Съдружник за малък бизнес.

Ама да не стане така да се разкарвам до банката да отварям сметка, и да се възгечтисате. Тия пари ми трябват, имам вече кроежи как да ги усвоя и да ги завъртя. Виждате ми се отговорни хора, дайте ми ги, и ще ми гледате сеира. Удоволствието е гарантирано. Дай ми на мене пара и ми гледай сеира. Цар съм. Даже мога да се напъна и за два пъти по-малко пари (1000/500 лв) ще получите два пъти в повече емоции. Кеф цена няма. Кво му плащаш? Идеи имам достатъчно, мога да усвоя и още грантове.
Да си самоизтриеш профила ще е най-голямата и добра инвестиция, като за начало.
Като гледам са се скъсали да ти ползват услугите, та си натрупал вече милиони и ще ставаш донатор :)
Вече и темите ли ми прегледа? Поне да ги беше bump-нал, толкова ли ти досвидя??? Къде са твоите с предлаганите услуги? Дори и с такива теми и малко акъл можеше да си изкараш парите, вместо да търсиш някой, който да се набута и да ги даде на гольо като теб, щото така му скимнало.
 
Да си самоизтриеш профила ще е най-голямата и добра инвестиция, като за начало.

Вече и темите ли ми прегледа? Поне да ги беше bump-нал, толкова ли ти досвидя??? Къде са твоите с предлаганите услуги? Дори и с такива теми и малко акъл можеше да си изкараш парите, вместо да търсиш някой, който да се набута и да ги даде на гольо като теб, щото така му скимнало.
Що да си трия профила, не разбрах нещо? Тоя форум да не си го донесъл със себе си от гората? Нито ти е бащиния, нито си в качеството да ми тургаш заповеди. Га не ти аресва аре у лево и те така.
За парите. Сам писа че имаш намерението да съберете 1000 лв,, явно говориш от името и на други "спомоществуватели". Та си помислих че си напред с кинтите и те боде парата. Извинявам се ако неправилно съм схванал написаното. Явно стана като на циганска сватба. Дето оня дарил на младите каруцата и коня.
Въпреки факта че тук някои съфорумци се изказват като последна инстанция, което леко ме дразни, намирам самия форум за инересен и ме кефи да съм член. Погледни колко е общата маса от потребители! Не сте само Вие 10-тина (или 20) дето сте на всяка манджа мерудия. Няма да си правя труда да ти чета постовете. Може да има и някой смислен такъв. Ма кат няма да има грантове, вечи ни мъ кефиш. Пълен въздух си. Аз разчитах на тия пари. Сега ще трябва сам да мисля как да ги изкарам. Пък току виж и да ми хареса да бачкам, лошо няма.
 
Реално погледнато, донякъде си е прав и бат Славко.
 
Абе аз няма какво да откривам сметка, то си има сметка, само че някои хора само много ланкат, като ви дам сметка ще пуснете ли нещо в нея? Не.
Знаеш я смятам приказката - ситият на гладния не вярва. По-скоро от умрял писмо, отколкото от тия хора пари. Хвалипръцковци на н-та степен. Вижте го тоз гольо, пък вижте ни Нас! Избиват си комплексите на твой гръб братле. Не се занимавай! Само се упражняват върху теб. Ако не си го разбрал. Но кой съм аз че да ти давам наклон на оная работа? Животът и достойнството са си твои. Да не ставам и аз като тях да те поучавам. Вземи се в ръце, човече! Успех ти желая във всичките му форми! Най-сърдечно, без задни мисли.
 
Абе аз няма какво да откривам сметка, то си има сметка, само че някои хора само много ланкат, като ви дам сметка ще пуснете ли нещо в нея? Не.
То и много хора акъл ти даваха, ти не попи, така че може всичко да очакваш. :D
Искрено ще се радвам, ако просперираш с магазинчето, и намериш начин да го отвориш изобщо. Дръж ни в течение.
А за "ланкането" - цялата ти тема е такава. Заобиколки на неудобните въпроси, които са с цел да те свалят на земята, а на останалите "не сте живяли тук, за да познавате обстановката".
 
Последно редактирано:
Знаеш я смятам приказката - ситият на гладния не вярва. По-скоро от умрял писмо, отколкото от тия хора пари. Хвалипръцковци на н-та степен. Вижте го тоз гольо, пък вижте ни Нас! Избиват си комплексите на твой гръб братле. Не се занимавай! Само се упражняват върху теб. Ако не си го разбрал. Но кой съм аз че да ти давам наклон на оная работа? Животът и достойнството са си твои. Да не ставам и аз като тях да те поучавам. Вземи се в ръце, човече! Успех ти желая във всичките му форми! Най-сърдечно, без задни мисли.
Амъ... не могат да си ги избият.
 
"Търся продавачка с приятна външност и чистоплътно изглеждаща."

Доста добро описание на изискванията за продавачка.

А може би тя също те търси :)

d0d0a6c53eb1f4c55e313c7f5e286621b05ccb80.jpeg
 
Май е време да се върнеш към Хироус 3-ката и да пооставиш малко "бизнеса"...
Има и друга тема за разни заеми, но няма да го злепоставяме допълнително.
Всъщност като се замисля, тая тема може и да е прах в очите, вероятно с тая хиледарка да иска да покрие някоя вноска, а после да се покрие и той?
 
Има и друга тема за разни заеми, но няма да го злепоставяме допълнително.
Всъщност като се замисля, тая тема може и да е прах в очите, вероятно с тая хиледарка да иска да покрие някоя вноска, а после да се покрие и той?
Казал завистливият скункс :)
Нямам заеми, доброжелателю.
 
@kpetrov - какво стана с предложението ми да вариш и продаваш ракия?
 
@kpetrov - какво стана с предложението ми да вариш и продаваш ракия?
Отхвърлено е!
Дядо, ми бог да го прости правеше много хубаво вино и ракия, но аз от това не разбирам.
 
Еееееей, ко сте напрайли с темата на набора пенсионер, бре?! :eek:
 
Сигурен съм, интригантино. Първосигнално решаваш, че приятелят съм аз, а?
Разбери се с 3-те ти Аз-а и така някой може да ти обърне внимание. Факт е, че професионално внимание е далеч по-адекватно, ако си мислиш, че приятелят не си ти. :D
#AFAF

Спирам да пиша, че доста те поразкрихме.
 
Разбери се с 3-те ти Аз-а и така някой може да ти обърне внимание. Факт е, че професионално внимание е далеч по-адекватно, ако си мислиш, че приятелят не си ти. :D
#AFAF

Спирам да пиша, че доста те поразкрихме.
Абе лешпер, аз нямам доказан доход на хартия, кой ще ми отпусне заем. Ставаш все по смешен.
Шерлок Холмс, отивай да кандидатстваш за следовател в полицията. Далновидни, като теб там са на кюмбе. Ще те вземат без конкурс.
 
Що не береш гъби в планината - някой май ти беше предложил тази идея? Или още по-добре - гледай гъби!
 

Горе