Съвети и идеи за сайта ми :)

Re: От: Re: Съвети и идеи за сайта ми :)

И аз това му предложих на колегата, но не искa. Ще говоря пак с него :) Благодаря за съветите.

Кое? За Дискъшън бордът ли? Да, мисля, че ще му напомпа още сайта с не малко съдържание. ;) А и както казах, ще е и полезен за всеки, който ги чете мненията на хората. ;) Една Ванила и ще заспи. Ее, малко ще се озорите с синхронизацията към темата, но ще се получи. Почти винаги е ставало. :)
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Ми питaм зa трaфикa евенруaлни дa дaм съвет. Тaргетирaнa ФБ реклaмa нa клик ще свърши рaботa.
 
От: Re: От: Re: Съвети и идеи за сайта ми :)

Кое? За Дискъшън бордът ли? Да, мисля, че ще му напомпа още сайта с не малко съдържание. ;) А и както казах, ще е и полезен за всеки, който ги чете мненията на хората. ;) Една Ванила и ще заспи. Ее, малко ще се озорите с синхронизацията към темата, но ще се получи. Почти винаги е ставало. :)
Предложих му да пуснем форум или нещо подобно в което всеки може да си изразява мнението, но той не поиска както и да е като седне ще говорим отново.
Благодаря, че изтри коментара на uphero. Също така искам да те попитам коя система би препоръчал ако решим да пуснем дискъшън борд?

Блинки имаш ли достъп до coolicehost понеже мисля, че защитата ме блокна да ми махнеш блока или да пусна тикет? Показва ми това
Error 429 Slow down!

Slow down!
Guru Meditation:

XID: 1810252459

Varnish cache server
Сори за офтопика
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Ми питaм зa трaфикa евенруaлни дa дaм съвет. Тaргетирaнa ФБ реклaмa нa клик ще свърши рaботa.
Нещо не разбрах за каква реклама говориш? Има ФБ страничка не ни трябва реклама пък и рекламата на фб е доста скъпа за чужбина няма да избием тези пари от адсенс пък и не вярвам потребителите от рекламата да се задържат в сайта
 
От: Re: Съвети и идеи за сайта ми :)

Без излишни глупости, ако може по темата, моля. ;) Мерси предварително.
Защо поста ми се изтрит? Изказах мнение за сайта?!?!?!?!?
Баси цензурата.
 
Re: От: Re: От: Re: Съвети и идеи за сайта ми :)

Предложих му да пуснем форум или нещо подобно в което всеки може да си изразява мнението, но той не поиска както и да е като седне ще говорим отново.
Благодаря, че изтри коментара на uphero. Също така искам да те попитам коя система би препоръчал ако решим да пуснем дискъшън борд?

Блинки имаш ли достъп до coolicehost понеже мисля, че защитата ме блокна да ми махнеш блока или да пусна тикет? Показва ми това

Сори за офтопика

това ве временен блок срещу много заявки от едно ип към логина трябва да изкачаш три или пет минути и ще пусне...
 
Re: От: Re: От: Re: Съвети и идеи за сайта ми :)

Предложих му да пуснем форум или нещо подобно в което всеки може да си изразява мнението, но той не поиска както и да е като седне ще говорим отново.
Благодаря, че изтри коментара на uphero. Също така искам да те попитам коя система би препоръчал ако решим да пуснем дискъшън борд?

Блинки имаш ли достъп до coolicehost понеже мисля, че защитата ме блокна да ми махнеш блока или да пусна тикет? Показва ми това

Сори за офтопика


Иначе ти препоръчвам горещо: http://blog.vanillaforums.com/help/wordpress-vanilla-forums-single-sign/

Доста сериозни сайтове го използват, един от тях е lowendtalk. Правил съм бридж с phpbb, но не бях доволен от резултатите. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Re: Съвети и идеи за сайта ми :)

Иначе ти препоръчвам горещо: http://blog.vanillaforums.com/help/wordpress-vanilla-forums-single-sign/

