Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

пишете ли нещо в тази група?
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Искам и аз да се включа, ако може :)
 
От: Re: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Ще я възстановим, само въпроси да има. Минахме на лични и там продължихме иначе, защото участници в темата не искаха да разкриват сайтовете си пред всички. ;) Явно са големи и им е бизнесчето, което си бранят. ;) Дай ще я възстановим, само въпроси да има. :)

Нима те учудва? Много логично е дори. Тук има хора, които работят или са работили по конкурентни магазини от същата ниша. Защо да рискувам с показване на магазина и още повече да казвам аз как и какво съм направил? За да им дам идея как да подобрят конкурента ли? Няма логика...
 
Re: От: Re: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн мага

Нима те учудва? Много логично е дори. Тук има хора, които работят или са работили по конкурентни магазини от същата ниша. Защо да рискувам с показване на магазина и още повече да казвам аз как и какво съм направил? За да им дам идея как да подобрят конкурента ли? Няма логика...

Да, просто хората питат и се отговаря. Прави се често, когато някой стигне до по-детайлна конкретика. ;) Няма как. Но като цело общото и това, което не касае магазна (да подсаже кой е или сайта) може да се сподели, защото информацията може да се обогати, както се случва в повечето случаи. ;)
 
Re: От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Хубаво я спретнахме тази група... не е лошо и да пишете нещо там8)

Да, дори не е лошо да се постват линкове от тук - SEO секцията, което пак е супер добре, защото по този начин групата поднася отсята информация, а най-хубавото е, че може и да се коментират от членовете й. :)
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Не, че нещо, но моля ви хвърляйте по едно око м/у Рекламата и Freelance Jobs & Projects в дясно на екрана когато чукнете Какво Ново? или New Posts8)
 
Последно редактирано:
Re: От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Не, че нещо, но моля ви хвърляйте по едно око м/у Рекламата и Freelance Jobs & Projects в дясно на екрана когато чукнете Какво Ново? или New Posts8)

Знам бате. :) Актуалните неща винаги са най-отгоре. Сега влизам да видя какво ново има. :)
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Ами то хубаво влез да се разпишеш, но няма ли как да се настрои груповата активност да отива в ноутификейшъните, ане да е където излиза сега, че малко е скатана според мен? Тя и конкретната група е скатана, но аз преди около година за една друга група - 20 дена не обърнах внимание, че там има нещо:wink:
 
Re: От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Ами то хубаво влез да се разпишеш, но няма ли как да се настрои груповата активност да отива в ноутификейшъните, ане да е където излиза сега, че малко е скатана според мен? Тя и конкретната група е скатана, но аз преди около година за една друга група - 20 дена не обърнах внимание, че там има нещо:wink:

Има, ама ръчно:

8299395u.png


Много яко сте се разписали там. Дадох моя пост. Ще я следя. :)
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Тези : (двете точки) над скрийншота не ги схванах, но карай - важното е, че изнамерих как да пусна ноутификейшъна за групата. Благодаря :beer:
 
Re: От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Тези : (двете точки) над скрийншота не ги схванах, но карай - важното е, че изнамерих как да пусна ноутификейшъна за групата. Благодаря :beer:

Двете точки е "следва по-долу документация". :) Супер, че си го подкарал. ;)
 
От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Банко, иронично беше- трябваше да са на друго място в поста ти ":", но давай нататък :beer:

Хайде има движение в Г26:wink:
 
Re: От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Банко, иронично беше- трябваше да са на друго място в поста ти ":", но давай нататък :beer:

Хайде има движение в Г26:wink:
Добре, аз така си се изразявам, много систематично, което явно по правилата на писане може да не е много ОК. ;)

Има си движение, да....
 
Re: От: Създадена е нова група за SEO и подобряване на конверсията на онлайн магазини

Някой тук вдясно гледа ли?

6a29f7c7_o.jpeg

Аз например.....между другото, ако групите започнат да се развиват така силно, както твоята, ще им дадем по-голям акцент. :)
 

Горе