Събиране на форума

Габрово и Трявна са в средата но е по-добре според мен Стара Загора или Пловдив заради магистралите .
Те тия магистрали вече не се ли сдухаха? :)

В Стара Загора има готини места за такъв тип събития. Например ходих миналата годна по това време в http://www.hotelstarazagora.eu/bg/ Много хубаво място и наистина си струва парите. ;) Ама е малко над средното ниво. Но пък е доста добро.
 
@mobilio е дал предложение. Прави си график кога лично той ще може да посети този хотел и пуска локацията, датата и всички други подробности пък който иде. После същото нещо може да го направи друг човек и така да станат срещите традиционни. То ако се чака на организация и всички да са свободни на една дата срещата ще е ~ 2056 г през някоя люта зима. :D
 
Най-важното е да съгласувате нещата с графика на @cross! Да не се окаже случайно, че лети за Чикаго.
100% гаранция, че ще има доста повече желаещи, ако срещата включва и снимка с пресловутата кола 200 бона :D
 
Най-важното е да съгласувате нещата с графика на @cross! Да не се окаже случайно, че лети за Чикаго.
100% гаранция, че ще има доста повече желаещи, ако срещата включва и снимка с пресловутата кола 200 бона :D
Поне няма сняг да му направят демидж за едно € 30К. :)

Това е добра инициатива и мисля, че лятото всеки може да си отдели някой уикенд за такава среща. Въпросът е да е удобно за всеки.
 
Най-важното е да съгласувате нещата с графика на @cross! Да не се окаже случайно, че лети за Чикаго.
100% гаранция, че ще има доста повече желаещи, ако срещата включва и снимка с пресловутата кола 200 бона :D
Аз предлагам да я направим срещата в Пунта Кана примерно, че да не идва чак до България, ми направо по домашни чехли. Очаквам и Xainov да събере борда на директорите и всички акционери на Теленор и да дойдат с някоя сувалка.
 
Значи имаме като предложения - София, Варна, Трявна, Габрово за сега. Чакаме и други да се включат и да си избереме място за среща.
Засега - София, Варна, Трявна, Габрово, Стара Загора, Пловдив, Троян, Пунта Кана
 
Това е добра инициатива и мисля, че лятото всеки може да си отдели някой уикенд за такава среща. Въпросът е да е удобно за всеки.
Удобно, неудобно, ще си довлечеш мързелия задник.
 
Б
Няма да идвам ама темата се очертава да е интересна
Абе какво няма да идваш, работата няма да избяга. Броя те и теб.
 
Торбалана ще дойде и той. Шерифа и той ще си домъкне статистическия задник на срещата.
 
Торбалана ще дойде и той. Шерифа и той ще си домъкне статистическия задник на срещата.

Шерко го слагам във багажника и нема мърдане ;) даже го знам и къде живее
 

Горе