Съвети и идеи за сайта ми :)

От: Re: Съвети и идеи за сайта ми :)

Бате, най-честият проблем е заради това cURL, което не е инсталирано на сървъра, където е и самия WordPress. Това означава, че може да използваш уиджитите на Vanilla Forums плъгина, заради това SSO, което трябва да работи. .
Аз ти писах, защото съм на coolicehost :D На coolice ли да му пиша за cURL модула или ти ще го сложиш?
 
Последно редактирано от модератор:
Аа, ОК. Ще го видим. То и той има опит с този Ванила форум. ;)
Ок аз ставам ако има нещо може да ми пишеш на ЛС или през тикет системата на coolice или в краен случай в скайп
 
Последно редактирано:
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Що,се мъчите с тая,ванилия. За мен не е правилен избор това.
 
curl си има ... блинки и ти се изказа хостинга си има стандарти който е спазил до малката буквичка ....



И ползва само най скъпите маркови решения на пазара...

от нещо друго е с ванилата

да имам опти с ванила три дни го мъчих НЕ на мой хостинг и накрая го изтрих ... ванилата работи правилно само ако си платиш да ти е хостед

освен това генерира дупликейт урлта за страх 20 теми контетн 5000 страници в индекса...
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Що,се мъчите с тая,ванилия. За мен не е правилен избор това.
Uphero препоръчай ти коя форумна система трябва да използваме според теб, защото тази ванилия нещо не ми харесва нито темплейтите са като хората нито плъгините
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Пак искаш някой да ти казва всичко за да си оправиш бакиите, а после да го плюеш?
Колкото до адаша ми, нека си му вървят работите.
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Пак искаш някой да ти казва всичко за да си оправиш бакиите, а после да го плюеш?
Колкото до адаша ми, нека си му вървят работите.
Май те е яд, че не пусна сайта с него? Хахха спокойно каза ми колко си несериозен. И не не искам някой да ми оправя бакиите просто опитвам се да се държа добре с Uphero за да се държи и той така с мен, но ...
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Яд? Ти сериозно ли ми го говориш?
Работи си с него, ама нали си голяма работа оправяй си се сам, дано никога никой колега да не ти се навива на глупостите, даже, сега се сетих да разкарам и линка ви, държах го само зареди цецо, но и зареди него не мога да го понеса.
Май те е яд, че не пусна сайта с него? Хахха спокойно каза ми колко си несериозен. И не не искам някой да ми оправя бакиите просто опитвам се да се държа добре с Uphero за да се държи и той така с мен, но ...
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Яд? Ти сериозно ли ми го говориш?
Работи си с него, ама нали си голяма работа оправяй си се сам, дано никога никой колега да не ти се навива на глупостите, даже, сега се сетих да разкарам и линка ви, държах го само зареди цецо, но и зареди него не мога да го понеса.

Айде разкарвай каквото искаш бе мишок разкарай ми се и от главата и от темите и от всичко върви да си правиш сайтовете нали си голям разбирач айде остани си със здраве и не се занимавай повече с мен. Видях те колко си сериозен 1 месец те чаках да се наканиш да почнеш и така и не почна колега и той 2 месеца те е чакал ти фулл игнор накрая ти е бил шута.
Айде прави си сайтовете и просто ми сложи 1 игнор като толкова те дразня
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Що да ти казвам?
Кат та знам къв си лйохман ти и с него ни моиш са оправи.
Ванилията си е супер, ама не и човека който и причинява тея мъки.
Чети!!!!!!
Е Христо да те види колко ги отбираше нещата и пак да помисли с какъв човек се е хванал.
Аз за къв чеп му приказвах да внимава с какъв човек се хваща ама на не слуша.
Инсталира,му един ВП и до там си.
Ристйо брат сменяй го тоя аутсайдер и си плащай на някой като има,нещо за оправяне/добавяне по сайта!
Инак не те виждам как ще се оправяте.

А вземете пак да го изтриете.
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Добре де, не схвашам едно нещо. Имаш проблем с някакъв софтуер и не си погледнал error.log на сървъра, защо?
Освен ако не правите това с някаква идея за форумен сериал :D
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Що да ти казвам?
Кат та знам къв си лйохман ти и с него ни моиш са оправи.
Ванилията си е супер, ама не и човека който и причинява тея мъки.
Чети!!!!!!
Е Христо да те види колко ги отбираше нещата и пак да помисли с какъв човек се е хванал.
Аз за къв чеп му приказвах да внимава с какъв човек се хваща ама на не слуша.
Инсталира,му един ВП и до там си.
Ристйо брат сменяй го тоя аутсайдер и си плащай на някой като има,нещо за оправяне/добавяне по сайта!
Инак не те виждам как ще се оправяте.

