Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

pa_lta

Well-Known Member
Ако някой има нужда от съвети за SEO и изобщо подобряване на продажбите си /имаше едно време горе - долу актуална тема за конверсията, ама нещо умря, много хора се опариха от публикуване на линкове към собствени проекти - точно за това създадох тази ограничена група/ както и желание и знания да помогне със същото на колеги - да заповяда! Темата е по-скоро за хора с известен опит и познания в оптимизирането на магазини - т.е. не е подходяща за абсолютни лаици и профита8)

SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазин (Invite Only Group) /(Група само с покани)
 
Последно редактирано:
От: Re: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Там съм. :) Успехи и само така. Като малък тиим уъркинг.
Благодаря, ама нещо не те виждам там:shock:
:lol:
П.П. Днес съм много иронично - саркастичен, Банко, да не ми се обидиш. :beer: Май в движение си се разписал в тази тема - я отиди и прочети за групата:wink:
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

По дефолт, по подразбиране, ама те няма - я кажи виждаш ли публикацията /дискусията в групата?
Иначе за магазини ще си говорим. На мен ми е добра тема това.
Я да те порицая пред строя - защо зарязахте онази тема за конверсията на магазините тогава?
 
Абе не знам къде му е джойт бутона, иначе виждам всичко в групата. Има стартирана една тема вече. ;)

Иначе коя тема, за успей с нас ли инициативата, където всеки помагаше с тема в областта си? Ще я възстановим, само въпроси да има. Минахме на лични и там продължихме иначе, защото участници в темата не искаха да разкриват сайтовете си пред всички. ;) Явно са големи и им е бизнесчето, което си бранят. ;) Дай ще я възстановим, само въпроси да има. :)
 
Re: От: Re: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн мага

Няма "джоинт" бутон :p - Invite only group8) :wink:
Поканен си вече:wink:
Иначи темата за конверсията е - Конверсия и Оптимизация - Ще Помагам с Каквото Мога. :)

Super. Вече съм част от нея. Иначе да - спяхме, но ако има нещо, давайте да си я раздвижим. За сега аз лично нямам, освен на един приятел, който е още неготов магазин, да го споделя да си поговорим за него. ;) Но ако някой иска, смело да влезне с няколко бързи въпроса. :)
 
Re: От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

И аз съм като приятеля ти за сега, но надявам се скоро да се разпиша:wink:

Давай смело, че няма какво да обсъждаме. А ти като си за чужбина, никой няма да ти завижда и да ти прави проблеми. :) Моя човек са го "кръстоположили" да качва сам продуктите. Другите са прекалено заети със селфита. :) Не знам де, но като цяло е добре при наличие на 10К продукта да е повече от един човек, особено, ако всеки има продукт има по 5 разновидности в цветове и размери. :) Абе няма да е скоро готов, но още тогава казах да го пуска и на 1000, дори и на 500, само да няма празни категории, защото и това не е опция, и да не е прекалено празен. ;) От Рапидото го мотат с новия модул. Тия са за убиване, може ли от 1 година опенкарт да са на 2ката и тия сега да се сетят да си обновяват модула. Пълен смех. Все едно има 10 системи, 3 основни са и това е. Бг бизнес брат. :) Правят го не превантивно, а след като 100 клиента им изпищят, че няма. :) Както казах на моя човек, ако една фирма я буташ да прави неща, които на нея и оправят бизнеса, не се занимавай с нея, но не та не. :) Еми да си чупи главата с нея. Кофтито, че май аз ще го интегрирам този толкова очакван модул. Не знам защо се оплаквам тук, може би защото минаха вече 3 месеца с този сайт дето още не може да го пуснат. А иначе поръчки идват. Добре, че го разубедих да не заключва сайта, да не може да се поръчва, че тогава какво реклама щеше да си направи. :)
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Лъчоооо, що не ме каниш бре!
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

И аз искам да участвам, ако ме приемете. :wink:
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Лъчоооо, що не ме каниш бре!
Ами щот си малко несериозен, Игоре:lol: А и аз как да знам кой къде го сърби, че да му подаря чесало? Хвърлях и боб и на кокали гледах тази сутрин, ама не излезе нищо за теб8)

И аз искам да участвам, ако ме приемете. :wink:
Долното се отнася и за двама ви, че и за останалите кандидати!
Знам, че повечето тук давате пара /както и аз, де/ да ви пишат статии, ама поне четете де -
Всеки, който иска да получи и има желание да се вслуша в мнения, идеи и препоръки за магазина си, както и да е готов да сподели коментари относно магазините на другите членове. Идеята е взаимопомощ!!! Търтеи и използвачи няма да се толерират. Групата е ограничена, за да си споделяме линкове към сайтовете/магазините ни почти без притеснение.
За покана изпратете ЛС на pa_lta
. Добавянето Ви може да бъде отказано ако:
1. Сте нов потребител и не сте допринесли с нищо за форума и общността му;
2. Червенеете;
3. Имате отрицателен iTrade;
4. Не спазвате добрия тон във форума.

Колко хубаво и ясно го е написал този колега , ама кой да чете. Просто по темите хвърлям по едно око и не съм ги направил всички, както и тази с постоянно мейл известяване, докато ЛС са по дефолт така.

П.П. И двамата имате покани вече, че да не ми се разпишете и на ЛС сега:wink:
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

изпрати и на мен една покана, с удоволствие ще се присъединя - има доста неща да шерна:)
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

кАде са поканите, за да тролим и там ? :D
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Ahhh, it's the small print that's not even linked !1!
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Боре, нищо не ти разбирам човек, явно чувството ти за хумор /хем и моето е доста развинтено/ ама твоето е направо отвинтено:wink:
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Може ли и аз да се включа в тази група, мисля че можем да си бъдем взаимно полезни. :)
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Как може се включа?
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Някой да ми прати и на мен покана :)
 

Горе