Доста сериозни сайтове го използват, един от тях е lowendtalk. Правил съм бридж с phpbb, но не съм бил доволен с резултатите. ;)
Аха ясно добре, че ме светна, защото мислех да използвам bbpress :lol:
 
Re: От: Re: Съвети и идеи за сайта ми :)

Защо поста ми се изтрит? Изказах мнение за сайта?!?!?!?!?
Баси цензурата.
Всъщност беше нападка към потребителя. Няма цензора, а по-скоро правила. ;)

bbpress не е лош също. Но не мога да ти дам някакъв фидбек за него.
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Здравейте и благодаря на всеки за съветите, форум няма как да развия понеже има вече такъв, който е много напреднал. Няма как да съм му конкуренция, още повече че се изисква ужасно много време за подръжка, набиране на модератори и т.н.

Чата, с който сме сега - Flyzoо върши много добра работа, и има общ чат за всички потребители и дори гости. Само трябва да насоча повече народ да се регистрира в сайта :)

Uphero винаги е бил коректен и точен! Сигурно нещо не сте се разбрали с Петко!

Сайта има средно по 5 - 6 хиляди на ден посещения, като главно идват от фейсбук страниците ми. Общо към 300 хиляди таргетирани. Днес направих 100-тина лева от адсенс.
 
Re: От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Сайта има средно по 5 - 6 хиляди на ден посещения, като главно идват от фейсбук страниците ми. Общо към 300 хиляди таргетирани. Днес направих 100-тина лева от адсенс.

Супер. Все така да ти върви. И по-добре даже. Иначе добре е с 5-6К толкова да се изкарва. ;) Както казах и преди, може да ги вдигнеш до 10К скоро.
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Надявам се, скоро ще пуснем и още нещо ново покрай сайта... да посъберем само някой друг лев :-o

Знанията главно ги имам от форума, благодаря за пожеланията!
 
От: Re: От: Re: От: Re: Съвети и идеи за сайта ми :)

Иначе ти препоръчвам горещо: http://blog.vanillaforums.com/help/wordpress-vanilla-forums-single-sign/

Доста сериозни сайтове го използват, един от тях е lowendtalk. Правил съм бридж с phpbb, но не бях доволен от резултатите. ;)

Блинки инсталирах форума и плъгина, но когато сложа адреса на форума в плъгина ми пише Couldn't find a Vanilla Forum at this url :/ Настроил съм всичко правилно форума е в папка /forum на същият домейн, но ми изписва това ..
Можеш ли да погледнеш от какво е и да ми кажеш грешката от мен ли е или от хоста понеже мисля, че съм направил всичко правилно.
 
От: Re: Съвети и идеи за сайта ми :)

Така. Я виж дали случайно на някоя нова страница не ти го дава вече да го заредиш като тамплейт. Качен е викаш?

Виж съветите тук: http://wordpress.org/support/topic/couldnt-find-a-vanilla-forum-at-this-url-solution - при мен тръгваше.
Мне влизам в страницата от wp направена за форума, но не ми зарежда темите
Гледах ги тия съвети преди да пиша, но не помагат също така в папката wp-admin нямам .htaccess
 
Re: От: Re: Съвети и идеи за сайта ми :)

Мне влизам в страницата от wp направена за форума, но не ми зарежда темите
Гледах ги тия съвети преди да пиша, но не помагат също така в папката wp-admin нямам .htaccess

Тям в дясно ли? Хм, значи я провери този линк, който ти дадох. Странно защо така се дъни.
 
От: Re: От: Re: Съвети и идеи за сайта ми :)

Тям в дясно ли? Хм, значи я провери този линк, който ти дадох. Странно защо така се дъни.
Проверих го няма нищо конкретно което да мога да направя аз.
Иначе това е линка http://hooliganstv.com/discussions-2/
 
Бате, най-честият проблем е заради това cURL, което не е инсталирано на сървъра, където е и самия WordPress. Това означава, че може да използваш уиджитите на Vanilla Forums плъгина, заради това SSO, което трябва да работи.
 
Последно редактирано:

Горе