най много гласове. Преди да се избиете като кучета, искам да подчертая, че срещата ще е в края на май месец. Само хора от форума.
 
С тая липса на съпруги убихте всичко мъжко в мене. :(
Ако имаше предложение за момичета на повикване, щях да ви разбера. Но така - на сухо, ми напомняте на казарма. Явно на младежта ѝ е интересна казармата.
Но тя никога не е била ден или два.
Ако сте такива въздържатели, то нека срещата продължи две години.
 
Добре , засега София има най много гласове. Преди да се избиете като кучета, искам да подчертая, че срещата ще е в края на май месец. Само хора от форума.

В София може да се събирате колкото си искате, това не е събиране на форума. Но явно софиянци са мързеливи, скръндзи.
 
Последно редактирано:
Хах всеки отговор просто повтаряш същите думи като мен! Вложи малко мисъл в обидите , другия път може да се получи да си оригинален. Пък и в крайна сметка на тая хипер предприемаческа среща ако всичките са такива заядливи бабки като теб по добре да не се състои!
Ще вложа мисъл, когато спреш да се държиш като безмозъчна клетка с атрофирал организъм прикрепен към нея. Не знам в коя дупка съм ти бръкнал с телена четка в някой светъл момент от миналото, но единствената заядлива бабка тук, която успя да обърне майтап на полемика си ти. Среща с теб и без теб пак ще има, така че спри да се газираш.
 
В София може да се събирате колкото си искате, това не е събиране на форума. Но явно софиянци са мързеливи, скръндзи.
Що бе бате? Аз софиянец във Варна ги правим. На мен където ми кажеш, там. Но едно е сигурно, ако отидем на хотел само там може да си обърнем внимание. И ще е за целия уикенд примерно.
 
Ще вложа мисъл, когато спреш да се държиш като безмозъчна клетка с атрофирал организъм прикрепен към нея. Не знам в коя дупка съм ти бръкнал с телена четка в някой светъл момент от миналото, но единствената заядлива бабка тук, която успя да обърне майтап на полемика си ти. Среща с теб и без теб пак ще има, така че спри да се газираш.
Голям си майтапчия бил. Все по дупки бъркаш , пориш ги като риби....поредния недоклатен мишок дето се има за голямото добро утро с ОГРОМНО самочувствие дето другите не са му на нивото. Всяко твое мнение е заяждане , обида или опит да се правиш на велик - като не визирам само сегашната кратка комуникация, а по принцип със всички в форума. За срещата грам не се газирам , аз не съм в България , а ти на срещата бъркай по-дупките на колегите щом ти е голям мерак да демонстрираш малкото педерастче заключено в теб. Хайде с здраве :)
 
Вие от сега сте тръгнали да се карате пък си представям на живо какво ще бъде...
 
Що бе бате? Аз софиянец във Варна ги правим. На мен където ми кажеш, там. Но едно е сигурно, ако отидем на хотел само там може да си обърнем внимание. И ще е за целия уикенд примерно.

Да, тематично събиране във Варна, в София, Пловдив... това е едно. Ама национална, обща сбирка на форума в София... малко нелогично звучи. Къде отиде идеята да се видим за един уикенд (петък-неделя), с жените, гаджетата, да разпуснем и със задължително правило: Без телефони, умнофони, интернет, ноутбукове. Да се излезе малко от мрежата.
 
Да, тематично събиране във Варна, в София, Пловдив... това е едно. Ама национална, обща сбирка на форума в София... малко нелогично звучи. Къде отиде идеята да се видим за един уикенд (петък-неделя), с жените, гаджетата, да разпуснем и със задължително правило: Без телефони, умнофони, интернет, ноутбукове. Да се излезе малко от мрежата.
Е, че защо да е нелогично? Ако си от Варна или Пловдив, какъв точно уикенд ще направят живеещите там. Те са си местни и пак ще са само за джамборето вечерта.

Трявна, Елена, нещо по екзотично ще е може би идеално.
 
Понеже ще са със жените... и ще си пият кротко количките и ще са първи дружки...
Колата е вредна. Жената е по-дива от мен.
 
Що не щете Пунта Кана, бре?
 
Що не щете Пунта Кана, бре?
Щото много скъпо. Cross-а може си го позволи. Ние само ше цъкаме с език и ше въздишаме.... а и xainov може да се го позволи
 
Щото много скъпо. Cross-а може си го позволи. Ние само ше цъкаме с език и ше въздишаме.... а и xainov може да се го позволи
Викаш не е за такива скъсаняци като нас. :) Ще трябва на всички да ни е по джоба. :)
 

Горе