А вземете пак да го изтриете.

Да съм споменал някъде, че съм разбирач? Все пак направихме това което той не успя да направи s uni-web. Никъде не съм се правил на разбирач и не съм се правил на кой знае колко важен вие тука ме хейтвате
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Добре де, не схвашам едно нещо. Имаш проблем с някакъв софтуер и не си погледнал error.log на сървъра, защо?
Освен ако не правите това с някаква идея за форумен сериал :D
То не е ерор в кода ами просто не засича, че има инсталиран форум затова е така в ерор лога няма нищо
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Ти на кой викаш мишок, бе тиквеник? Лапещак прост, хванал си големия за оная работа резнаха те и сега голям цирк?
Молеше се по цел ден и нощ да ти се помага с кодове и работи и сега тръгнал да се прави на нещо.
Ти му казваш чети за jquery той ти вика нямам време помогни ми., помогни ми и за всичко друго. Аре бегай, чче такива тарикати като теб най ги обичам....
Накрая му даваш, гола женка на кревата. Показваш му какво и как се прави, и той пак нищо не може да направи, а после те обижда, най-нагло. Дано хората които работят с твоята персона се осъзнаят с кой си имат работа, детенце.
Когато ми стигнеш на годините или на чикиите или на възможностите тогава може да ми говориш така....
Айде разкарвай каквото искаш бе мишок разкарай ми се и от главата и от темите и от всичко върви да си правиш сайтовете нали си голям разбирач айде остани си със здраве и не се занимавай повече с мен. Видях те колко си сериозен 1 месец те чаках да се наканиш да почнеш и така и не почна колега и той 2 месеца те е чакал ти фулл игнор накрая ти е бил шута.
Айде прави си сайтовете и просто ми сложи 1 игнор като толкова те дразня
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Хубав сайт. Може да добавиш опция за гледане на футбол, както и други спортове на живо. Предполагам ще трябва да се договориш със сайт който предава различни спортове на живо.
 
От: Съвети и идеи за сайта ми :)

Хаха кой ме е резнал бе :D :D първо ме баннаха от адсенс след 2 дена махнаха бана след тва ддос после репорт за Lj после ддос после бан от фб сега съм с нов домейн и всичко си е по старо хахаха кой ме е резнал :D Тва ли ти бил проблема хахаха мога само да ти кажа, че никой с нищо не ме е резнал само ми банаха домейна от фб и това е ;)
Какво те обиждам ? Платих ти за това което ми прати а теб те мързи това което аз ще се мъча 1 час да го оправя ти ще го оправиш за 2 минути :D
Ти на кой викаш мишок, бе тиквеник? Лапещак прост, хванал си големия за оная работа резнаха те и сега голям цирк?
Молеше се по цел ден и нощ да ти се помага с кодове и работи и сега тръгнал да се прави на нещо.
Ти му казваш чети за jquery той ти вика нямам време помогни ми., помогни ми и за всичко друго. Аре бегай, чче такива тарикати като теб най ги обичам....
Накрая му даваш, гола женка на кревата. Показваш му какво и как се прави, и той пак нищо не може да направи, а после те обижда, най-нагло. Дано хората които работят с твоята персона се осъзнаят с кой си имат работа, детенце.
Когато ми стигнеш на годините или на чикиите или на възможностите тогава може да ми говориш така....
 
Ти на кой викаш мишок, бе тиквеник? Лапещак прост, хванал си големия за оная работа резнаха те и сега голям цирк?
Молеше се по цел ден и нощ да ти се помага с кодове и работи и сега тръгнал да се прави на нещо.
Ти му казваш чети за jquery той ти вика нямам време помогни ми., помогни ми и за всичко друго. Аре бегай, чче такива тарикати като теб най ги обичам....
Накрая му даваш, гола женка на кревата. Показваш му какво и как се прави, и той пак нищо не може да направи, а после те обижда, най-нагло. Дано хората които работят с твоята персона се осъзнаят с кой си имат работа, детенце.
Когато ми стигнеш на годините или на чикиите или на възможностите тогава може да ми говориш така....
Резнали ме били снимката говори достатъчно айде спри да ми спамиш в темите нямам конфликт нито с теб нито с ъпхеро това, че на някой не му изнася хич не ми пука.
 
Последно редактирано:

Горе