Събиране на форума 2017

Среща на форума

  • София

    Votes: 21 43.8%
  • Варна

    Votes: 9 18.8%
  • Трявна

    Votes: 1 2.1%
  • Габрово

    Votes: 2 4.2%
  • Стара Загора

    Votes: 1 2.1%
  • Пловдив

    Votes: 4 8.3%
  • Троян

    Votes: 2 4.2%
  • Пунта Кана

    Votes: 7 14.6%
  • Бургас

    Votes: 1 2.1%

  • Общо гласове
    48
  • Poll closed .
Ако е за свинщина, ще обърна света, ще дойда и аз! Ако е тип беседа, не ми се занимава.... Къде няма значение, където кажете там. Ако е във Варна ще поема част от организацията, резервации, кръчми, каквото трябва.... Около Варна има няколко изолирани заведения, много подходящи.
 
Е, че защо да е нелогично? Ако си от Варна или Пловдив, какъв точно уикенд ще направят живеещите там. Те са си местни и пак ще са само за джамборето вечерта.

Трявна, Елена, нещо по екзотично ще е може би идеално.

Точно поради тази причина говоря за нещо такова.

Преди няколко дена на конфа направихме бира+пица верни авери на Кривото при НДК. 15+ човека, 2 маси и сметка от над 250+ лева. Малко след това те видях и тебе де... и срамежливия лисик тоже.
Но - не очаквай да се юрна от другия край на страната за бира и пица заедно със 10 човека дето не ги знам.
 
Викаш не е за такива скъсаняци като нас. :) Ще трябва на всички да ни е по джоба. :)
Всеки тръгва от някъде. Много слабо гласуването за срещата. Хайде колеги, само веднъж ще е събирането на форума за тази година.
 
Аз съм за пунта кана. Ама за нова година на круиз по карибите, така че организирам "гъзарски" предприемачески вип събор, таксата за участие само сега на промо цена за форумни тарикати е по 100 евро на човек при минимум 30 човека, че круиза е 3 бондака евра. На тва вип мероприятие ще разискваме въпроса как да отидете на круиз без пари, щот сте скръндзи, организирайки вип среща за други гъзари от форума. Специален гост-лектор по въпроса ще съм аз.
Записвайте се
 
Записвам се на темата :)
 
Аз съм за пунта кана. Ама за нова година на круиз по карибите, така че организирам "гъзарски" предприемачески вип събор, таксата за участие само сега на промо цена за форумни тарикати е по 100 евро на човек при минимум 30 човека, че круиза е 3 бондака евра. На тва вип мероприятие ще разискваме въпроса как да отидете на круиз без пари, щот сте скръндзи, организирайки вип среща за други гъзари от форума. Специален гост-лектор по въпроса ще съм аз.
Записвайте се

Помисли малко за брандирането, сега са модерни конференциите с много лектори. Може примерно PredpriemachConf или ForumBadAssConf, или каквото искаш, само да има Conf накрая.

Като стана дума за лектори, може да се включа и аз на тема "Как да отидеш на Круйз, не само безплатно, ами като лектор хонорис кауза" :p

По темата, че май това ми е първият спам коментар - ако ще е лятото хора, нека да не е на морето, защото там обикновено е такава навалица и без това, че най-много да се загубим в тълпата :) Освен ако някой няма VIP Частна вила + басейн и плажна ивица, само да не излезе по-дебело от Пунта Кана :D

Със здраве!
 
Всеки тръгва от някъде. Много слабо гласуването за срещата. Хайде колеги, само веднъж ще е събирането на форума за тази година.
Тръгвам от север, 1000 км от София. Дегизирана като колега, че липсва обръщение към колежки... :D Майтапът настрана. Няма да ви развалям ергенското парти. ;)
 
Я споделете какво се е случвало на предишните сбирки :) Останах с впечатление, че ще има само мъже на тази среща и като ви гледам писаниците се поотказах. Не можете ли да измислите нещо по-продуктивно, където човек може да понаучи нещо? Някоя лекция например?
 
Имаше само мъже, да, така беше. Последна пак беше във Варна, защото така се организираме. Нямам нищо против и тук да направим, в София. Май и тази година варненци ще имат среща. :) Не е нещо формално, но пък се събираме не малко хора за такава бърза организация. Последна беше в едно заведение на крайбрежната.... Забравих името му. Георги, Галин, Андреев и още няколко човека тук знаят.
 
Аз съм за Варна и София, защо не може да се гласува за няколко места?
Еми аз съм за всякъде. Костенец не е зле, Търново, Трявна..... Просто тези във Варна се организират някак бързо и хората са си там в този сезон, говоря за лятото. Иначе ми се иска и тук да направим нещо голямо. В София. А голяма организация извън големите градове мисля, че ще е сложено, но пък ще е по весело, определено. ;)
 
Лятото на 2015г бяхме в заведението "Massa Kitchen"
2014г се бяхме скрили в "Ресторант НЕМО - Fish Garden"
 
Имам една идея :) да ли ще Ви хареса не знам.

Може да направим нещо малко по - голямо и сериозно. Имам познати в гр.Варна които държат "StartUp Center Varna" - Залата е около за 30-40 човека и е точно до Морската градина. Идеята ми е да я наемим за 2-3 часа и всеки да сподели нещо полезно и после да ходим да ядем и да пием :)
* Аз мога да се погрижа за формалностите ( наема/ и другите подробности )
 
Вие се избихте преди да стане още срещатата бе хора:)
 
Тръгвам от север, 1000 км от София. Дегизирана като колега, че липсва обръщение към колежки... :D Майтапът настрана. Няма да ви развалям ергенското парти. ;)

Ела ми на мен на гости в София. Винаги си добре дошла!!!!! Да не вземам аз от евтините билети на WizAir за Братислава и да кацам :).
 

Горе